Přípravky na bradavice

pripravky na bradavicePřípravky na bradavice

Přípravky na bradavice – Možná budete překvapeni, ale bradavice trápí mnoho lidí. Bradavice vznikají virovým onemocněním, které se ale může projevit až za několik měsíců, týdnů či let. Můžete tedy předávat bradavice dotekem ostatním, aniž byste o tom věděli. Jejich léčba není nijak těžká a často to s přípravky zvládnete sami doma.

 Přípravky na bradavice – Lapis tyčinka

Jako první lze použít přípravek s názvem Lapis tyčinka, kterou vyndáte z ochranného obalu a přiložíte na postižené místo. Mnoho kupujících si Lapis chválí pro jeho funkčnost a hlavně cenovou dostupnost, narozdíl od ostatních přípravků. Lze jej totiž zakoupit již od 120 Kč. Produkt také podle některých velmi rychle působí a jeho aplikace není bolestivá. Samozřejmě se ale najdou i uživatelé, kteří s produktem spokojeni nejsou. Ti tvrdí, že je aplikace celkem bolestivá, nejistá a pokud se dotknete okolní kůže, ta zčerná, což je ale logické. Najdou se i uživatelé, kterým se tyčinka po dvou použitích zlomila.

Přípravky na bradavice – Scholl sprej

Každému nemusí vyhovovat tato aplikace, a proto můžete využít i sprejové aplikátory jako je například Scholl sprej na odstranění bradavic. Jeho cena je však o něco vyšší. Za 80 ml přípravku zaplatíte přes 400 Kč. Výrobce udává, že by mělo stačit jedno použití, pokud se však bradavice nemůžete zbavit, máte přípravek aplikovat ještě 2-3x. Sprej funguje na principu tekutého dusíku, kdy rychle zmrazí bradavice. Aplikace je velmi rychlá, jednoduchá a bezpečná. Uživatelé si výrobek chválí pro jeho bezbolestnost a rychlou účinnost. Mnozí se bradavic zbavili do 10 dní a podle nich je přípravek mnohem lepší než jiná prodávaná leptadla.

Přípravky na bradavice – Wartner bradavičník

A jako poslední představíme tyčinku od Wartner Bradavičník 2.generace. Tento přípravek se aplikuje pomocí speciálních pěnových aplikátorů, které jsou součástí balení. To má 50 ml a vydrží na 12 aplikací. Opět jde o technologii zmrazování. Uživatelé si chválí snadnou manipulaci, kterou zvládnou doma bez asistence lékaře. Někteří se domnívají, že by balení mohlo být větší vzhledem k ceně, která se pohybuje kolem 500 Kč. Najdou se ale i tací, kteří nepociťují žádný extra účinek, ačkoli přípravek tvrdí, že by měla stačit jedna aplikace.
Sami si můžete povšimnout, že názory jsou různé. Někomu přípravky vyhovují, jinému ne. Každý tak musí vyzkoušet, co pro něj bude nejvhodnější.
Ať vás toto onemocnění trápí co nejméně!

Napiš komentář