Proerecta recenze a zkušenosti

Proerecta recenze – Bojujete se slabší erekcí, která neposlouchá, ale prozatím vám problém nepřijde natolik závažný, abyste se svými potížemi vyhledali lékaře? Vyzkoušeli jsme pro vás jednu z šikovných novinek na trhu, která je pro podobné obtíže jako stvořená.

✅Proerecta recenze – kdo ji má na svědomí?

I když testované výrobky často necháváme po naší redakci kolovat a sbíráme tak různé názory, rady a tipy, tentokrát se recenzování produktu v rámci Proerecta recenze ujal Petr. A věřte nám, že na něm nenechal suchou jedinou nit. Máte se tedy rozhodně na co těšit.

✅Ten správný tip bez receptu

Pro začátek nemusíte bát, pro své nové tabletky na erekci nemusíte ke svému praktickému lékaři nebo urologovi, a dokonce ani do lékárny. Proerecta je k dostání na internetu, kde si také můžete v klidu pročíst rozmanité recenze nebo se podrobněji věnovat aspektům, které se do naší recenze zkrátka nevešly.

 

Máte 30, 40, 50 nebo dokonce ještě více svíček na dortu?

Pak je tato Proerecta recenze určena přesně pro vás. Jste ta správná cílová skupina, což však neznamená, že je přípravek zakázán osobám mladším nebo naopak starším. Jeho účinnost však nemusí být tak perfektní, to je prostě fakt.

Nicméně přípravek Proerecta vám bude sympatický hned z několika důvodů. Především vznikl v českých laboratořích, takže dokáže skvěle vystihnout potřeby a přání tuzemského zákazníka. Použité ingredience jsou čistě přírodní a neopírají se o žádné berličky typu „dlouhodobá účinnost ověřená už starými Aztéky“ apod. Při výrobě byly nápomocni i sami uživatelé, respektive jejich hodnocení nejrůznějších účinných složek z jiných volně dostupných doplňků na erekci. Proerecta se také neschovává za přehnané sliby. Neslíbí vám, že budete okamžitě v posteli patřit mezi zkušené matadory, ani se nebude ohánět nutností dlouhodobého užívání, jehož efekt se projeví při nejlepším až za dva nebo tři měsíce.

✅Proerecta názory a zkušenosti – 3x ANO pro hlavní výhody

Nemusíte se obávat žádných nejednoznačných tvrzení. Na stránkách výrobce jsou hlavní výhody přípravku shrnuty do tří jednoduchých bodů:

 • podpora prokrvení penisu
 • prodloužená výdrž
 • posílené libido
Přípravek je samozřejmě hlášen na Ministerstvu zdravotnictví České republiky a splňuje standardy výroby GMP ve všech ohledech, o čem svědčí i příslušný certifikát.

✅Proerecta hodnocení od Petra

Ale dejme už teď šanci našemu odvážnému dobrovolníkovi. Co na Proerectu říká on? A co ho překvapilo nebo naopak zaskočilo?

✅Petr – proč jsem si vybral právě Proerectu?

To byla asi nejčastější otázka, kterou mi moje okolí pokládalo. Podobných přípravků je přece na trhu plno a řada z nich má velkou reklamu v televizi nebo časopisech pro muže, tak proč pátrat v dosud neprobádaných vodách?

Prvním důležitým bodem byl fakt, že jde o přípravek ryze český. A definitně mě zviklaly především obsažené účinné složky, a také pečlivost při výrobě, která i hlídá i takové maličkosti, jako je vysoká kvalita vstupních surovin.Proerecta recenze

✅V pondělí objednáte, ve středu už můžete testovat

Ano, přesně takhle je to jednoduché. Stačilo navštívit stránky výrobce, vybrat si počet balení (já začal s jedním, jež obsahuje 12 tabletek) a nechat si přípravek poslat až domů za poštovné 69 nebo 89 Kč. Můžete zvolit také možnost osobního odběru v Praze, ale to by pro mě bylo celkem z ruky.

Objednával jsem v pondělí odpoledne, a ve středu už zvonila pošťačka s obálkou. Trochu ve mně hrklo, ale přírodní doplněk stravy Proerecta je naštěstí balen velmi diskrétně. Na obálce najdete jen adresu svou a odesílatele, a to ve formě eMarkest s.r.o., takže nezasvěcená osoba vůbec nic nepozná.

✅Proerecta recenze – o přírodním složení nelhali

Jako první jsem se nedočkavě vhrnul na štítek se složením. Už se mi stalo, že informace uváděné na internetových stránkách byly poněkud odlišné od skutečnosti, tady ale vše sedělo naprosto dokonale. A co mi tedy prozradil obal?

Přípravku vévodí šest hlavních důležitých složek s dostatečnou koncentrací. Jejich seznam a přínosy najdete v této tabulce.

