Obezin recenze a zkušenosti

Obezin recenze✅Obezin recenze

Obezin recenze – Rádi bychom vám představili doplněk stravy na přírodní bázi s názvem Obezin. Díky němu možná dosáhnete vaší vysněné postavy. Užívá se při redukci váhy. Řekněte s bohem večernímu přejídání a ládování se sladkostmi.

 

Obezin recenze – Zkušenosti ostatních

S Obezinem hublo i mnoho známých osobností, mezi nimi například Michaela Nosková, zpěvačka a účastnice soutěže SuperStar. Míša se vždy dokázala poprat s kolísající váhou, ale po porodu se obávala, že ji přemůžou chutě na sladké. S přípravkem Obezin After Diet se ale nekonal žádný JOJO efekt a ona si stále drží svou krásnou postavu. Všemi známý Pavel Vohnout, přezdívaný Kyklop, ze skupiny Maxim Turbulenc. Po mnoha neúspěšných dietách se vrhl na hubnutí s Obezinem. Vyhovuje mu právě zmiňovaný pocit zasycení a nemá také nutkání vyplenit ledničku, jak sám říká. Zhubl již 22 kilogramů a pokračuje dál. Další známou osobností je Ivana Christová, jejíž jídelníček se téměř rovnal hladovce, a tak se není čemu divit, že její váha spíš stoupala, než klesala. S vyváženým jídelníčkem a přípravkem Obezin shodila za 14 dní neuvěřitelných 5 kilogramů. Navíc bojovala s únavou, která se díky přípravku také snížila.

 

✅Obezin recenze – Jak přípravek účinkuje

Patentovaný rostlinný komplex přírodních viskózních polysacharidů.

A jak se vlastně přípravek užívá? Jednu pilulku Obezinu zapijete dostatkem vody 30 minut před jídlem, tedy snídaní, obědem a večeří. Pilulka vám zasytí žaludek, čímž způsobí, že nebudete mít potřebu, přejídat se. Obezin nabízí celou řadu výrobků, které je možné zakoupit. Formou zdravé snídaně je ovocný jogurt. Pokud byste nechtěli užívat tablety, ale raději byste nápoj, je možné pořídit si shake s příchutí vanilky, čokolády či maliny.

✅Dávkování a užívání:

Dávky na osobu se mohou lišit. 3x denně 1 až 2 tobolky, maximálně 4 tobolky, alespoň 30 minut před každým jídlem zapít minimálně 1 sklenicí vody (0,3-0,4l). Tobolky se polykají celé a před užitím se neotvírají. Dávku lze zvýšit každých 5 dní o 1 tobolku na jedno jídlo.

Nepřekračovat maximální dávku.
Neužívejte OBEZIN po dobu delší než 30 dnů. V užívání lze opět pokračovat po 5 dnech.

Při uživání OBEZINU konzumujte pestrou stravu! OBEZIN nenahrazuje pestrou stravu.

Užívání během těhotenství nebo kojení:

Během těhotenství nebo kojení se nedoporučuje hubnout, proto se OBEZIN nedoporučuje v těchto případech užívat.

Způsob uchovávání:
Uchovávat při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě, v původním balení. Ukládat mimo dosah dětí.
Balení:
180 tobolek

Podrobné informace a příbalový leták naleznete na http://www.obezin.cz.

✅Vedlejší účinky a upozornění

  • Není určeno pro: Děti, těhotné a kojící ženy, osoby přecitlivělé na některou ze složek přípravku
  • Vedlejší účinky: Na počátku užívání se mohou vyskytnout mírné žaludeční a střevní problémy (řídká stolice, mírný průjem, plynatost či mírná zácpa), v drtivé většině případů však vymizí do 2-3 dní, v případě jejich přetrvávání konzultujte jeho užívání s lékařem či lékárníkem
  • Skladování: V suchu a při teplotě 15 až 25 °C mimo vlhka, mrazu a přímého slunečního světla a dosah dětí
  • Upozornění: Obezin v žádném případě není určen jako lék a není ani náhradou za pestrou a vyváženou stravu
  • Upozornění: Neužívejte přípravek v případě gastrointestinálních onemocnění, stenóze hrtanu nebo již existujících žaludečních a střevních potížích

✅Obezin recenze – Výhody a nevýhody přípravku

Ptáte-li se na výhody přípravku Obezin, patří mezi ně rozhodně pocit zasycení, díky kterému dochází k snížení vašeho energetického příjmu a tím pádem i logicky k následné redukci váhy. Navíc nebudete mít již chuť na sladké či jinak nezdravé potraviny. Také je asi úplně jasné, že díky redukci váhy, snížíte i rizika spojená s výskytem civilizačních nemocí, což znamená, že se budete jednak cítit lépe a jednak budete i doopravdy zdravější. Přípravek obsahuje přírodní látky, takže vám nemůže uškodit a je nenávykový. Pokud zhubnete a budete se obávat, aby se váha opět nevrátila, je v nabídce Obezin After Diet, který je určen právě pro tyto případy.

Mnoho uživatelů říká, že díky pocity zasycení, pro ně bylo jednodušší, udržet si pravidelný odstup mezi jednotlivými jídly. Přípravek zapíjeli dostatkem vody, čímž zvýšili i svůj denní pitný příjem.

Jedinou nevýhodu spatřujeme v tom, že bez práce opravdu nejsou koláče, takže neočekávejte, že váha půjde jen tak dolu bez vaší nápomoci. Někteří uživatelé říkají, že účinky nejsou takové, ale zároveň dodávají, že zhubli za měsíc 4 kilogramy. Všude se dočtete a každý lékař vám potvrdí, že hubnutí 1 kilogramu týdně je naprosto optimální. V takto nastaveném hubnutí následně nedochází k JOJO efektu. Takže za nás moc pěkný výsledek. Někteří uživatelé si neuvědomují, že svá kila nenabrali za měsíc, tudíž je také za měsíc nezhubnou.

 

Pochopitelně vám ale tento přípravek nezaručí zhubnutí bez vaší snahy a přidání ruky k dílu. Pokud se domníváte, že se budete stravovat ve fast foodech a kila půjdou dolů, tak takto opravdu nefunguje žádný přípravek. S poupravením jídelníčku a občasným pohybem se však Obezin stane vaším věrným pomocníkem, s kterým půjdou kila dolů mnohem rychleji a snadněji.

Mnoho sil a vytrvalosti při cestě za krásnější postavou!

Napiš komentář