Trápí Vás chronické potíže? Vyzkoušejte biorezonanci

Co je biorezonance?

Stejně jako tradiční čínská medicína, homeopatie, akupresura, ajurvédy, autopatie či akupunktura a jiné léčení přírodními prostředky, patří biorezonance do oblasti lékařství založené na zkušenostech lékařů a terapeutů v řádu desítek, stovek a někdy i tisíců let. Biorezonance pomocí přístroje Bicom optima II. Generace je speciální terapeutický proces, vhodný pro diagnostiku a odstraňování potíží na biofyzikální, energetické úrovni, která z pohledu kvantové fyziky může hrát zásadní roli při vzniku nemocí.

Biorezonance pomáhá již více než 30 let

Biorezonanční přístroj Bicom se používá v západní Evropě již více než 30 let v lékařství a přes 15 let ve veterinární medicíně. Ve Švýcarsku je terapie na přístroji Bicom u vybraných terapeutů hrazena zdravotními pojišťovnami.

Díky přístroji BICOM můžeme u mnohých případů zjistit a eliminovat často skryté příčiny potíží, které není vždy možné analyzovat na laboratorní úrovni.

Kde můžete provést terapii?

Biorezonance Brno – Centrum Bioinformační medicíny MUDr. Kamila Beneše najdete v Brně na ulici Viniční – v areálu kliniky Viniční.

 

Napiš komentář