Wobenzym a enzymatická léčba, k čemu to je?

Wobenzym je lék, který se používá na celou řadu různých problémů. Jeho hlavní složkou jsou enzymy: Chymotrypsinum, trypisnum, rutin a další. Enzymy jsou bílkoviny, které katalyzují chemické reakce. Ty pomáhají tlumit záněty a otok. Umí i rozpouštět krevní sraženiny.

Wobenzym byl uveden na trh již před 50 lety, a to v západním Německu. Tento lék patří mezi jeden z nejprodávanějších na českém trhu. Mnoho zákazníků má důvěru v tento léčivý produkt a doporučuje ho svým známým. Wobenzym toho zvládá léčit opravdu hodně.

Co vše zvládne Wobenzym?

Díky wobenzymu se otoky a krevní výrony lépe vstřebávají a hojí. Mezi hlavní výhodu Wobenzymu patří to, že snižuje vazkost krve. K čemu to je? Snížení vazkosti krve zlepšuje krevní oběh v těch nejmenších cévách. To zlepšuje záněty, zmenšuje bolest a léčí otoky.

Wobenzym zlepšuje imunitu a její fungování. Což je dobré zvlášť v aktuální době, kdy na nás útočí různé viry včetně nového koronaviru. Wobenzym je jasnou volbou pro zlepšení imunity a vyřešení mnoha různých problémů, se kterými se naše tělo potýká.

Mezi další zajímavé účinky Wobenzymu patří zlepšení průběhu rýmy, zmírnění pooperačních problémů, zlepšuje opary, podporuje vás při hubnutí či odvykání kouření. Má i pozitivní efekt na nehty či kvalitu vlasů. Pomáhá při zánětech průdušek, zánětech močových cest, zánětech svalů. Zmírňuje také vaginální mykózy. Dále také zlepšuje kvalitu zubů, takže investicí do produktu Wobenzym už nebudete muset tolik platit u vašeho zubního lékaře.

Recenze wobenzymu

Kde najdete zajímavé recenze a informace o produktech léku Wobenzym? Zajímavé informace jsou například tady nebo tady.

Kolik Wobenzym stojí?

Wobenzym nelze zařadit mezi nejlevnější léky, nicméně z hlediska jeho účinnosti se jedná o dobrý poměr cena / kvalita. Nejlevnější Wobenzym v podobě 40 tablet si můžete zakoupit již za cenu kolem 185 Kč s DPH. Nejdražší balení Wobenzymu naopak stojí až 2 600 Kč s DPH.

Kdy a jak se Wobenzym používá?

Wobenzym se polyká na lačno. (Před snídání či obědem.) Tablety je nutné zapít dostatečným množstvím vody (alespoň 200 ml vody). Nesprávné užití léku zhorší jeho účinek. Dbejte proto tedy na správné užívání tohoto léku.

Wobenzym se nejlépe užívá jako podpůrná léčba po operaci, a to co nejdříve. Léčbu Wobenzymem je vhodné konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

Wobenzym: Nabízené produkty Wobenzym

Jaké léky Wobenzym naleznete na našem trhu? Od firmy Mucos Pharma si můžete zakoupit tyto léky: Wobenzym 40 tablet, Wobenzym 200 tablet, Wobenzym 300 tablet a Wobenzym 800 tablet. Největší balení Wobenzymu jsou obvykle cenově nejvýhodnější. Všechna balení Wobenzymu obsahují enterosolventní tablety.

Složení Wobenzymu

Složení Wobenzymu je takovéto:
Wobenzym je volně prodejný lék (bez lékařského předpisu). Lék pro vnitřní užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Složení v 1 enterosolventní tabletě: Pancreatinum 300 Protease Ph.Eur.-j., papainum 90 F.I.O.-j., bromelaina 225 F.I.O.-j., lipasum 34 F.I.P.-j., amylasum 50 F.I.P.-j., trypsinum 360 F.I.P.-j., chymotrypsinum 300 F.I.P.-j., rutosidum trihydricum 50 mg.

Napiš komentář