Hypnox forte recenze

Hypnox forte recenze

hypnox-forteHypnox forte recenzeSpánek by měl být jedním ze základních stavebních kamenů zdravého životního stylu. Můžeme dodržovat jakékoliv diety a cvičit v libovolném množství, ale pokud veškeré tyto zdraví prospěšné aktivity neproložíme bohatým a kvalitním spánkem, jejich vliv na organismus bude výrazně nižší, než by v ideálním případě mohl být. Jenže jak zdravého spánku dosáhnout?

 

Hypnox forte recenze – Nespavost jako plíživý zabiják

Podle aktuálně dostupných údajů trpí nespavostí v České republice až čtyřicet procent populace. Číslo je to alarmující – vždyť to znamená, že bezmála každý druhý obyvatel má potíže s usnutím, často se v noci probouzí nebo není schopen si během spánku dostatečně odpočinout. Právě nespavost odborníci řadí k tzv. civilizačním chorobám, kam patří dále třeba cukrovka, vysoký krevní tlak nebo některé druhy rakoviny. Všechny tyto choroby mají jedno společné: jejich projevy jsou dlouhodobé a v konečném důsledku mohou být fatální. A i když nespavost sama o sobě není choroba v pravém slova smyslu, její příznaky bychom rozhodně neměli podceňovat. Může totiž vést k přidruženým zdravotním komplikacím. Bez dostatečného množství spánku je organismu náchylnější k nemocem, podává nižší fyzické výkony a snadno podléhá stresu. Pokud trpíte nedostatkem spánku, je tedy rozhodně na místě hledat řešení. Jednou z variant může být použití volně dostupných přípravků – doplňků stravy.

 

Hypnox forte recenze – Co čekat od Hypnox Forte?

Přípravek Hypnox Forte je jedním z čistě přírodních prostředků, který se užívá při poruchách spánku, potížích s usínáním, nespavosti nebo dlouhodobějšímu stresu a nervovému vypětí.

Složení

Aktivní látky (1 tableta): Extrakt z kořene kozlíku lékařského – Valeriana officinalis (0,8 % kyseliny valerové, extrakt 3:1) 150 mg, extrakt z šištic chmele otáčivého – Humulus lupulus (extrakt 4:1) 120 mg, extrakt z nati mučenky pletní – Passiflora incarnata (extrakt 4:1) 120 mg, extrakt z listů meduňky lékařské – Melissa officinalis (extrakt 5:1) 10 mg, vitamin B6 – 1,4 mg.

1 tableta obsahuje: Mikrokrystalická celulóza – plnidlo, extrakt z kořene kozlíku lékařského, extrakt z šištic chmele otáčivého, extrakt z nati mučenky pletní, fosforečnan vápenatý – stabilizátor, extrakt z listu meduňky, stearan hořečnatý – emulgátor, hydroxypropylmethylcelulóza, polyvinylpyrrolidon – pojivo, pyridoxin hydrochlorid.

Dávkování

1 tableta 1/2 hodiny před spaním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

Hypnox forte je zcela bez vedlejších účinků a nelze si na něj vytvořit závislost – z tohoto hlediska je tedy naprosto neškodný. Jediné omezení platí pro těhotné a kojící ženy a rovněž malé děti, které by přípravek užívat vůbec neměly.
Nemůže však právě fakt, že Hypnox forte obsahuje pouze čistě přírodní směs bylin, poněkud snižovat jeho účinnost? Podívejme se na uživatelské recenze produktu, které jsou vždy před použitím nového léčivého přípravku doslova k nezaplacení.

Nejlevněji zakoupíte ZDE

 

Hypnox forte recenze – Co říkají zkušenosti

V případě přípravku Hypnox forte můžeme s klidným svědomím přinést dobré zprávy. Uživatelé, kteří se se svými zkušenostmi svěřili na internetových diskuzních fórech, jsou totiž s jeho účinky velmi spokojeni. Kladně hodnotí rychlý nástup působení, znatelný příznivý vliv na kvalitu spánku a také to, že po probuzení není člověk omámený či malátný (což je nepříjemný vedlejší účinek některých léků na spaní). Bez obav si jej tedy můžete vzít při stresu například před zkouškou, aniž by hrozilo nebezpečí, že druhý den nebudete dostatečně čerství. Výrobek pravidelně dosahuje vysoký počet hvězdiček (případně procent).
A jak je na tom Hypnox forte s cenou? Poměr cena/kvalita je v případě tohoto přípravku více než dostačující. Balení o dvaceti tabletách seženete zhruba za 140 korun, což je mezi doplňky stravy stejné kategorie jakýsi nižší průměr.

Komentáře

  1. Stanislava 19 ledna, 2017
  2. Pavlína 22 června, 2017

Napiš komentář