Jak zvětšit poprsí – srovnání tablet na zvětšení a zpevnění poprsí

Jak zvětšit poprsíJak zvětšit poprsí – srovnání tablet na zvětšení a zpevnění poprsí – Pevná a plná ňadra jsou snem každé ženy bez ohledu na věk či životní cíle. Není divu, že přípravky na zvětšení poprsí patří v lékárnách k těm nejprodávanějším, a často jsou zamýšleny i jako dárek. Abyste vy při svém nákupu nemuseli tápat, vzali jsme si na paškál ty nejoblíbenější tablety na zvětšení a zpevnění poprsí a porovnali je mezi sebou. BreastExtra, Decolen a NadraIN FORTE – který z nich z tohoto klání výjde vítězně?

Pokud hledáme účinný návod na zvětšení poprsí, určitě dříve nebo později narazíme na postupy a návody založené na bohatství matky přírody. Nejrůznější rostlinné látky se snaží přirozeným způsobem zvýšit hladinu hormonů v ženském těle, a tím podpořit činnost prsní žlázy a růst okolní tkáně. Zmiňován je především hormon estrogen, jenž se dá přírodními zdroji nejlépe stimulovat a růstový hormon. Účinnější postupy doporučují navíc regulovat i tvorbu mužského hormonu testosteronu, který má na obnovení růstu poprsí efekt přesně opačný.

Úprava životosprávy a životního stylu může pomoci dosáhnout přirozeného zvětšení poprsí bez plastiky. Dostatek spánku a snížení hladiny stresu působící negativně na úspěšné nastartování žádoucích procesů v organismu, jsou základem. Pomůže i úprava jídelníčku.

 

 • Zvýšená konzumace ovoce a zeleniny, stejně jako sezamová semínka, olivový olej a mléčné produkty jsou prospěšné.
 • Z ovoce a zeleniny nejvíce pomáhají jablka, třešně, okurky, rajčata, papriky nebo papája.
 • účinky sóji a produktů z ní, zejména těch fermentovaných.

 

Přirozený obsah fytohormonů a dalších látek důležitých pro nicméně není dostačující. I kdybyste si svůj jídelníček sestavily výhradně z doporučených potravin, stejně by nastartování a udržení růstu prsou trvalo příliš dlouho, řádově i léta. Nicméně jako podpora jsou tyto rady vynikajíc. Svůj hlavní zdroj stimulujících látek však musíte hledat jinde. Tablety na zvětšení a zpevnění poprsí by měly obsahovet silně koncentrované výtažky vzájemně synergických látek, zkušenosti s jednotlivými přípravky jsou však značně individuální.

 

Jak zvětšit poprsí – srovnání tablet na zvětšení a zpevnění poprsí

 

I proto vám přinášíme naše velké srovnání. Zaměřili jsme se celkem na pět kritérií:

 

 • Nástup a trvání účinků – zajímalo nás především, po jak dlouhé době bývají v průměru patrné první výsledky, jak velké je konečné zvětšení, a jestli je efekt zvětšení a zpevnění poprsí trvalý.
 • Cena produktu – jaký je přepočet na jednu tabletu? Jsou k dispozici zvýhodněná balení na více měsíců nebo dokonce balení zdarma?
 • Doporučení kvalifikovaných lékařů – lze na internetových stránkách dohledat odborné lékařské studie a doporučení? Jsou přípravky adekvátně testovány a ověřeny?
 • Záruka vrácení peněz – věří výrobce svým produktům natolik, že případě nespokojenosti vrátí svým zákazníkům plnou cenu nebo se zbaběle odvolává n individuálnost účinků?
 • Přehledné internetové stránky s dostatkem informací – jak o svém produktu informuje sám výrobce? Jsou k dispozici řádné studie, srozumitelný popis účinků a konkrétní uživatelské tipy? Lze snadno dohledat adresu distributora a výrobce?

Všechny produkty, které budeme v našem článku porovnávat, tedy  BreastExtra, Decolen a NadraIN FORTE patří mezi osvědčené přírodní doplňky, údajně podporující ženský organismus v produkci estrogenu a naopak nižší tvorbě testosteronu. Srovnání nemůže být 100% objektivní, protože každý přípravek je částečně zaměřen na jiné účinky či uživatelky. Přesto se však o něj pokusíme.

