Geladrink Forte recenze

Geladrink Forte recenzeGeladrink Forte recenze a zkušenosti pacientů

Geladrink Forte recenzePřípravků pro kloubní výživu je na trhu k dostání celá řada. Obvykle se jedná o doplňky stravy, které jsou volně k dostání v lékárnách i v internetových obchodech. A protože klouby trápí nejednoho z nás (především z řad starších občanů), pak není divu, že je o tyto produkty mimořádný zájem. Velmi oblíbený je například přípravek Geladrink Forte.

 

Geladrink Forte recenze – Geladrink Forte se představuje

Z hlediska oficiálního označení patří tento přípravek mezi arthronutraceutika, tedy přípravky určené pro komplexní výživu tkání pohybového ústrojí (tedy nejen klouby, ale i šlachy, vazy a chrupavky).

KOLAGENNÍ PEPTIDY GELITA® – KOLAGENNÍ BÍLKOVINU.
GLUKOSAMINSULFÁT je součástí makromolekul tvořících amorfní složku mezibuněčné hmoty chrupavky, obsahuje organicky vázanou síru. CHONDROITINSULFÁT je přirozenou součástí pružné mezibuněčné hmoty chrupavky a pojivových tkání, vyskytuje se v chrupavce, kostech, rohovce, kůži a arteriální stěně, obsahuje organicky vázanou síru. MSM obsahuje organicky vázanou síru, která je přítomná v příčných vazbách kolagenu, tyto disulfidické můstky jsou odpovědné za pevnost a stabilitu kolagenních molekul.
BOSWELLIA SERRATA extrakt z pryskyřice kůry stromu Boswellia serrata je více než 5000 let používán ajurvédskou vědou.
VITAMÍN C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant.
VITAMÍN E + SELEN přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidanty.
MANGAN přispívá k udržování normálních pojivových tkání a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem – antioxidant.

Upozornění:
Geladrink®
Forte s cukrem a sladidlem. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek, sacharózu, laktózu, tuky, cholesterol. Negativní účinky nejsou známy.

Geladrink Forte recenze – Než se rozhodnete pro koupi…

Výše zmíněný popis působí velmi příznivým dojmem. Na první pohled vypadá složení Geladrinku Forte jako úplný balzám pro naše klouby, který bychom nejlépe měli brát raději rovnou i preventivně, aby nás bolesti kloubů nikdy nepotkaly. Podívejme se tedy, zda nás v tomto prvním dojmu utvrdí i zkušenosti uživatelů, kteří se se svými dojmy svěřili v internetových diskusních fórech.
Skutečná kvalita produktu může být někdy poněkud zkreslena vhodnou marketingovou kampaní a popisem, který zdůrazní a vychválí i to, co je zcela samozřejmé. Proto je třeba se mít na pozoru, kdykoliv se rozhodujeme pro koupi zatím nevyzkoušeného doplňku stravy. Zvláště v případě takových produktů, jako je třeba Geladrink Forte – menší balení než to o 360 kapslích není k dostání, z vaší peněženky však vytáhne více než šest set korun. Kdo má hlouběji do kapsy, taková koupě s nejistým výsledkem pro něj tedy může být dost riskantní.

Geladrink Forte recenze – Co se dozvíme z recenzí uživatelů

Naštěstí v případě Geladrinku Forte to skutečně vypadá, že pochybnosti můžeme odložit stranou. Uživatelé jej v nezávislých recenzích jenom chválí a pravidelně jej hodnotí vysokým množstvím hvězdiček, respektive procentních bodů. Pozitivní recenze zmiňují kvalitu, dostatečný obsah účinných látek, prokazatelnou účinnost při pravidelném užívání, ale chválí si třeba i to, že se jedná o český výrobek (originální receptura pochází od profesora Milana Adama a výrobou přípravku pod obchodním názvem Geladrink Forte se v současné době zabývá česká firma Orling), nebo že k balení je připojen velmi podrobný příbalový leták.
Sečteno a podtrženo: při potížích s klouby lze přípravek Geladrink Forte opravdu doporučit. Klíčové je však dodržovat doporučené dávkování.

Zatím žádné komentáře