KetoFit dieta recenze a zkušenosti

KetoFit dieta recenze a zkušenosti – KetoFit dieta je způsob, jak snadno a rychle zhubnout nějaké to kilečko. Jedná se spíše o úpravu stravy a nutnost striktního dodržování jídelníčku. Tato KetoFit dieta byla vyvinuta speciálně pro ženy. Ne, že by ji nemohli pojídat také muži, ale ženy mají většinou pomalejší spalování. Jedná se tedy o dietu, která pomáhá primárně ženám. Navíc produkty KetoFit obsahují veškeré vitamíny, které žena potřebuje. Recenzí na internetu existuje celá řada a k některým z nich se i dostaneme. Uvědomte si ale, že záleží hlavně na tom, jak moc poctivě dodržujete tento režim.

Jde o úpravu stravy, která vám pomůže sama o sobě, pokud ji nebudete porušovat a mlsat v mezičase. Avšak, jako u každé úpravy stravy/ diety, je vhodné připojit i trošku toho pohybu. Rozumějte, KetoFit vám ubere nějaké to kilo a pomůže vám k vysněné postavě, avšak bez cvičení se vaše tělo nezpevní. To nemá v moci žádná dieta, pouze fyzická aktivita! Výhodou však je, že i bez cvičení budete hubnout.

 

Možná jste nevěděli, že KetoFit, ačkoliv to zní zahraničně, je zcela český výrobek – schválený pro celou Evropskou Unii. Splňuje totiž veškeré podmínky pro plnohodnotnou náhradu klasické stravy. Také se nemusíte obávat, že budete ochuzeni o teplou stravu – ta je součástí jídelníčku. Avšak veškeré pokrmy si připravíte snadno a rychle. Nemusíte pročítat v obchodech mezi regály složení jednotlivých produktů a trávit čas počítáním kalorií. Když se rozhodnete pro některý z programů KetoFit, prostě vám domů přijde celá sada a nákupům je konec.

Na stránkách KetoFitu pak existuje více programů, ze kterých si můžete vybrat – ať už jste pracující žena, maminka na mateřské, nebo kdokoliv jiný. Redukční plány jsou nastaveny podle toho, jak moc máte v plánu ubrat na váze. KetoFit se dělí na proteinovou a ketonovou dietu. Na výběr je redukční plán Soft, Optimal, Maxi, nebo 24 Plus. Součástí je také online poradenství a garance vrácení peněz v případě, že byste s výsledky nebyli spokojení. Jo a ještě něco – je to druh úpravy stravy, kdy po jeho skončení nepřichází nechvalně známý jo-jo efekt. Navíc, většina z klientů již samovolně přechází na podobný jídelníček. Je to tedy i o změně životního stylu pro ty, kteří chtějí, ale neví jak s tím začít. Někdy je prostě dobré nechat si poradit a začít s něčím, co zaručeně funguje. V případě nouze jsou zde pro vás vždy odborníci s radou.

 

KetoFit dieta – Složení

Ti z vás, kteří rádi čtete složení na obalech od potravin, si teď nasaďte brýle a pozorně čtěte! KetoFit obsahuje veškeré vitamíny, které ženské tělo potřebuje a to denně. Je prokázáno, že složení KetoFit je plnohodnotné a mnohem kvalitnější, než u podobných výrobků – z toho důvodu je také KetoFit schválen jako plnohodnotná náhrada stravy a to po celé EU.

Vzhledem k tomu, že ženské tělo má problémy zejména s ukládáním sacharidů, produkty neobsahují více jak 6g sacharidů.

Jak již bylo řečeno úvodem, můžete si vybrat z nabízených redukčních plánů. Pokud si však chcete jídelníček sestavit podle sebe a nakoupit si v obchodech, dejte si pozor na kombinaci produktů tak, aby některý z nich nenarušoval proces diety, nebo aby váš jídelníček byl hodnotný a vyvážený. To jsou základní problémy u ketonových diet, kdy se v jídelníčku používá mouka, nebo si člověk naordinuje jídelníček s malým obsahem vitamínů. Výrobci KetoFit to však věděli a tak se u nabízených balíčků nemusíte bát ani cukru, ani malého množství zdraví / vitamínů.

 

Pro koho je KetoFit dieta určena?

