Clinical Hair-Care recenze a zkušenosti

Clinical Hair-Care recenze a zkušenosti – Padají vám vlasy? Jsou užší než byste chtěli? Nemějte obavy, na trhu existuje několik spousta přípravků na posílení vlasů, které vám mohou pomoci. Ať už se snažíte o menší lámavost vlasu, jejich rychlejší růst nebo jen chcete vylepšit celkové zdravotní podmínky svých vlasů, tyto přípravky vám mohou poskytnout řešení. Jedním z nich je i přípravek Clinical Hair-Care. Jak funguje?

Co je to a k čemu slouží?

Clinical Hair-Care je vlasový doplněk vlasů, který slouží k celkovému posílení zdraví vlasů, čímž přispívá k jejich kráse. Dobrý vlasový doplněk pomáhá vyživit vaše vlasy a výsledkem může být rychlejší růst vlasů, silnější, delší a hustější vlasy. Jednotlivé vlasy budou mít tužší, tlustější strukturu. Clinical Hair-Care se používá ve formě pilulek a jako bonus se můžete těšit lepšímu zdraví a vzhledu svých nehtů a také kůže.

 

Zkušenosti uživatelů – plusy/mínusy

Clinical Hair-Care je jeden z neoblíbenějších vlasových doplňků stravy, proto má v České republice mnoho uživatelů. Z jejich recenzí jsme také shrnuly výhody a nevýhody Clinical Hair-Care.

PLUSY:

 • Zmírnění vypadávání vlasů.
 • Lepší kvalita vlasů.
 • Zdravější vzhled vlasů, nehtů i pokožky.
 • Zabraňuje přílišnému uvolňování mazu na pokožce vlasy, takže nevzniká efekt mastných vlasů.

MÍNUSY:

 • Prvních změn si všimnete až po měsíčním užívání. K dosažení maximálního efektu je potřeba užívat přípravek aspoň 3 měsíce.

 

Cena/kvalita

Za jedno balení o obsahu 90 tobolek (které vystačí na potřebnou tříměsíční kůru) zaplatíte okolo 400 Kč. Měsíčně tedy kůra vychází na cca 133 Kč, což je poměrně nízká cena. Jak je to ale s kvalitou? Podle nezávislých recenzí uživatelů si můžete udělat určitý obrázek. Clinical Hair-Care je nejen levný, ale také kvalitní přípravek k boji s poškozeným zdravím vlasů.

Reneval Neo recenze a zkušenosti

Proč Clinical Hair-Care používat?

Někdy lidské tělo nedostává tolik živin, kolik by potřebovala. A proto vznikly doplňky stravy. Vlasové doplňky stravy jsou speciálně navrženy tak, aby dodaly tělu ty živiny, které jsou důležité pro zdraví a růst vlasů. Některé druhy vlasových doplňků vám mohou doporučit přímo lékaři, kadeřníci nebo dermatologové, většina z nich je však dostupná bez předpisu, jako třeba Clinical Hair-Care. Tento vlasový doplněk podporuje růst vlasů, ale také nehtů a pokožky.

 

Užívání

Důležité je pravidelné užívání přípravku Clinical Hair-Care. Celková léčebná kúra trvá tři měsíce, za které dosáhnete požadovaného efektu. Užíváte jednu tobolku denně. Celkový efekt Clinical Hair-Care můžete podpořit správnou stravou – jezte více ryb a mořských plodů, pijte více vody, vyvarujte se „horké“ úpravy svých vlasů (fény, kulmy, žehličky na vlasy) a používejte sem tam masky na vlasy.

Složení Clinical Hair-Care

V denní dávce (jedna tobolka) je obsaženo:

 • Vitamín D – působí proti vypadávání vlasů. Ačkoli je jeho nedostatek vzácný (lidé ho získávají ze slunce), jeho množství nemusí být dostačující.
 • L-methionin 200 mg – patří mezi esenciální aminokyseliny (lidské tělo si je nedokáže samo vytvořit, je potřeba je přijímat ve stravě). Zabraňuje vypadávání vlasů a má detoxikační účinky (odstraňuje škodlivé těžké kovy z organismu).
 • Cystin 100 mg – patří mezi aminokyseliny, které se nacházejí v kůži, vlasech a nehtech živočichů (včetně člověka). Nachází se v pekařských výrobcích a působí jako detoxikační činidlo.
 • L-tyrosin 200 mg – stimuluje funkci centrálního nervového systému, je zodpovědný za barvu vlasů a ochranu pokožky před škodlivým UV zářením.
 • 4-aminobenzoová kyselina 25 mg – podporuje syntézu kyseliny listové.
 • Kyselina listová 0,1 mg – ta se v přírodě vyskytuje zejména v syrové listové zelenině (odtud její název). Pomáhá proti vypadávání vlasů, její hlavní funkce ale spočívají v podpoře činnosti krvetvorby a je nezbytná pro správný vývoj plodu v těhotenství.
 • D-biotin 0,05 mg – podporuje růst vlasů, tloušťku vlasů, ale také kvalitu pokožky a nehtů.
 • Zinek (oxid zinečnatý) 2,5 mg – působí jako prevence vypadávání vlasů.
 • Inositol 35 mg – patří mezi vlákninu a je zodpovědný za kvalitu vlasů, jejich růst a prevence proti řídnutí vlasů.
 • Extrakt ze zlatého prosa 50 mg – působí proti vypadávání vlasů a jako bonus i proti celulitidě.
 • Olej z pupalky dvouleté 50 mg – zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů a kůže.
 • Extrakt ze sušených pivovarských kvasnic 50 mg – taktéž tento extrakt zlepšuje kvalitu vlasů, nehtů i kůže, zejména pokožky. Proto jsou kvasnice součástí řady pleťových masek i masek na vlasy.
 • Extrakt z přesličky rolní 25 mg – působí proti vysušování vlasové pokožky a tím proti vzniku lupů.
 • Extrakt ze semen hroznů 25 mg – zlepšuje produkci kolagenu, který je důležitý pro pevnost a pružnost pokožky, ale také vlasů.
 • Extrakt z kůry borovice přímořské 5 mg – silný antioxidant, který zvyšuje pružnost cév a prokrvení pokožky.

 

Shrnutí

Špatnou zprávou je, že na plešatost není lék. Tou lepší zprávou ale je, že proti vypadávání vlasů se dá účinně bojovat. Clinical Hair-Care působí nejen proti řídnutí vlasů, ale také zlepšuje jejich kvalitu a celkové zdraví. Jako bonus navíc získáte zdravý vzhled pokožky a nehtů. Pokud se vám toto tvrzení zdá přehnané, začtěte se do recenzí na internetu. Ne do recenzí, které uvádí výrobce na svých stránkách (ty jsou většinou reklamní, výrobce si přece nenechá pohanit svůj výrobek a odradit tak případné zájemce). Zkuste nezávislé recenze na internetu, kde si uživatelé často neberou servítky. Já jsem u recenzí objevila pouze jedno negativum – musíte si dlouho počkat na kýžený výsledek. To je ale společné pro většinu vlasových doplňků stravy…

Clinical Hair-Care

Clinical Hair-Care
8.7

Clinical Hair-Care

9/10

  Plus

  • - Zmírnění vypadávání vlasů
  • - Lepší kvalita vlasů

  Mínus

  • - Prvních změn si všimnete až po měsíčním užívání

  Zatím žádné komentáře

  Napiš komentář