Dias forte recenze a zkušenosti, když bolí klouby

Dias forte recenzeDias forte recenze a zkušenosti

Dias forte recenze a zkušenosti– Obezita, zdravotní problémy, přílišná fyzická zátěž anebo vyšší věk mohou negativně ovlivňovat váš pohybový aparát. O zdraví svých kloubů, kostí a vazů je tedy potřeba pečovat v jakémkoliv věku a fyzické kondici. Obtíže a bolesti lze snížit různými způsoby počínaje babskými radami a v horších případech konče operací. Na trhu ale existuje celá řada doplňků stravy, které pomáhají dodat tělu vše potřebné a případné obtíže tak zmírnit. Jedním z takových přípravků je Dias Forte.

 

Dias forte recenze – Co je Dias Forte a k čemu slouží?

Doplněk stravy Dias Forte je kloubní výživa, vhodná je zejména pro ty, kteří neradi polykají tablety. Prodává se totiž jako rozpustný práškový nápoj v balení po 15ti nebo 30ti sáčcích. Vhodný je zejména pro sportovce, seniory nebo pro pacienty s kloubními obtížemi.

Dias forte je doplněk stravy, který slibuje zlepšení zdraví kloubů. Údajně pomáhá zmírnit bolest, ztuhlost a zánět. Doplněk obsahuje směs složek, jako je glukosamin, chondroitin, MSM a kurkuma. Dias forte je k dispozici ve formě kapslí a měl by se užívat denně po dobu nejlepší výsledky.

Funguje tedy Dias forte skutečně? Podívejme se blíže na složky, abychom to zjistili

Složení:

Kolagenní hydrolyzát I a III 10000mg, kolagenní hydrolyzát II 30 mg, hyaluronát sodný 2mg, nativní kolagen II 20 µ, vitamin C 100 mg, vitamin E 6 mg, bromelain 1200 GDU/g 10 mg, L-Leucin 50 mg, regulátor kyselosti: kyselina citronová, kyselosti hydrogenuhličitan sodný, aroma granátové jablko, sladidlo: sukralosa, barvivo: červená řepa v 1 sáčku.

Nejlevněji ZDE

Dias forte recenze – Zkušenosti uživatelů s doplňkem stravy Dias Forte

Uživatelé, kteří používají tento přípravek, se dělí do dvou skupin. Na ty, kteří ho berou preventivně a na ty, kteří nějakými problémy již trpí. Pacienti, užívající Dias Forte preventivně si ho chválí proto, že i přes svůj vysoký věk nebo vysokou fyzickou zátěž nemají žádné obtíže s klouby nebo vazy. Ti, kteří trpí mírnou nebo větší bolestí kloubů, ať už kvůli fyzické zátěži nebo kloubním onemocněním uvádějí po dobrání jednoho balení znatelné zmírnění bolesti. Dalšími pozitivními reakcemi především u nemocných artrózou jsou zpětné vazby, kdy pacient nemohl kvůli své nemoci pro bolest sejít schody. Po užívání Dias Forte se staly vazy a šlachy pružnějšími a bolest je mírnější. Spousta uživatelů ocenila formu nápoje, který je pro většinu poživatelnější. Také přípravou nápoje méně zapomínají na jeho užívání.

TIP: Recenze top přípravků na klouby

Dias forte recenze – Jaké jsou tedy výhody a nevýhody přípravku Dias Forte?

Asi největším mínusem je vyšší cena přípravku. U menšího balení se pohybuje kolem 400 Kč a u většího balení kolem 700 Kč výše. Ve srovnání s jinými přípravky tohoto typu se řadí spíše k těm dražším. Ne všechny lékárny Dias Forte nabízejí. Seženete ho tedy spíše na internetu. To může být samozřejmě jak výhodou, tak i nevýhodou a to zejména pro ty, kteří internet nevyužívají tak často. Pro ty z nás, kteří hůře polykají tablety, je určitou výhodou forma rozpustného nápoje. Před vánočními svátky nabízí výrobce produktu Dias Forte i zvýhodněná dárková balení. Při koupi velkého balení tak můžete získat malé balení zdarma nebo se slevou.

Dias forte recenze – Vyplatí se pořídit si přípravek Dias Forte?

Kolagen je šetrná složka, která naše klouby velmi podporuje. Jeho doplňování je při takovýchto obtíží žádoucí. Než ale začnete přípravek užívat a pravidelně užíváte léky proti bolestem, poraďte se raději se svým lékařem. Zejména jeho vyšší cena nemusí být příznivá například pro seniory. Pokud ale ostatní léky nebo doplňky stravy nezabírají, rozhodně bych se nebála ho alespoň vyzkoušet. Využijte třeba právě vánočních svátků a přejte si ho pod stromeček. Pokud se vám osvědčí, neváhejte ho používat dlouhodobě.

Komentáře

  1. Karolína 15 září, 2017
  2. Hedvika 18 září, 2017
  3. Simča 20 září, 2017
  4. Veronika Mrázová 21 září, 2017
  5. Simča 25 září, 2017
  6. Lenka H. 27 září, 2017
  7. Simča 29 září, 2017
  8. Anna 1 ledna, 2018
  9. Bozidara 12 ledna, 2018

Napiš komentář