Zdravé mlsání od fitness Danči

Domníváte se, že slova mlsání a zdravý životní styl nejdou dohromady? Myslíte si, že blížící se Vánoce vám jako každý rok přinesou i špatné svědomí a pár kil navíc? To jste na velkém omylu! Na následujících řádcích se můžete seznámit hned s několika recepty, které potěší váš mlsný jazýček, a současně utuží vaše zdraví.

 

Prožijte jiné Vánoce se zdravým vánočním cukrovím!

Pod výrazem vánoční cukroví si není nutné představit jen vanilkové rohlíčky, „vosí hnízda“ nebo řezy s čokoládovou polevou na sto způsobů. Tyto receptury jdou upravit takovým způsobem, že budou nejen zdravé, ale také chutné. Nevěříte? Pak byste měli rozhodně vyzkoušet pracny ze špaldové mouky, celozrnné vanilkové rohlíčky nebo vánoční karobové cukroví. Složení těchto laskomin zajistí, že se zdravé vánoční cukroví ve vaší domácnosti stane neodmyslitelnou součástí Vánoc.

 

Fitness pudinkový koláč si zamiluje celá rodina

Protože ale do Vánoc ještě nějaký čas zbývá, je možné ještě předtím vyzkoušet některý jiný ze zdravých receptů. Co takhle fitness pudinkový koláč? Nezapomeňte však na to, že ačkoli se vám budou sebevíc sbíhat sliny, pořád obsahuje značné množství kalorií i sacharidů. Proto si na něm pochutnávejte zásadně jen při snídani nebo dopolední svačině! Před spaním se jeho konzumace rozhodně nedoporučuje.

 

Brownies z červené řepy pořídíte rychle a levně

Jednou z nejzdravějších potravin je podle výzkumů červená řepa. Dokážete si však představit jídla, k nimž se dá připravit? Většina lidí pravděpodobně odpoví, že maximálně jako příloha k rizotu! Tím se odhalí, že ještě nevyzkoušeli brownies z červené řepy. Tato pochoutka je připravena během hodiny a navíc je skutečně nízkonákladová!

Mnoho lidí si neuvědomuje, že pochoutky, které jim chutnají, se dají připravit s poněkud jiným složením zcela zdravě. Začněte zdravě mlsat již dnes!

Napiš komentář