Celadrin zkušenosti

Celadrin zkušenostiCeladrin zkušenosti – Celadrin při bolesti kloubů: co říkají zkušenosti?

Celadrin zkušenosti – Výrobek Celadrin od firmy Barny´s je další z mnoha přípravků určených pro bolavé klouby. Vzhledem k tomu, že tenhle neduh trápí více než sedmdesát procent obyvatel starších šedesáti let a v nemalé míře rovněž mladší populaci, pátrání po „dokonalém“ doplňku stravy, který by bolesti kloubů nadobro odstranil, se zdá nekonečné. Anebo že bychom s Celadrinem konečně našli to, co hledáme?
V následujících řádcích se podíváme na to, jaké zkušenosti s tímto velmi oblíbeným produktem mají uživatelé. Právě uživatelské recenze jsou totiž k nezaplacení, na rozdíl od cílené reklamy totiž představují upřímné a reálné zhodnocení účinku daného produktu.

 

Celadrin zkušenosti – Kde se vzal Celadrin

Obchodní název Celadrin se pomalu zabydluje v našem povědomí, ještě dříve jsme však bývali zvyklí na „všudypřítomné“ Proenzi. Díky propracované kampani se o Proenzi, které původem kanadská společnost Barny´s uvedla na český trh v roce 1997, doslechl snad opravdu každý, a snad každý – alespoň z těch, které tou dobou trápily klouby – ho také vyzkoušel. O tom, zda Proenzi účinkovalo, lze sice pochybovat, nicméně sortiment kloubních přípravků se mezitím značně rozrostl a ani Barny´s nezaspala ve vývoji. Na svých webových stránkách firma sama připouští, že některých starším pacientům Proenzi příliš nepomohlo, proto se rozhodla přijít s novou generací produktů, tentokrát s obchodním názvem Celadrin. Tento přípravek je na trhu již bezmála deset let a zdá se, že s jeho účinností to skutečně bude o něco slavnější, než předchozí (ne)úspěch s Proenzi. Nicméně se zdá,ve srovnání s jinými přípravky (například Geladrink Forte) je na tom Celadrin bohužel o něco hůře.

TIP: Recenze top přípravků na klouby

Celadrin zkušenosti – Jak se nenechat napálit televizní reklamou

Uživatelé, kteří Celadrink vyzkoušeli, se v zásadě dělí na dvě skupiny. Jedni na něj nedají dopustit, jiní (kterých je sice výrazně méně, přesto jsou hodně slyšet) nevybíravě kritizují. Nelíbí se jim především dlouhý nástup účinku (shodují se na tom, že nic se nezměnilo ani po deseti dnech užívání), účinek má podle nich navíc tendenci vymizet, jakmile se kapsle přestanou užívat.
„Po využívání 50-ti % doplňku žádný, ani byť jen mizivý náznak zlepšení. Zjišťuji, že je to další léčka jak lehce zbohatnout,“ nešetří na diskusním fóru kritikou jeden z nespokojených uživatelů. Jiný volí ještě tvrdší slova: „Po nevědeckém otestování sám na sobě jsem došel k závěru, že jsem zasponzoroval výrobce a hlavně lékárnu. Totálně neúčinný blaf“. Tito rozhořčení uživatelé v mnoha případech připouštějí, že se nechali nalákat lákavou televizní reklamou a také relativně dostupnou cenou. Šedesát kapslí pořídíte za necelé tři stovky, což je oproti jiným přípravkům ze stejné kategorie poměrně slušná cena. Ale i ta bývá některým z recenzentů trnem v oku s tím, že přípravky tlumící bolest lze sehnat za daleko nižší částky.

 

Celadrin zkušenosti – Nebo že by fungoval?

Abychom však nebyli jen negativní. Na zmíněných diskusních portálech se totiž lze setkat i s poměrně hojným počtem kladných recenzí. „ Tento výrobek jsem si prvně koupila na doporučení známého a od té doby na něj nedám dopustit. Užívám v pravidelných kúrách již asi 2 roky, ani v pauze během užívání nepozoruji zhoršení potíží. Užívám nyní už jako prevenci,“ svěřila se například jedna z hodnotitelek. A další s ní jenom souhlasí: jsou spokojeni se snadným užíváním (díky malé velikosti kapslí), úlevu od bolesti, ba dokonce rychlým nástupem účinku (což je ve zjevném protikladu s tím, co tvrdili výše citovaní nespokojení uživatelé).
Zdá se tedy, že účinky přípravku Celadrin jsou velmi individuální. Těžko říct, zda jej lze všeobecně doporučit – je možné, že se setkáte s příznivými účinky, stejně tak vás však Celadrin může nepříjemně překvapit. Pokud si však nejste jistí, výhodou může být to, že Celadrin lze sehnat v menších baleních a napoprvé tak nemusíte z peněženky zbytečně vytahovat nadměrné částky.

Zatím žádné komentáře

Napiš komentář