Účinná složka Působení
Aminokyselina L-Citrulin
 • podpora okysličení krve
 • prokrvení penisu
 • zrychlení a zkvalitnění rekce
Aminokyselina L-Lysin
 • správná produkce hormonů, důležitých pro erekci a sexuální apetit
Kořen Maca

alias řeřicha peruánská

 • podpora erekce
 • zmírnění intimních mužských problémů
 • plodnost oddálení příchodu andropauzy
Rostlina Tribulus Terrestris

alias kotvičník zemní

 • díky saponinům podporuje prokrvování organismu
 • výživa varlat
 • kvalita spermií a plodnosti
Theobromin z kakaových bobů
 • stimulant
 • podporuje prokrvení – krev se dostane i tam, kam se jí to za běžných okolností nedaří
Vitamin E
 • zpomalení srážlivost krve, jež pak v těle snadněji cirkuluje

 

Můj tip: Účinky přípravku nezapomeňte podpořit navíc i dostatečným pitným režimem. Alespoň 2 litry tekutin denně zajistí, že krev nebude příliš hustá. Každou tabletku Proerecty zapijte alespoň 3 dcl vody. Bude se vám tak i lépe polykat.

Kompletní složení přípravku Proerecta:
Tribulus extrakt, Arginin hydrochlorid, Citrullin, Extrakt kakaovníku, Extrakt ženšenu, Extrakt maky, Vitamín E, stabilizátor mikrokrystalická celulosa a akáciová guma (Senegal), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), hypromelosa, mastek, polydextrosa, oxid titaničitý, triglyceridy středního řetězce

✅Stačí spolknout a trochu plánovat

Proerecta se užívá před pohlavním stykem, a to přibližně 45-60 minut předtím, než se na to „vrhnete.“ Je důležité, aby mohly všechny látky v těle začít správně působit. Takže pokud se celý proces pokusíte uspěchat, budete zklamaní. Tabletka se díky svému tvaru polyká vcelku jednoduše a není ani nijak barevně výrazná. Pokud vás tedy přítelkyně nebo manželka nachytá, můžete všechno svést třeba na vitamíny a následujících 60 minut věnovat příjemné předehře, která vás oba zaručeně nažhaví.

Můj tip:
I když je Proerecta čistě přírodní, neznamená to, že ho můžete libovolně kombinovat s jinými podobnými preparáty. Za prvé je to úplně zbytečné, protože tělo nadbytečné nevyužité látky stejně vyloučí, a za druhé by vás mohlo třeba trochu pozlobit zažívání, a to před plánovaným sexem rozhodně není žádoucí. A pokud užíváte pravidelně jakékoli léky, rozhodně se poraďte o užívání přípravku se svým ošetřujícím lékařem!

✅Jak se zlepšil můj sex díky Proerectě?

Musím se přiznat, že první použití bylo tak trochu zklamání, protože se podle mého nic moc nestalo. Finále nakonec sice bylo, ale tak nějak vydřené. Naštěstí jsem se pak mrknul do internetových diskuzí, kde muži mluví o tom, že se tělo musí na podávané látky nejprve naučit reagovat.

A tohle menší školení opravdu zabralo. Po třetím užití už byly účinky znatelné a od šestého si Proerectu nemůžu vynachválit. Penis je rozhodně tvrdší a podle mě i tak o 0,5cm delší (opticky mi to tak opravu připadá). Navíc vydrží v aktivním stavu poměrně dlouho. Myslel jsem, že ve svém věku (42) už budu muset na více čísel během noci rezignovat, ale naštěstí to není pravda.

Nesázím to sice za sebou jako v laciném péčku, ale s trochou šikovné stimulace od přítelkyně se nám někdy povede zasouložit i třikrát během večera! S tím mají i leckteří mladí dnes problémy!

✅Jak dlouho vzrušení vydrží?

Podle prováděných studií by účinky měly přetrvávat přibližně 24 hodin. Osobně můžu potvrdit, že jsem schopný výkonu ještě ráno. Do dalšího večera se mi to ještě nikdy otestovat nepodařilo.

✅Existují nějaká dietní omezení?

Budete překvapeni, ale vůbec ne. Proerecta se snese s kávou, pálivým jídlem i rozumným množstvím alkoholu, takže tradiční pivko po obědě nebo večerní vínko vůbec není problém. Osobně také oceňují, že v ústech nezanechává žádnou nepříjemnou pachuť, jako některé jiné přípravky.

✅Kdo by neměl Proerectu užívat?

Výjimek existuje jen málo. Zapomenout by na ni měli především muži, kteří trpí nějakým srdečním onemocněním, vysokým tlakem nebo jinými problémy oběhové soustavy. V letáku mě také pobavilo sdělení, že přípravek není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Ale chápu, že úřednímu šimlovi je třeba vyjít vstříc. Nebo že by mezi námi existovaly matky, které by se během kojení snažily svému potomkovi předat co nejvíce látek potřebných pro budoucí pevnou erekci? Doufám, že ne.