 

Porovnávané produkty

BreastExtra – přípravek je určen pro ženy každého věku. Využijí ho mladé maminky s prsy zdeformovanými kojením, ženy, které nejsou spokojené s velikostí svých ňader i ty, jež potřebují své vnady trochu vyplnit a zpevnit.

 

Decolen – přípravek pro ženy všech věkových kategorií.  Výrobcem je tradiční česká firma.

 

NadraIN FORTE – přípravek je zaměřen především na ženy okolo 35 roku věku a výše stejně jako na ty, které o své krásné poprsí přišly vlivem radikálního úbytku váhy nebo díky těhotenství a kojení.

 

Složení produktů a účinky jednotlivých složek

 

BreastExtra

 

Složení klade důraz na obsah fytoestrogenů, což jsou látky podobné lidským hormonům, působící jako přírodní náhražka estrogenu.

 

 • Angelika sinensis (děhel čínský) pečuje o hormonální rovnováhu v organismu, dodává do těla fytoestrogeny a podporuje prokrvení v oblasti ňader a dekoltu, díky němuž se do oblasti dostanou účinné látky ve zvýšené míře.
 • Damiana (pastala rozprostřená, turnera diffusa) – známý sexuální stimulant a afrodiziakum. Rovněž normalizuje hladinu krevního cukru a hormonální rovnováhu.
 • Fenugreek (pískavice řecké seno) slouží jako vydatný zdroj fytoestrogenů, saponinů a flavonoidů. Podporuje činnost mléčné žlázy, zvětšuje ji a dokáže navodit i zvýšenou produkci mléka. Má vliv i na optimalizaci metabolismu tuků, čímž pomáhá udržovat štíhlou linii.
 • Hydrolyzovaný kolagen – doplnění kolagenu tvořícího přibližně 75% tkáně pokožky, je nezbytné pro pozvednutí a vyplnění poprsí.
 • Saw palmetto (serenoa plazivá) pozitivně ovlivňuje činnost ženských orgánů a produkci ženských hormonů. Díky obsahu prolaktinu také pomáhá urychlovat dělení buněk v prsních žlázách, což napomáhá jejich zvětšení. Používá se rovněž jako afrodiziakum.
 • Sójové izoflavonoidy – významné fytoestrogeny. Váží se na receptory v tkáních prosu, přímo tedy působí na jejich růst a zpevnění. Velmi významné je i jejich preventivní protinádorové působení.
 • Wild yam (smldinec chlupatý) přímo stimuluje tvorbu estrogenu v těle a pomáhá i při problémech spojených s menstruací a menopauzou.

 

Decolen

 

Použité výtažky z bylin v receptuře pečují o zdravou prsní tkáň.

 

 • Chmel otáčivý – bohatý zdroj fytoestrogenů, nahrazujících ženský hormon estrogen. Ovlivňují vývoj a zdraví prsů.
 • Jadérka z vinných hroznů obsahují vitamín D a přírodní antioxidanty, chránící buňky před škodlivým účinkem volných radikálů. Takto chráněné buňky se snadněji reprodukují a rostou.
 • Křídlatka japonská pomáhá předcházet negativním dopadům menopauzy a jde rovněž o silný antioxidant chrání buňky v celém těle.
 • Len setý (semínka) – extrakty ze lněných semínek obsahují kromě fytoestrogenů také lignany, pečující o hormonální rovnováhu a regulující nadměrnou tvorbu mužského hormonu testosteronu.
 • Sójové boby – extrakt ze sóji obsahuje účinné rostlinné fytoestrogeny, které se dokáží navázat přímo na prsní tkáň, a působí tedy na růst a zvětšení prsů přímo.