KetoFit dieta je určena zejména pro ženy. Její přísady a složení produktů jsou uzpůsobeny požadavkům ženského těla. Ty se totiž liší od požadavků mužského těla. A proto se často stává, že ženy zkouší různé diety a nezabere jim nic, naproti tomu muž vyzkouší jednu dietu a hned se mu podaří ubrat na váze. Ženy mají často problém i při sportu – tedy spalují úplně jinak – pokud nevědí, jak cvičit, nemusí tedy fyzickou aktivitou vždy hubnout.

KetoFit byl vyroben odborníky, kteří vyrábějí produkty pro vrcholové sportovce. Tentokrát však hodili očko na problematiku ženského hubnutí a vznikly tak produkty doslova na ženské míry. Obsahují veškeré vitamíny, které si ženské tělo žádá, menší obsah sacharidů – protože právě cukry bývají kámen úrazu při hubnutí u žen a plnohodnotný jídelníček 5x denně.

Věková hranice pro KetoFit se pak doporučuje od 18 do 66 let. Pomůže všem ženám, které chtějí ubrat tělesnou váhu – ať už jste po porodu, pracovně vytížená a upřednostňujete rychlou přípravu stravy, bez nutnosti docházení do fitka, nebo prostě jen chcete redukovat svou váhu a nechce se vám vymýšlet jídelníček, shánět potraviny na různé diety a podobně.

Navíc u KetoFit diety nemáte pocit hladu, vaše tělo čerpá energii hlavně z tuků a díky snížení přísunu sacharidů se nastartuje tento proces, nebo-li ketóza. Na místo sacharidů na vás pak čekají výtažky z vlákniny. Snížení cukru v těle také nastartuje i další příjemný účinek a to je menší chuť k jídlu. Tedy ne, že by tu hrozilo nechutenství, ale přestane vás honit mlsná a i vaše porce budou mnohem menší, než bývaly.

 

KetoFit dieta – Cena

Cena se pohybuje od 20 Kč za produkt, do 4.990 Kč za super balíček 4 velkých proteinových koktejlů. Vybírat si můžete jednotlivé produkty, nebo si koupit přímo balíček na míru. Zde je příklad balíčku:

 1. Balíček výletník – určen na cestování, jídlo na 10 dní, 1.475g
 • 15 x polévka (tři druhy)
 • 11x proteinový koktejl 3 porce v sáčcích
 • 2x proteinová svíčková omáčka

Celkem: 2.190 Kč + výběr dárku

Také je možné si zvolit příchutě koktejlu a doprava nad 1.500 Kč je zdarma. Ideální řešení, jak neporušit dietu ani na služební cestě či na výletě do zahraničí.

Můj tip:
Vyzkoušejte zkušební balíček ve slevě za 290kč a uvidíte, jestli je tato dieta vhodná i pro Vás. – VÍCE INFORMACÍ KE ZKUŠEBNÍMU BALÍČKU

Co říká výrobce

Výrobci KetoFit diety, odborníci přes produkty pro vrcholové sportovce, se nechávají hrdě slyšet, že jde o jedinou dietu, která je stvořena jen a pouze pro ženy. Zaručují snadné a rychlé hubnutí, bez námahy, stresu a zbytečného zklamání. Svou dietu nazývají také jako proteinovou dietu a garantují přírodní složení (například z pravého mléka či jablek). Ohledně garance vám pak dávají také možnost vrácení peněz. Rádi vám však sestaví jídelníček na míru, aby k těmto nepříjemnostem nedocházelo.

 

Kde koupit

KetoFit koupíte výhradně na stránkách distributora. Pokud si nepřejete nějaký z nabízených balíčků, klidně běžte na e-shop s jednotlivými produkty. Nejlepším řešením je však sestavení vlastního balíčku na míru tak, aby vám strava vyhovovala, chutnala a přinášela své ovoce. Obrátit se můžete jak na výživového poradce, tak na osobu starající se o balíčky na míru.

KetoFit dieta

KetoFit dieta – Zkušenosti uživatelů

Recenze jsou v dnešní době snad všude a na všechno. U KetoFitu se pak lidé nejvíce obávají jo-jo efektu. Zde si můžete přečíst úryvek z debaty na webu o hubnutí:

amorka.realka

Cituji angelikam: Já mám s dietou hodně dobré zkušenosti, zhubla jsem 8 kg. Začala jsem na radu kamarádky, která zhubla 25 kg a drží to už půl roku. Takže jojo efekt nebyl.

