Ne všechny cigarety škodí zdraví – Vyměňte klasiku za moderní elektronické cigarety

smoke-1002461_640Každý kuřák nerad slyší, že kouření škodí zdraví. Ale je to bohužel pravda a tento zlozvyk rozhodně nepatří do zdravého životního stylu. V poslední době roste počet lidí, kteří volí zdravější cestu, aniž by se kouření úplně museli vzdát. Elektronické cigarety nahrazují ty klasické a vítězí na celé čáře. Důvodů proč tomu tak je – existuje více. My si některé v dnešním článku prozradíme.

 

Elektronické cigarety pro zodpovědné kuřáky

Elektronické cigarety joyetech jsou určeny především zodpovědným kuřákům, jež berou ohled nejen na své vlastní zdraví, ale rovněž na své okolí. Pasívní kuřák odkázaný vdechovat kouř z cigaret je na tom ještě hůř, než kdyby si sám zapálil. Nehledě na to, že nekuřákům cigarety páchnou. Přechod z klasické cigarety na elektronickou ocení jak rodina, tak přátelé či kolegové nekuřáci.

 

Úspora financí

Elektronické cigarety představují spolehlivou náhražku za klasickou cigaretu. Pravdou je, že počáteční pořizovací náklady jsou vyšší, ale náplně jsou dostupnější oproti běžným cigaretám a vydrží mnohem více použití. Cleamizéry joyetechjsou z finančního hlediska mnohem úspornějším řešením a kuřák tak ročně ušetří až několik tisíc ročně, což už je nezanedbatelná částka.

 

Požáry způsobené kuřáky

Případů, kdy kuřák způsobil požár, existuje stále velké množství. Nedbalost a nedopalek z cigarety mohou napáchat škody za milióny, nehovoře o zmařených lidských životech. Není žádnou výjimkou, že si mnohdy zároveň s cigaretou kuřák dopřeje i nějakého toho panáka nebo jiný alkohol. Pak už stačí málo a neštěstí je na světě. S elektronickou cigaretou taková katastrofa nehrozí.

 

Cvičení a kouření nejde dohromady

Osobně znám několik desítek kuřáků, kteří přivítali elektronické cigarety s jásotem. Pravdou je, že mnoho lidí má stále předpotopní názory. Ovšem mnoho těch co cvičí, sami zaznamenali, že se jim zlepšily sportovní výkony a vydrží s dechem mnohem více, než když holdovali klasickým cigaretám.

Napiš komentář