 

NadraIN FORTE

 

 

 • Granátové jablko pečuje o zdraví a krásu pokožky. Prokrvuje ji, a tím pomáhá účinnějšímu transportu účinných látek na místo určení.
 • Chmel otáčivý dodává ženskému organismu fytoestrogeny, nahrazující ubývající estrogen. Pozitivně se podílí na vývoji a zdraví prsů.
 • Lněná semínka obsahují fytoestrogeny nahrazující klasické ženské hormony a lignany, které pečují o rovnováhu v ženském organismu a bojují proti nadměrné tvorbě testosteronu.
 • Pelyněk se stará o hormonální rovnováhu organismu a má významné protirakovinotvorné účinky.
 • Sójové boby (olej) slouží jako bohatý zdroj fytoestrogenů, vázaných přímo na tkáň poprsí, takže jsou jejich účinky velmi silné.

 

Jak vidíte, základní účinné složky přírodních tablet pro zvětšení a zpevnění poprsí jsou velmi podobné. Hlavní podíl na účinnosti má tedy volba synergizujících doplňkových látek. To jsou takové, které podporují působení okolních složek. Určitě víte, že vstřebávání hořčíku je přímo závislé na dostatku vitamínu D, bez něj bude přínos pro vaše tělo minimální. A stejné efekty mají právě i synergizující látky.

[go_pricing id=“classic-gr_59174dae95cbb“]

Zhodnocení účinků jednotlivých přípravků.

Ale už dost teorie. Pojďme se podívat na to, jak jednotlivé přípravky skutečně působí. Zajímá vás, za jak dlouho můžete očekávat první výsledky, jak dlouho vám pěkný dekolt vydrží nebo jaká je cena za měsíční kúru? Všechny tyto látky vám na následujících řádcích co nejobjektivněji zodpovíme.

 

BreastExtra – recenze, účinky

 

breast extraSložení přípravku BreastExtra se na první pohled jeví jako nejkomplexnější. Kromě zvětšení a zpevnění ňader u žen všech věkových kategorií slibuje také péči o krásu a zdraví pokožky v oblasti dekoltu.

BreastExtra si klade za cíl znatelné a trvalé zpevnění a vyplnění ňader. Hned zpočátku nasazuje vysokou laťku v užívání a přidává i program pro pevné poprsí, spočívají v dostatku spánku, snížení stresu a kvalitní stravě.

Užívání produktu je rozděleno na dvě fáze, které dohromady trvají 3 měsíce. V první fázi se podávají dvě tablety ráno a večer. Díky svému tvaru se snadno zapíjejí, ale nezaznamenali jsme ani žádnou nepříjemnou pachuť.

První účinky uživatelky průměrně zaznamenávají za 9-11 dní. Zpočátku jsou prsa především pevnější a citlivější. To se velmi dobře projeví hlavně při erotických hrátkách. Prsa (a zvláště bradavky) také výrazněji reagují na změny teploty, což může být pro někoho nepříjemné. Velmi dobře to ale řeší podprsenka s vyztuženými košíčky, přes které vztyčená bradavka jednoduše neprokoukne. V prvním měsíci užívání přípravku BreastExtra tedy počítejte s množstvím 100 tablet na měsíc.

 

Důležité: pro maximální efekt začněte s užíváním přírodního doplňku pro zpevnění a zvětšení poprsí BreastExtra v polovině menstruačního cyklu.

 

Po uplynutí dvou týdnů jsou již příznivé změny a procesy v ženském organismu nastartovány, na řadu tedy přijde druhá fáze. V té se počet užívaných tabletek zvyšuje na tři a opět 2x denně. Prsa se začínají nalévat a pozvedat. Pokožka je jemnější, bradavky a dvorce se často intenzivněji zbarví. Zvýšená citlivost vůči dráždění zůstává a přetrvává i po ukončení terapie. Dávka tablet potřebná na každý měsíc se během druhé fáze pohybuje okolo 180 kusů.

Druhá fáze trvá deset týdnů a v dobrání přípravku je třeba opravdu vyrvat, i když už jste se svými ňadry po všech stranách spokojeny. Jedině dodržení doporučené délky užívání vám zajistí skutečně trvalé výsledky. A jaká je účinnost přípravku BreastExtra?

Z testovaných žen hlásilo zvětšení o alespoň jednu velikost více než 90%. mnohdy však byl nárůst razantnější – o dvě nebo dokonce o tři čísla. Ňadra zůstala pevná a vyplněná i po delší době po vysazení přípravku. Přetrvala i zvýšená senzitivita a příjemné pocity během intimních chvil.

