Prostaxin recenze a zkušenosti

Prostaxin recenzeProstaxin recenze

Prostaxin recenzeProstata patří k běžným problémům mužů po padesátce a mnohdy  i dříve. Projevuje se slabým proudem moči, stálým pocitem nevyprázdněného měchýře a potřebou si ulevit, vedoucí k přerušovanému spánku v noci. Na prostatu existuje množství léků, avšak zdaleka ne všechny jsou vždy účinné.

 

Prostaxin – Účinný přípravek na prostatu ?

Naštěstí potravinový doplněk Prostaxin díky svému složení skládajícího se z aktivních přírodních složek může efektivně pomoci tento problém vyřešit.

Aktivní složky ProstaXinu a jejich účinek

Saw Palmetto – Extrakt z bobulí rostliny serenoa plazivá (serenoa repens) se po dlouhou dobu používal v tradiční jihoamerické lidové medicíně. Účinky na prostatu jsou potvrzovány i současnými lékařskými studiemi. Za hlavní účinné složky této rostliny jsou považovány takzvané mastné kyseliny a fytosteroly. Mezi další pozitivní účinky Saw Palmetta patří podpora normální funkce močové soustavy a také reprodukčního systému.

Zinek – Buňky v prostatě mají nejvyšší obsah zinku v těle. Zinek se také často nazývá minerálem mužů, protože má pozitivní vliv na zdraví prostaty a tvorbu semene. Zinek je stejně tak důležitý pro imunitní systém. Také přispívá k udržení normální hladiny mužského pohlavního hormonu mužského pohlavního hormonu v krvi a má blahodárný účinek na mužskou plodnost. V neposlední řadě přispívá také ke zdraví vlasů a nehtů.

Lykopen – Lykopen patří mezi látky důležité pro naše zdraví. Lidské tělo si lykopen bohužel nedokáže vyrobit samo a musíme je pravidelně doplňovat stravou. Tento světle červený karotenoid se přirozeně nachází v rajčatech a v dalším červeném ovoci a zelenině jako je mrkev, červený meloun a papája. Abyste Vašemu tělu dodali stejné množství lykopenu, kterou obsahuje Prostaxin, museli byste denně zkonzumovat 3 středně velká a zcela dozrálá rajčata.

Selen – Selen je pro naše tělo důležitý, protože přispívá k normální funkci imunitního systému a také k normální spermatogenezi, což je tvorba mužských pohlavních buněk neboli spermií. Další pozitivem selenu je skutečnost, že přispívá k udržení normální hladiny mužského pohlavního hormonu v krvi.

 

Užívání Prostaxinu

Prostaxin se dodává ve formě tablet. Běžná denní dávka je jedna tableta. Pro větší efekt se doporučuje užívat tento přípravek dlouhodobě. Běžně se nabízí 60 tabletový program postačující na dva měsíce. Lékárny jej běžné nenabízejí, ale dá se pohodlně objednat prostřednictvím internetu mnohdy se zkušebním balením zdarma. Jako u většiny léků má rovněž Prostaxin negativní účinky. Avšak ve srovnání s konkurenčními přípravky je jich podstatné méně. Patří k nim například trávicí potíže a některé alergické reakce, které se projevují pouze u nepatrného počtu uživatelů.

 

Prostaxin – klady

 • Bezpečný
 • Účinný
 • Vyroben na přírodní bázi

 

Prostaxin

Prostaxin
9.3

Prostaxin

9/10

  Plus

  • - přírodní produkt
  • - dobrá zkušenost uživatelů napříč internetem
  • - balení na zkoušku zdarma, takže bez rizika

  Mínus

  • - denní dávkování
  • - může se objevit alergická reakce

  Zatím žádné komentáře

  Napiš komentář