Prostalex recenze

Prostalex recenzeProstalex recenze

Prostalex recenze – Budíte se často v noci kvůli nutkání jít na malou? Provází vás potíže při začátku močení? Je proud moči spíše slabý a pomalý? Pokud ano, máte pravděpodobně zvětšenou prostatu, která tyto potíže vyvolává. Nemějte obavy, nejste jediní.  Problémy se zvětšenou prostatou trpí na celém světě miliony mužů. Jedná se o nejčastější nezhoubné onemocnění u mužů. Dá se ale vůbec takové onemocnění vyléčit nebo alespoň zmírnit jeho průběh? Může pomoci doplněk stravy Prostalex?

Prostalex recenze – Co je Prostalex a k čemu slouží?

Prostalex je doplněk stravy, který pravidelným užíváním uleví od potíží s prostatou. Nepůsobí pouze na prostatu, ale podporuje také správnou funkci močových cest, močového měchýře a napomáhá k lepší potenci. Všechny výše zmíněné účinky má tento doplněk stravy díky jeho složení. Obsahuje především přírodní látky, které se často používají v tradiční čínské medicíně. Těmito látkami jsou extrakt z kůry stromu Pygeum africanum, extrak z plodů Saw palmetto nebo Beta sitosteroly. Nemusíte se tedy bát zbytečné chemie. Tyto šetrné přírodní látky jsou schopny při pravidelném užívání během 2 až 4 týdnů zlepšit výše zmiňované problémy. Je doporučeno užívat ho dlouhodobě a to 1 tabletu denně.

 

Prostalex recenze – Zkušenosti uživatelů s doplňkem stravy Prostalex

Většina uživatelů, kteří hodnotili tento doplněk stravy, uvádějí jako své nejčastější problémy před začátkem užívání časté noční chození na malou. Ve většině případů se po užívání 3 – 4 balení potíže výrazně snížili. Místo buzení se 2 -6 krát za noc, se po užívání tablet budí většina mužů s nutkáním k močení mnohem méně. Někteří také uvádí, že se po doužívání prvního balení snížil hodinový interval chození na záchod. Nebudí se například po dvou hodinách, ale třeba až po 5 – 6 ti hodinách. Nikdo z uživatelů však neuvedl, že by se problémy vytratily zcela, ale úleva přišla. Samozřejmě se najdou i tací, kteří ani po doužívání 7mi balení nevidí žádný výsledek. Co se týká negativních reakcí, tak někteří uživatelé pociťovali během užívání mírné pálení v pánevní oblasti. Doplněk také slibuje zlepšení potence, i tento egekt porvzují někteří uživatelé prostalexu. Uvedeno je varování kombinovat ho s některými léky. Pokud tedy berete dlouhodobě jakékoliv léky, poraďte se o užívání raději s vaším lékařem. Můžete se tak vyhnout zdravotním komplikacím.

 

Prostalex recenze – Jaké jsou tedy výhody a nevýhody doplňku stravy Prostalex?

Jednoznačnou výhodou je, že je volně prodejný a nevztahuje se tak na něj potřeba návštěvy lékaře a lékařského receptu. Je ale doporučeno konzultovat užívání se svým lékařem. Také cena produktu je velmi příznivá. Pohybuje se od 319 Kč do 400 Kč. Dalším plusem je samozřejmě obsah přírodních extraktů, které šetrnou cestou ovlivňují výše zmíněné problémy. Jako nevýhodu můžeme uvést potřebu dlouhodobého užívání, aby výsledky byly opravdu velké. Je tedy potřeba počítat s užíváním po dobu minimálně půl roku, aby se dostavily pozitivní výsledky v co největší míře.

Prostalex recenze – Vyplatí se pořídit si Prostalex?

Je potřeba si uvědomit, že pokud již problémy se zvětšenou prostatou trpíte, problém vám samotný doplněk stravy nevyřeší. To ale žádný podobný přípravek. Dokáže pouze příznaky potlačit. Pokud plánujete před návštěvou lékaře zkusit právě nějaký doplněk stravy, je Prostalex určitě dobrou volbou. Vzhledem k ceně jsou jeho účinky víc než dostačující. Určitě si ale dopřejte dostatečný pohyb, často pijte a zkuste si také udělat masáž prostaty.

Jeden komentář

  1. Franta 11 října, 2021

Napiš komentář