 

Jediným negativem přípravku může pro někoho být  jeho cena. Balíček MEGA s 210 kapslemi (což není ani polovina potřebné dávky) stojí 2 470 Kč. V nabídce jsou samozřejmě i menší balení včetně týdenního testovacího (pro případ, že by užívání tablet např. nedělalo dobře vašemu žaludku, což je ale velmi výjimečný případ). Menší balení nejsou již tak cenově výhodná.

Pokud se tedy rozhodnete pro své poprsí skutečně něco udělat, běžte do toho napůl třeba s kamarádkou. Můžete tak postupně nakupovat cenově nejvýhodnější balení, aniž byste během jedné výplaty finančně vykrvácely. Vzájemné měření ňader a zhodnocení jejich tvaru a pevnosti navíc může být velmi silnou motivací k dokončení drahé ale účinné kúry.

Na druhou stranu pokud si spočítáte cenu plastické operace, pohybující se v řádu desítek tisíc, tato varianta jistě výhodnější.

 

Přípravek lze objednat na internetu s poštovným zdarma nad 2 000 Kč. Nechybí ani garance vrácení peněz a přehledné internetové stránky.

TIP: použij slevový kód: ups10p a získej slevu 10% na Breast Extra+

Především kvůli vyšší ceně jsme museli přípravku BreastExtra hodnocení o něco snížit. Dostává od nás tedy velmi pěkných 95%

 

Decolen – recenze, účinky

 

decolen forteI Decolen se snaží díky svému složení pečovat o zdravý vzhled a krásu poprsí. Slibuje spíše jeho pozvednutí a vyplnění než nějaký razantní nárůst velikosti. Na trhu je již deset let a bonusem je také jeho ryze český původ. V době své premiéry byl na našem trhu špičkou, dnes však na trhu najdeme lépe hodnocenéí přípravky.

Užívání přírodního produktu pro zvětšení a zpevnění ňader Decolen je velmi jednoduché. Stačí každý den užít jednu tabletku v libovolnou hodinu a nezávisle na konzumovaném jídle. Jen alkohol byl mohl účinek přípravku částečně potlačit. Nástup účinku je pomalejší. První změny bývají uživatelkami zaznamenány až po 2 až 3 týdnech.

Jako první jsme zaznamenali především zvýšenou elasticitu pokožky a trochu plnější vzhled. Po dalších dvou měsících se dostavilo u většiny žen i mírné zvětšení ňader (obvykle o necelou jednu velikost). Bohužel v některých přídech si ženy stěžovaly na nevolnost související s užíváním, přibývání na váze a horší kvalitu pleti. Jiné však byly s účinkem poměrně spokojené.

 

Po další měsíci užívání (celkově tedy 4 měsících) přišlo po vysazení produktu značné zklamání, protože ňadra se víceméně vrátila zpět do svého původního tvaru. Pro docílení trvalých účinků by tedy bylo třeba Decolen užívat stále.

 

Nicméně pro někoho může jít o dobrou alternativu. Balení obsahující 60 tablet, které vydrží na dva měsíce, lze na internetu nebo v lékárnách koupit okolo 600 Kč. Cena tedy odpovídá kvalitě. Poštovné zdarma ani další výhody nabízeny nejsou.

 

Od nás tedy přípravek pro větší prsa Decolen získává 68%, především kvůli zmíněných negativním účinkům a omezenému trvání účinků.

 

NadraIN FORTE – recenze, účinky

 

nadra inVelmi známý produkt pro zvětšení poprsí NadraIN FORTE se zaměřuje především na stimulaci činnosti prsní žlázy a růst okolní tkáně.  Jeho velkou výhodou je snadná dostupnost i v běžných lékárnách.

Nástup účinků je o něco rychlejší, než u přípravku výše. První vlaštovky v podobě zvýšené citlivosti bradavek lze zaznamenat již po necelých dvou týdnech, následuje pocitově pevnější poprsí. Po 6-8 týdnech užívání nastupuje i kýžená modelace a vyplnění prsů. Průměrně se ňadra zvětší o jednu velikost.

