Slimax recenze

Slimax recenzeSlimax recenze

Slimax recenze – Přípravek Slimax, je na trhu mezi prášky na hubnutí jednoznačně nováčkem. Tento produkt, na přírodní bázi, napomáhá ke snížení tělesné hmotnosti. Nemusíte se bát toho, přijmout daleko méně potravin, než je vaším zvykem. 

 

Slimax recenze – O Slimaxu

Slimax™ je doplněk stravy, který pozitivně podporuje kalorický příjem, protože vytváří pocit nasycení, nyní s extra silnou recepturou s obsahem Psyllia.

Jak Slimax funguje?

Většina žen, touží po tom zhubnout. Ovšem jak stíhat pracovní a rodinné povinnosti a zároveň u toho pečovat o svoji postavu cvičením, či jinou sportovní aktivitou. Jednoduše řečeno, ženy potřebuji něco rychlejšího a pohodlnějšího, co jim pomůže získat alespoň o pár čísel menší konfekční velikost. Můžeme přijmout daleko méně potravin a přesto nehladovět také ovšem nesmíme zapomenout na vlákninu, která přispívá ke správné funkci střev. Slimax funguje takzvaně na principu snížení chuti k jídlu.

 

Složení 1 tobolky (650 mg)

Glukomannan 500mg, Psyllium 50mg, Alginát sodný 50mg, Xantanová guma 50mg, Obal tobolky obsahuje želatinu.

(obsahuje 20 μg chromu, odpovídá 50% *DDD=doporučená denní dávka).
Neobsahuje alergeny. Obal tobolky je rostlinného původu (hydroxypropylmethyl celulóza).

 

Zhubneme?

Je samozřejmostí, že pokud se budeme denně stravovat ve fast foodech, nebudeme se vůbec hýbat a nezměníme svůj dosavadní životní styl, nezhubneme. Slimax je něco podobného jako dieta, ovšem bez toho aniž bychom se museli začít stravovat podle určitého jídelníčku. Zmenší se pouze porce, nikoliv složení jídla. Na principu omezení příjmu kalorií fungují téměř všechny diety. Ovšem pokud, jak již jsem zmínila, nezměníme svůj dosavadní životní styl k lepšímu, nemáme šanci na zhubnutí. Po tom, co přestaneme Slimax užívat a nebudeme se hlídat v tom, co jíme, může se dostavit tolik obávaný jo-jo efekt.

 

Věnujte pozornost

Slimax™se nesmí užívat při přecitlivělosti na jednu nebo více složek, gastrointestinálních onemocněních, stenóze jícnu nebo již existujících střevních potížích. Tobolky se polykají celé a před užitím se neotvírají. Slimax™ v kombinaci s léky může snižovat jejich účinnost. Doporučujeme tedy užít Vaše léky minimálně 20 minut před Slimax™.Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

 

Zkušenosti se Slimaxem

Přípravek na hubnutí Slimax, si oblíbili většinou lidé, kteří trpí nekontrolovatelným přejídáním. Zbaví je dle všeho, jejich chuti na sladké, či jiné pochutiny, které nejsou v žádném případě zdravé. Ovšem jak sami dodávají, je nutné také přidat více zdravých věcí do svého jídelníčku a kvalitní pohyb. Příznivá cena jednoho balení, která se pohybuje okolo 299 Kč a vydrží vám po celý jeden měsíc, vyvolává u spousty lidí chuť, tento výrobek vyzkoušet na vlastní kůži. Za zmínku stojí i přípravek Slimax femi+, který je určen ženám ve věku nad 40 let, z důvodu toho, že ženské tělo se v tomto věku, co se ubývání váhy týče, chová jinak a je potřeba k němu také tak přistupovat. Slimax vám pomůže zhubnout a zároveň vám také pomůže ukázat cestu, jakou se vydat, pro udržení vaší tělesné hmotnosti.

Napiš komentář