Flextor recenze

Flextor recenzeFlextor recenze – Co je Flextor a k čemu se používá?

Flextor recenze – Flextor je doplněk stravy, respektive kloubní přípravek, který se o vaše zdraví postará díky jedinečné kombinaci sedmi unikátních látek. Obsahuje glukosamin v množství 700 mg, chondroitin sulfát 300 mg, MSM 200 mg, bromelain 100 mg, kolagen 40 mg a extrakt z boswellie 100 mg. Mimo to je obohacen o dávku vitamínu C, a to v množství 40 mg.

Doporučená denní dávka dvě až tři tablety denně by měla napomáhat k normální tvorbě kolagenu, a tím zajišťuje adekvátní funkci kostí a chrupavek.

 

Flextor recenze – Co na Flextor říkají ti, kteří ho vyzkoušeli?

Jako pozitivum se uvádí na prvním místě zmírnění bolestí, a to až do té míry, že ani při onemocnění typu artróza není zapotřebí užívat analgetika. Dalšími příznivými účinky jsou také zlepšení funkce kyčelních i kolenních kloubů a úleva od lupání nebo „vrzání“.

Ale samozřejmě je nezbytné se pro celkové zlepšení zdravotního stavu i aktivně hýbat, eliminovat stres a dodržovat zásady správné životosprávy, stále jde u tohoto přípravku pouze o podporu léčby. Užívat je ho zapotřebí dlouhodobě, po pouhém týdnu si zpravidla zlepšení všimnout ještě nelze. Někteří uživatelé neuvádějí žádné zlepšení, ojedinělé názory potvrzují naopak zesílení potíží. Nicméně jde o přírodní prostředek, proto by nemělo žádným způsobem dojít k poškození zdraví a s užíváním se nepojí žádná rizika nebo vedlejší účinky. Ke zhoršování, respektive k návratu do původního stavu, může dojít, pokud vynecháte dávku, vyplatí se tedy pečlivě myslet na pravidelné užívání.

 

Flextor recenze – Klady a zápory produktu

Proč vyzkoušet:

 

Proč nevyzkoušet:

  • zapovězen těhotným a kojícím ženám
  • nesmějí užívat osoby přecitlivělé nejen na látky přípravku, ale též na mořské korýše

TIP: Recenze top přípravků na klouby

Flextor recenze – Cena a kvalita

Hlavní devizou přípravku je především výborný poměr ceny a výkonu, je navíc výrazně levnější oproti konkurenčním produktům. Přestože není tak známý jako mnoho dalších přípravků ze stejné kategorie, rozhodně se ho tak vyplatí otestovat.