Arginmax recenze

arginmax-recenzeArginmax recenze

Arginmax recenze – Sexuální život hraje v partnerském vztahu velmi podstatnou roli. Pokud nejsou partneři po sexuální stránce spokojení, může ve vztahu docházet k rozepřím a v nejhorších případech i k naprostému odloučení. S přibývajícími lety ovšem lidské tělo bojuje s různými změnami. Tyto změny se mohou negativně podepsat na harmonii partnerského vztahu především tím, že dochází ke snížení sexuální výkonnosti a muži mají též problémy s udržením či dosažením erekce. Z tohoto důvodu byl vyvinut tento kvalitní výrobek Arginmax.

 

Arginmax recenze – Proč zvolit Arginmax?

Pokud chcete předejít tomu, aby si vaše manželka či milenka myslela, že vás nepřitahuje, sáhněte po tomto zákazníky osvědčeném doplňku stravy. Problémy s erekci řeší většina mužů v pokročilejším věku. Není třeba se za tento pokles sexuální výkonnosti stydět. Příroda je mocná čarodějka, zkuste jít proto štěstí naproti a vsaďte na osvědčenou kombinaci čtyř hlavní účinných látek, o které se tento přípravek opírá. Vedle přírodních extraktů a vitaminů, které Arginmax obsahuje i další  látky a především také velké množství L-argininu, L-citrulinu, tribulusu a Crocusu. Opomenout bychom neměli ani na Arginmax pro ženy, který se vyznačuje též skladbou těchto významných látek, s ohledem na fyziologické potřeby právě ženského organismu.

 

Arginmax recenze – Cena vs. kvalita

Cena balení, které obsahuje 90 tablet, vyjde zákazníka zhruba na 1100 Kč, pokud zohledníme to, že budeme denně užívat 2 tablety, vyjde nás měsíční dávkování na 900 Kč. Účinek nastupuje až po dvou týdnech užívání, proto je třeba si důkladně promyslet, zda přípravek chcete opravdu používat. Za jakou cenu jste ochotni získat zpět svůj sexuální život?

 

Recenze výrobku

Arginmax není lék. Je to doplněk stravy, které na každý organismus reaguje jinak. Pokud do svého jídelníčku zahrnete i správnou stravu, účinek by měl být jednoznačný. Každý na tento přípravek reaguje jinak. Někdo má negativní zkušenosti, které se týkají samotného výrobku nebo jeho ceny. Jiní si zase výrobek nemohou vynachválit a pyšní se tím, že se jejich erekce po užívání Arginmaxu výrazně zlepšila.

 

Informace o produktu

ArginMax® Forte pro muže – obsahuje mj. (L-Arginin, L-Citrulin), Tribulus Terrestris, Se, Zn a Crocus:

1) Tribulus Terrestris pro zlepšení erekce, zvýšení sexuální touhy a libida (200mg)
2) Crocus pro stimulaci libida a zlepšení erekce (30mg)
3) Selen přispívá k normální spermatogenezi, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (51,9 μg = 94,4 % DDD)
4) Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (4 mg = 40 % DDD)

Dávkování:
3 tobolky denně, po prvním týdnu užívání 2 tobolky denně.

Složení přípravku:
L-arginin, L-citrulin, extrakt z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), vitamin E (D-α-tokoferol), suchý extrakt z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) standardizovaný na 24 % obsah ginkgoflavonových glykosidů a 6 % obsah ginkgolidů a bilobalidů, suchý extrakt z plodů schizandry čínské (Schisandra chinensis) standardizovaný na 5 % obsah lignanů a 10 % obsah anthokyanů, extrakt ze šafránu setého (Crocus sativus), vitamin B3 (nikotinamid), lykopen, zinek (oxid zinečnatý), lutein, kyselina listová, selen (seleničitan sodný pentahydrát), vitamin B12 (kyanokobalamin); plnidlo: stearan hořečnatý, želatina (tobolka), barviva: oxid titaničitý (E171)

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Přípravek není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem.

Skladování:
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.