VitaePro recenze a zkušenosti

 VitaePro recenze a zkušenostiVitaePro recenze a zkušenosti  – Co obsahuje a v čem vám pomáhá?

VitaePro recenze a zkušenosti – VitaePro je doplněk výživy, který díky svému pečlivě sestavenému složení, vyváženosti jednotlivých složek a kvalitě použitých surovin nabízí opravdu zajímavé účinky. Ty jsou navíc podloženy celou řadou vědeckých studií.

VitaePro se doporučuje zejména lidem, které trápí potíže s pohybovým aparátem. Tyto problémy bývají často řešeny pomocí volně prodejných léků, tlumících záněty a bolest. Řada z nich ale může pouze potlačit příznaky vážnějších potíží, které svým účinkem neřeší. Přitom se nabízí přírodní látky, jež výrazně zlepší kvalitu života jak pacientům po úrazech, tak lidem s chronickými obtížemi. A to bez ohledu na věk a stávající fyzickou kondici.

Dále tento produkt ocení všichni, jimž život komplikuje stres (fyzický i psychický), lidé s oslabenou imunitou, kardiovaskulárními potížemi a ti, kteří trpí nadměrnou únavou.

TIP: podívejte se na recenzi TOP PŘÍPRAVKU NA KLOUBY A POHYBOVÝ APARÁT

VitaePro recenze a zkušenosti – Složení

VitaePro obsahuje extrakt z pryskyřice rostliny Boswellia serrata, který má opravdu výrazné protizánětlivé účinky vycházející z jeho schopnosti blokovat 5-lipoxygenázu. To je enzym ovlivňující syntézu leukotrienů, čili látek podněcujících záněty a alergické reakce. Už v roce 2008 byla provedena odborná studie, jejíž závěry jsou více než slibné. Extrakt z Boswellie tlumí záněty kloubů a potlačuje degenerativní procesy chrupavek.

 

Další důležitou složkou jsou omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA. Kyseliny eikosapentaonová (EPA) a dokosahexaenová (DHA) působí v lidské těle hned na několika frontách:

1) vliv na fyzickou sílu a svalovou vytrvalost, což ocení zejména uživatelé v pokročilejším věku, jimž síly ubývají a šance tento proces zvrátit či zpomalit značnou měrou zvýší kvalitu jejich života. Účinky tohoto charakteru budou ale stejně tak dobře zajímat i sportovce či lidi vykonávající fyzicky náročnou práci.

2) spalování tuků – ano, ačkoliv samy patří do skupiny tuků, jejich biologické vlastnosti jsou natolik unikátní, že mohou snižovat hladinu cholesterolu a dokonce podpoří snížení tělesné hmotnosti.

3) udržení, případně navýšení množství svalové tkáně, která je pro pohyblivost naprosto nezbytná. Navíc se jedná o tkáň metabolicky aktivní, takže v těle dochází ke zlepšení celkových podmínek pro správné fungování metabolismu.

4) prospěch pro naše srdce – EPA i DHA přímo ovlivňují kardiovaskulární systém (snižují krevní tlak, působí preventivně proti vzniku usazenin v cévách, snižují riziko infarktu).

5) Udržují bystrou mysl, neboť mají přímý vliv na soustředění i paměť.

 

Vitamin D je známý především jako látka zajišťující silné a zdravé kosti. Náš organismus ho ovšem potřebuje také pro správnou kontrolu hladiny vápníku. VitaePro obsahuje tento vitamin ve formě cholekalciferolu, tzn. D3, která je účinnější ve smyslu zvýšení fyzické síly, podpory produkce testosteronu, posílení imunity a regenerace.

 

Extrakt květu aksamitníku zde slouží především jako zdroj luteinu, zatímco astaxanthin je získáván z extraktu řasy Haematococcus Pluvialis. O další důležité antioxidanty se pak postará extrakt rozmarýnu.

Právě antioxidanty jsou velice důležitou součástí VitaePro. Ať už jde o astaxanthin, lutein, zeaxanthin, vitamin E, selen či vitamin C, antioxidační potenciál těchto ingrediencí je možné bez nadsázky označit za zázračný. Díky těmto složkám máte možnost posílit imunitní systém, chráníte buňky svého těla před poškozením vlivem škodlivých volných radikálů. Jsou to antioxidanty, které působí preventivně proti degeneraci chrupavky, tlumí záněty a potlačují únavu.

 

VitaePro recenze a zkušenosti – Zkušenosti uživatelů

„Přípravek VitaePro mi doporučil kolega v práci, když viděl, jak dlouho se potýkám s tzv. tenisovým loktem. Zánět u mě přešel do chronického stadia. Bez léků proti bolesti už jsem nemohl fungovat. Říkal jsem si, že nemám co ztratit, a jedno balení na zkoušku zakoupil. První měsíc jsem žádné výraznější změny nepozoroval. Ale šestý a pak hlavně sedmý týden užívání už přinesl znatelné zlepšení. Těžko bych mohl popsat, jakou z toho mám radost. Hned jsem objednal další balení a budu v užívání rozhodně pokračovat.“

– Milan, 47 let

 

„VitaePro jsem dostala od vnučky k narozeninám. V mém věku už mám těch neduhů víc, trápí mě, hlavně při změně počasí, bolesti kolen. Doktor mi VitaePro recenze a zkušenostiřekl, že je to artritida a že nemám počítat s nějakým zázrakem, prý jsem stará a ty bolesti už mě budou provázet pořád, leda bych je tlumila nějakými léky. VitaePro beru už třetí měsíc. Nemůžu říct, že mě kolena vůbec nebolí. Ale jasně cítím, že jsou ty klouby pohyblivější, přes noc tolik nezatuhnou, ráno se rychleji rozhýbu. I za takový posun jsem moc ráda.“

– Hana, 68 let

 

Zaujalo mě složení VitaePro. Hledala jsem takový doplněk výživy, který by korespondoval s mým životním stylem. Jsem hodně vytížená v práci, ale současně ráda sportuju. Takže na jednu stranu mám hodně stresu v zaměstnání, na straně druhé se ho snažím zmírnit pohybem. Problém byl, že jsem pak bývala hrozně unavená. Často tak, že jsem večer přijela domů a už jsem neměla ani chuť k jídlu. Toužila jsem jen upadnout do postele a spát. Do toho se přidaly časté virózy a celkové fyzické i psychické vyčerpání. Potřebovala jsem se dát tak nějak dohromady. A VitaePro se mi zdálo jako dobrá volba. Nejprve jsem dva týdny brala dvě tobolky denně, teď už měsíc beru jednu. Snažím se víc odpočívat, chodit včas spát a zdravě jíst. A je mi mnohem líp. Věřím, že na tom má VitaePro nemalý podíl.“

– Helena, 32 let

 

VitaePro recenze a zkušenosti – I VitaePro má svoje pro a proti

Co se týče případných nedostatků, pak stojí za zmínku snad jen fakt, že pokud někdo hledá opravdu cílený produkt určený k přímé regeneraci kloubů, pak by měl kromě vysoce přínosných ingrediencí tohoto preparátu zvážit také užívání chondroitinu a glukosaminu. Nicméně zkušenosti uživatelů jasně ukazují, že viditelné výsledky ohledně terapie potíží pohybového aparátu nabízí i VitaePro.

Jeho složení je skutečně precizně vyladěné a některé složky mají vzájemný synergický účinek, který jejich efektivitu ještě navyšuje (to se týká působení EPA a DHA a společného účinku antioxidantů).

Napiš komentář