A drží to kamarádka stále bez nějakého vynechání? Aby se nedostavil jojo po tom, co člověk přestane s KetoFitem….

angelikam

Kamarádka to držela na etapy, nejdřív tuším nějak 17 kg, pak měla tři měsíce pauzu a pak to dohubla Když jsem ji viděla poprvé, v té první fázi, asi po 2 měsících, tak jsem ji málem nepoznala… A hlavně si to udržela, což pro mě bylo poslední nakopnutí

Přejít na web výrobce

 

Otázky a odpovědi posbírané z internetu

Proč je cena výrobků vyšší?

Je to z toho důvodu, že produkty obsahují kvalitní ingredience, které by při jednotlivém nákupu v obchodě byly ještě dražší.

Proč cítím zápach z úst?

Je to pomíjivý stav, který se někomu může přihodit. Většinou je to reakce těla na náhlé spalování tuků.

Můžu pít alkohol?

Ten se nedoporučuje u žádné diety, jelikož obsahuje sacharidy a výsledky se nemusí dostavit, nebo se mohou zpomalit.

Mohu pít kávu?

Ano, můžete. Nejlépe takovou, která je stoprocentní – tedy nedoporučuje se 3v1 a 2v1. Můžete si přidat trochu mléka či smetanu, vyhýbejte se cukru.

 

KetoFit dieta – Na co si dát pozor

Je potřeba dát si pozor zejména na konzumaci alkoholu během diety, pití slazených nápojů – jak čajů a kávy, tak slazených vod a na dojídání se mezi jednotlivými jídly. Pokud máte zdravotní problémy, je vhodná i konzultace s lékařem, jelikož dojde k rapidnímu snížení příjmu sacharidů a k náhlému nastartování spalování tuků – někoho může trápit zácpa, jiného zase zápach z úst. Také v těhotenství se nedoporučuje držet diety a je-li to z nějakého důvodu nutné, určitě vám lékař přesně stanoví co ano a co ne. Pokud kojíte, opět konzultujte v ordinaci, přestože jde o plnohodnotnou náhradu stravy – je to plnohodnotná strava pro dospělou ženu, nikoliv potřebné živiny pro miminko.

 

KetoFit dieta – Plusy

 • Rychlý a snadný úbytek váhy
 • Dieta výhradně pro ženy / přizpůsobena ženskému tělu
 • Rychlá dostupnost (48 hodin po objednávce)
 • Snadná příprava, žádné dlouhé vaření
 • Ušetříte čas za nakupování a počítání kalorií
 • Začnete okamžitě hubnout
 • Strava 5x denně
 • Nemusíte u toho cvičit, i tak budete hubnout

 

KetoFit dieta – Mínusy

 • Vyšší cena kvůli přírodním a kvalitním ingrediencím
 • Instantní strava
 • Můžete zprvu pociťovat malátnost či bolest hlavy, než si tělo zvykne na méně cukrů
 • Citliví klienti mohou dočasně trpět zácpou či zapáchajícím dechem

 

Závěr

Pokud to tak shrneme kolem a kolem, KetoFit je vhodnou dietou pro všechny ženy!

Dobře, řekneme si toho více – je to pro všechny dospělé ženy, pro všechny ženy co nerady vaří, co trpí časovou tísní a nechtějí strávit hodiny přípravou jídelníčku. Pro ženy, které nevědí jak na to a jak začít s dietou, ale chtějí se cítit krásně a dobře ve svém vlastním těle. Pro ženy, které vyzkoušely tisíce diet a žádná jim nepomohla, pro ženy po porodu….

Zkrátka pro všechny ženy, které chtějí investovat do sebe samotných, chtějí žít zdravě, cítit se dobře a přitažlivě a které chtějí svůj drahocenný čas dát raději sobě, své rodině a svým blízkým, než plotně od sporáku a troubě.

KetoFit dieta

KetoFit dieta
9.4

KetoFit dieta

9/10

  Plus

  • - Rychlý a snadný úbytek váhy
  • - Rychlá dostupnost
  • - Snadná příprava
  • - Nemusíte u diety cvičit

  Mínus

  • - Citliví klienti mohou dočasně trpět zácpou

  Jeden komentář

  1. Lenule Duben 27, 2019