AeskuLab – tým pro život

AeskuLab Holding a.s. je společnost působící v celé České republice. Tato společnost nabízí soubor nejrůznějších laboratorních vyšetření. Protože je do tohoto projektu zahrnuto více než 14 měst České republiky, dostane péči občan z každého regionu. Stačí se jen obrátit na nejbližší pobočku AeskuLab.

Laboratoře AeskuLab

Laboratoře AeskuLab nabízí jak jednoduchá rutinní vyšetření, tak také vyšetření specializovaná. V rámci jejich odborného působení se můžeme setkat s následujícími obory činnosti: biochemie a hematologie, mikrobiologie, imunologie, histologie, cytologie a genetika. Laboratoře se nezaměřují pouze na člověka – vyšetřují i veterinární vzorky.

Jak to funguje?

Klasická vyšetření se provádějí v regionálních laboratořích. Pokud je potřeba provést více specializované vyšetření, lékaři posílají vzorky do jedné ze tří centrálních laboratoří – do Prahy, Mostiště nebo do Ostravy.

Poskytované služby

AeskuLab poskytuje bezplatnou konzultaci s lékaři a odborníky. Veškeré materiály do laboratoří jsou převáženy v rámci služeb AeskuLab. Základním zaměřením AeskuLab je pomoc zdravotnickým organizacím s výzkumem všech druhů odběrového materiálu. Výsledky těchto výzkumů jsou rozesílány písemně – a to i e-mailem zdarma. Díky modernímu vybavení a 24 hodinovému provozu centrálních laboratoří jsou výsledky a případná diagnostika případné nemoci velmi rychlé.

Projekt AeskuLab

Celkový projekt laboratoří AeskuLab má zefektivnit práci lékařů a urychlit celkovou diagnostiku. Tím se dosáhne rychlejšího zavedení léčebných opatření a zbavení se nemoci u pacientů. Nemluvě o tom, že rychleji zavedená léčba je u většiny nemocí klíčová. Jejich působnost je po celé České republice. To je jen několik z důvodů, proč si tým AeskuLab říká „tým pro život“.