 

TIP: Pro slevu 11% zadejte slevový kód: sleva11 – slevu můžete uplatnit ZDE

 

✅Proerecta recenze – a co negativní účinky?

Osobně jsem žádná negativa nezaznamenal, snad jen kromě pozdějšího nástupu účinku, ale o tom jsem se už rozepisoval výše, tak to nebudu opakovat. Někteří muži však po užití Proerecty hlásí bolesti hlavy, návaly horka nebo problémy se žlučníkem. Tyto obtíže však v naprosté většině případů velmi brzy zmizí, takže se nemusíte bát. Jde o zcela přirozený stav.

✅Proerecta v lékárnách zatím není dostupný

V lékárnách byste se však po tomto přípravku pídili marně. Výrobce vsadil vše prozatím na internetovou distribuci, která cenu přípravku nenavyšuje o marže lékáren ani další náklady. Vybrat si můžete buď z odeslání poštou, DPD nebo osobním vyzvednutím přímo na pražském odběrném místě.

Adresa odběrného místa pro všechny zájemce:
eMarkest, s.r.o. Domažlická 1232/3 130 00 Praha 3, Česká republika A líbit se vám bude i pracovní doba. Pro svůj balíček si můžete přijít každý pracovní den mezi 9:00 a 18:00 hodin, takže to bez problémů stihnete i po práci. Taková pošta nebo státní banka by si z takové prozákaznické kultury měla vzít příklad!

✅Proerecta cena

Díky tomu máte jistotu, že přírodní doplněk stravy po erekci Proerecta vždy koupíte za příznivou cenu. A o jaké částce se tu bavíme? Já koupil 1 balení Proerecty za 309 Kč vč. DPH. V balení je 12 tabletek, takže jedna vychází na velmi příznivých 28 Kč, což je mnohem méně než v případě oblíbené modré pilulky nebo jiných přípravků.

Pokud se vám však Proerecta zalíbí tak jako mě, můžete si další nákupy zlevnit jednoduše tak, že nakoupíte více balení najednou. Nejlevněji vychází nákup čtyř balení, a to na 1 599 Kč (60 eur) za 48 dávek. Na každém balení tak získáte slevu 199 Kč, a to rozhodně není málo.

Produkt lze navíc v případě nespokojenosti vrátit, takže nic neriskujete. A v případě jakýchkoli dotazů je k dispozici on-line chat přímo s vyškolenou obsluhou, která se vám bude okamžitě věnovat. Ke každé objednávce navíc dostanete malý dárek, ale víc vám prozrazovat nebudu, ať si můžete užít podobně příjemné překvapení jako já.

✅Proerecta v médiích

To že proerecta není jen další z tucku přípravků na erekci dokazuje i to, že se přípravek objevil ve velých českých médiích.

✅Proerecta – často kladené dotazy – otázky a odpovědi

Pomůže mi Proerecta Klasik i v pokročilém věku?
Co pokud mi Proerecta Klasik nezafunguje nebo nebudu spokojený?
Za jak dlouho se dostaví účinek?

 

✅Proerecta zkušenosti uživatelů a reference

👍Proerecta recenze – závěrem

Doufám, že jsem vás přesvědčil o tom, že dát šanci novým značkám, které navíc pocházejí z naší české provenience, rozhodně stojí za to i v tak intimní oblasti, jako je ta erotická. Pokud bych měl shrnout všechna pozitiva a negativa, tak bych musel vyzdvihnout především:

Klady

 • čistě přírodní složení
 • bez nutnosti lékařského předpisu
 • vhodné pro široké věkové spektrum (optimální pro muže 30-50 let)
 • snadné užívání
 • rychlé účinky už do 45-60 minut
 • dlouhá doba trvání (až 24 hodin)

Zápory

 • možno koupit pouze on-line

Tak co říkáte? Vyzkoušeli byste Proerectu stejně jako Petr, nebo už dokonce máte vlastní zkušenosti a jednoznačný názor? Pochlubte se nám v diskuzi, rádi se podíváme na zoubek všemu, co by vás ještě mohlo zajímat.

Aktualizace 27.9.2020

Proerecta

Proerecta
9.7

Proerecta

10/10

  Plus

  • - rychlé účinky už do 45-60 minut
  • - dlouhá doba trvání
  • - Český výrobek
  • - slevový kupón

  Mínus

  • - možno koupit pouze on-line

  Jeden komentář

  1. Jarda Září 29, 2018

  Proerecta
  9.7

  Proerecta

  10/10

   Plus

   • - rychlé účinky už do 45-60 minut
   • - dlouhá doba trvání
   • - Český výrobek
   • - slevový kupón

   Mínus

   • - možno koupit pouze on-line