Colafit recenze a zkušenosti

Colafit recenzeColafit recenze

Colafit recenze – Colafit patří mezi výrobky na trhu, které dodávají tělu látku, kterou už dávno má v kloubech, kostech, zubech a dalších vazivových tkáních – kolagen. Téměř celý objem Colafit tabletek tvoří tato tělu přirozená látka.

 

Colafit recenze – Složení

Složení výrobku tvoří z 99,9 % kolagen, který je přirozeně obsažen v lidských kostech, chrupavkách, zubech a pojivových tkáních. Tento kolagen v tabletách se nachází v krystalické formě jako úplná molekula kolagenu.

 

Colafit recenze – Cena

Výrobek můžete koupit v několika různých formách, a to buď přímo od výrobce na jeho internetových stránkách, ale také téměř ve všech lékárnách. Proto se cena nedá určit přímo. Cena Colafitu 120, která obsahuje tříměsíční dávku kolagenu, vyjde na 500-600 Kč.

TIP: Recenze top přípravků na klouby

Colafit recenze – Užívání

Užívá se jedna tableta denně – ráno před snídaní, tedy nalačno, a to po dobu dvou až tří měsíců. Výrobce doporučuje tuto kůru opakovat dvakrát za rok. V případě vážnějších potíží lze užívat nepřetržitě. Rozměr čtverečků Colafitu je 9x9x6 mm. Děti by měly užívat polovinu jedné kostičky. Tablety jsou dobře polykatelné i bez vody, avšak zapití vodou se doporučuje.

 

Colafit recenze – Co říká výrobce

Colafit je téměř čistý lyofilizovaný kolagen bez barviv a přídatných látek. Jedná se o přirozený přípravek, kterým do těla nedostáváte žádné chemikálie ani jiné skryté látky, v podstatě pouze kolagen.

 

Colafit recenze – Kde koupit

Colafit je dnes velmi rozšířeným produktem, proto ho můžete koupit v lékárnách – kamenných i internetových. V internetových lékárnách sežete Colafit levněji.

 

Zkušenosti uživatelů

Uživatelé se dělí na dva tábory. Jedni, kterých Colafit pomohl a druhým zase ne. V jednom negativním hodnocení si pán stěžuje, že mu Colafit nepomohl, a když je to v podstatě totéž, co chrupavka, ale stojí více peněž než např. kuřecí chrupavky (které by na spravení chrupavek měly mít stejný účinek). Jiní uživatelé uvádějí, že Colafit funguje až po delším užívání.

 

Colafit recenze – Otázky a odpovědi posbírané z internetu

 Pro koho je Colafit vhodný?

Colafit je určen pro mladé dospívající v období růstu, ale také pro starší lidi a lidi, kteří nadměrně zatěžují své klouby (sportovci, těhotné ženy, těžce fyzicky pracující apod.).

Jak poznám, že potřebuji větší příjem kolagenu?

Příznaky, že potřebujete více kolagenu jsou téměř nenápadné – vypadávání vlasů, zhoršení kvality pokožky, lámavost nehtů, ale také loupání colafit-cisty-kolagen_14065880v kloubech či bolesti zad. Už v 25 letech dochází k prvnímu opotřebování kloubů.

Jaký je rozdíl mezi konzumací zvířecích chrupavek a Colafitem?

Koncentrace kolagenu v Colafitu je větší, protože kolagen v Colafitu je sušený. Kolagen ve své přírodní podobě obsahuje velké množství vody, proto je třeba ho pro stejné účinky sníst více. Lidské tělo si z 8 mg sušeného kolagenu v Colafitu dokáže vyrobit až 800 mg čistého kolagenového gelu.

 

Na co si dát pozor

Colafit by neměli užívat děti mladší než 2 roky. Dospělí by si rozhodně neměli překračovat doporučené denní dávkování výrobku.

 

Colafit recenze – Plusy a mínusy

V přírodě se kolagen téměř vůbec nevyskytuje. V rostlinné říši není vůbec a z živočišné potravy ho většinou zničíme tepelnou úpravou. Proto je složení 99,9 % kolagenu v Colafitu obrovskou výhodou a způsobem, jak si doplnit hladinu kolagenu v těle.

Výhodou tedy je to, že je téměř bez dalších příměsí a konzervačních látek a je snadno stravitelný, tudíž rychle účinný.

Užívání výrobku je velmi snadné, stačí jedna tableta denně. Tableta je bez jakékoli příchuti či pachu, navíc jde v ústech vytvarovat do vyhovující podoby k polknutí.

Výrobce neuvádí žádné vedlejší účinky ani při dlouhodobém užívání.

Je vhodný pro těhotné i kojící ženy, i pro diabetiky.

 

Závěr

Colafit je jednou z nejznámějších látek užívaných pro kloubní výživu v České republice. Obsahuje téměř výhradně kolagen, a to v sušené podobě, takže se snadno užívá – snadné je jeho dávkování i polykání. Není určen pro chronické onemocnění kostí a kloubů, ale dokáže podpořit jejich zdraví při zvýšené zátěži na klouby. Užívá se jako doplněk stravy, nikoli jako lék.

Zatím žádné komentáře