Užívá se opět jedna tableta denně a to v předem nastavených cyklech. Výrobce doporučuje užívat přípravek NadraIN vždy 2 až 3 měsíce a poté poskytnout organismu jeden měsíc pro odpočinek a stabilizaci procesů vedoucích k přirozeně zvýšené produkci estrogenu. Trvalé užívání je nutné, protože po třech až čtyřech týdnech začnou prsa pomalu ztrácet svůj tvar. Trvalé vysazení by tedy k žádoucí změně nevedlo.

 

Přírodní tabletky pro zvětšení a zpevnění poprsí NadraIN FORTE jsou k dostání v balení po 60 kusech, které vystačí na dva měsíce užívání. Cena takového balení se pohybuje okolo 1 000 Kč, za rok tedy svému krásnému poprsí obětujete asi 5 000 Kč.

 

Produkt je k dostání na internetu i v kamenných lékárnách. Jeho užívání není spojeno s žádnými vedlejšími účinky .

 

Efekt přípravku NadraIN je skvělý, bohužel nikoli trvalý. I trochu vyšší cena mu srazila nějaká ta procenta, takže celkově od nás dostává 84%.

 

Jak zvětšit poprsí – srovnání tablet na zvětšení a zpevnění poprsí SHRNUTÍ

 

BreastExtra – 95 %

Decolen – 68%

NadraIN FORTE – 84%

Záleží jen na vás, jaké účinky od svého přípravku na zvětšení prsou bez plastiky vyžadujete a kolik jste schopni či ochotni uvolnit z rodinného rozpočtu. Přípravky s trvalým efektem jsou v dlouhodobém horizontu výhodnější než ty, které je třeba užívat neustále. Nicméně i druhá skupina může pro někoho tou správnou cestou. A pro jaký produkt se rozhodnete vy?

Nejčastěji otázky při výběru tablet pro zvětšení a zpevnění poprsí

1. Co jsou to tablety pro zvětšení prsou?

Tablety pro zvětšení prsou jsou druh výživového doplňku, který napomáhá ke zpevnění a zvětšení poprsí. Mohou být hormonálního nebo přírodního charakteru. Hormonální jsou například i antikoncepce. Tablety podporují růst prsní žlázy, která nejvíce ovlivňuje objem a tedy i velikost poprsí.

2. Existují kontraindikace při užívání tablet pro zvětšení prsou?

Tablety by neměly užívat těhotné a kojící ženy. Neměly by se kombinovat s podobnými tabletami ani s hormonální léčbou.

3. O kolik čísel dokáží tabletky zvětšit poprsí?

Ve většině případů je možné dosáhnout zvětšení prsou o jedno číslo. Zároveň tabletky podporují celkové zpevnění poprsí, což také přispívá k viditelným změnám ve velikosti prsou.

4. Za jakou dobu je možné vidět výsledek?

Při pravidelném užívání tabletek pro zvětšení poprsí je možné vidět první výsledky už po 2 týdnech.

Decolen nebo Nadrain?

To je poměrně častá otázka. Pokud chcete zvětšit velikost prsou, můžete vyzkoušet několik věcí. Jednou z možností je použití přírodního krému nebo oleje, například Decolen Forte nebo Nadrain. Tyto produkty obsahují bylinné výtažky, které mohou stimulovat růst nových buněk v prsou, což má za následek plnější a smyslnější vzhled. Stačí krém vmasírovat do prsou jednou nebo dvakrát denně a během několika týdnů byste měla začít pozorovat výsledky. Další možností je použití pump na zvětšení prsou. Tyto přístroje fungují tak, že se přisají na prsa a jemně je táhnou nahoru, což může také pomoci podpořit růst nových buněk a dosáhnout většího poprsí. Jak již bylo uvedeno v článku, my doporučujeme vyzkoušet Breast Extra+.

Komentáře

 1. hanicka 13 května, 2017
 2. Janka 16 srpna, 2017
  • Hanka 16 srpna, 2017
 3. Beáta 8 září, 2018
 4. Zuzana 10 října, 2021
 5. Hanka Kucerova 4 listopadu, 2022

Napiš komentář

BreastExtra+ Pro větší a pevnější poprsíTO CHCI