Vlasové hnojivo – recenze

Vlasové hnojivo – recenze – Ať už se jedná o ženy nebo o muže, každý z nás by se rád pyšnil bohatou hřívou zářící leskem. Se svým vzhledem je málokdo zcela spokojený, a proto hledá různé možnosti zlepšení. Nejsme-li spokojeni se svou váhou, začneme cvičit, nejsme-li spokojeni s naším obličejem, přimalujeme se, a nejsme-li s spokojeni s kvalitou našich vlasů, vyhledáváme přípravky pro jejich zlepšení. Jedním takovým je Vlasové hnojivo od firmy Simply You Pharmaceuticals a.s.

K čemu je Vlasové hnojivo dobré?

Vlasové hnojivo je účinný doplněk stravy ve formě tablet bohatý na zinek, kyselinu pantothenovou a biotin. Díky tomuto složení napomáhá obnovovat vlasové buňky a zvyšuje kvalitu vlasů a vlasové pokožky. Proto je vhodné začít jej užívat v těchto případech:

 • při nadměrném vypadávání, ať už se jedná o jakoukoliv příčinu
 • při pomalém růstu
 • při vysoké lámavosti
 • při zhoršené kvalitě vlasů a vlasové pokožky
 • pro podporu přirozené hustoty a vitality vlasů

Účinky Vlasového hnojiva

Přestože účinky Vlasového hnojiva výrazně a rychle pocítíte, pro zaručený efekt je třeba jej užívat alespoň 3 měsíce. Pokud s vašimi vlasy máte potíže dlouhodobějšího charakteru, nemusíte se vůbec bát přípravek užívat déle než doporučované 3 měsíce. V případech, kdy vás trápí stres, vyčerpání nebo hormonální nerovnováha, Vlasové hnojivo díky obsahu kyseliny pantothenové také přispěje k normální mentální výkonnosti, snížení únavy, normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů.

 

Vlasové hnojivo – Složení

Vlasové hnojivo obsahuje:

 

Užívání Vlasového hnojiva

Jak už bylo zmíněno výše, doba 3 měsíců je optimální pro výrazné zlepšení růstu a kvality vašich vlasů. Každý den je třeba zapít velikým množství vody 1 tabletu Vlasového hnojiva, a to dvakrát denně ráno a večer. Jedno balení obsahuje 60 tablet, což znamená, že při doporučeném dávkování vám vydrží přesně na jeden měsíc.

 

Přirozeně krásné vlasy

 

Pro koho je Vlasové hnojivo vhodné a pro koho nevhodné?

Vlasové hnojivo je vhodné pro každého dospělého, kdo netrpí alergií na žádnou látku obsaženou v přípravku. Dokonce lidé alergičtí na lepek se nemusí obávat, protože neobsahuje lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Pro koho rozhodně není vhodný jsou děti, těhotné ženy nebo kojící matky.

Nejlevněji zakoupíte ZDE

Cenové rozhraní Vlasového hnojiva

Cena Vlasového hnojiva se samozřejmě odvíjí od toho, jak velké balení budete požadovat. Standardně se cena menšího balení s obsahem 60 tablet pohybuje od 289,- do 320,-. Větší balení se 150 tabletami vás vyjde zhruba na 500,-.

 

Vlasové hnojivo – Heureka

Vlasové hnojivo – Recenze

Vlasové hnojivo vyzkoušela již spousta lidí. Sami se můžete na internetu dále dočíst vlastní zkušenosti a spokojenost uživatelů. Není určitě pochyb o tom, že Vlasové hnojivo je velice účinným doplňkem stravy, který vašim vlasům dodá tolik potřebné látky, které jim chybí, máte-li s nimi trápení. Nespornou výhodou je jeho přírodní složení a žádné vedlejší účinky. Cenová dostupnost je také dalším plusem, která Vlasovému hnojivu nahrává do karet, abychom si jej pořídili jako efektivní „zkrášlovadlo“ našich vlasů. Všichni se přece chceme líbit a hlavně se cítit dobře a sebevědomě.

Nejlevněji zakoupíte ZDE

Vlasové hnojivo

Vlasové hnojivo
8.2

Vlasové hnojivo

8/10

  Plus

  • - Cena
  • - Kladně hodnoceno napříč internetem

  Mínus

  • - není vhodný pro děti, těhotné ženy nebo kojící matky

  Komentáře

  1. jana 7 prosince, 2019
  2. Markéta 10 října, 2021
  3. Lenka 11 října, 2021

  Napiš komentář