Eregma MAX power recenze a zkušenosti

Eregma MAX power recenze – Sexuální život hraje v partnerském vztahu velmi podstatnou roli. Pokud se ovšem již partneři z nějakého důvodu nemohou sexu oddávat tak, jako tomu bylo dříve, je na místě tento stav urychleně řešit. Některá partnerská soužití, dokonce na nekvalitním sexuálním životě končí také svůj partnerský vztah a hledají sexuální vyžití jinde. Nepatřete k těm, kteří se díky zvyšujícímu se věku, přestali starat o své tělo a také funkce. S přibývajícími léty se přirozeně snižuje libido, které stojí za tím, čemu se říká kvalitní sex. Do vaší ztracené sexuální kondice by vás opět mohl vrátít přírodní doplněk stravy, který nese název Eregma MAX power.

 

✅Eregma MAX power recenze – Účinky přípravku Eregma MAX power

Tento komplexní přírodní bylinný přípravek je určen především těm, kteří pomalu ale jistě ztrácí chutě na sex. Technologie, která nese název mikronizace, účinné látky tohoto přípravku ještě více podpoří. Sexuální prožitek obou partnerů budí díky tomuto přípravku velmi intenzivní a také neobyčejný.

✅Eregma MAX power recenze – Informace

Obsažené prvky selen, zinek a měď tvoří významnou funkční součást řady enzymů důležitých pro životní funkce v organismu. V přípravku Eregma MAX Power jsou zastoupeny v biologicky dobře dostupné formě.

Přípravek Eregma MAX Power obsahuje kombinaci účinných látek určených k podpoře sexuálních funkcí především u mužů. Eregma MAX Power pomáhá zintenzivňovat sexuální prožitek obou partnerů.

Složení v 1 tabletě

Množství

Složka

500 mg Maca (Řeřicha peruánská, Lepidium meyeni, gelatinizovaná, extrakt)
200 mg L-arginin hydrochlorid
60 mg Kotvičník zemní (Tribulus terrestris, extrakt)
60 mg Ženšen (Panax ginseng, extrakt)
35 mg Ostropestřec mariánský (Silybum marianum, extrakt)
35 mg Smetanka lékařská (pampeliška, Taraxacum officinale, extrakt)
33.5 mg Vitamín E (D-alfa-tokoferol)
10 mg Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba, standardizovaný extrakt)
8 mg Smilax lékařský (Smilax officinalis, Sarsaparilla veracruz, extrakt)
7.2 mg Zinek (oxid zinečnatý, glukonát zinečnatý)
5 mg Koenzym Q10
0.3 mg Měď (síran měďnatý, sulfát měďnatý)
0.02 mg Selen (seleničitan sodný, selenan sodný)

Přídatné látky

stearan hořečnatý, mikrokrystalická celulóza, polyvinyl-pyrolidon (nosič)

Dávkování

Užívejte 1 tabletu 2x denně (dopoledne mezi jídly, večer nejlépe 3 hodiny před spaním). Dávka se zapíjí dostatečným množstvím tekutiny (nejsou vhodné alkoholické nápoje ani mléko).

V doporučených dávkách nemá přípravek nežádoucí vedlejší účinky, působí pozvolna a přirozeně. Nevzniká na něj návyk. Účinek se u vyčerpaného organismu znatelně projeví už po jednodenní dávce, výrazného účinku je dosaženo po několika týdenním užívání. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě – i po dobu několika měsíců. Po využívání dvou balení (regenerační kúra) účinek přípravku dlouhodobě přetrvává. Pokud se potíže opět objeví, je vhodné regenerační kúru zopakovat.

Balení

100 tbl. + 20 tbl. ZDARMA – dávka na 2 měsíce

Nejlevněji ZDE

 

Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Může snižovat krevní tlak. Osoby s poruchou krevní srážlivosti a osoby s jiným závažným onemocněním by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem. Účinnost vstřebávání složek je zvýšena technologií mikronizace. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Neobsahuje lepek.

Upozornění pro diabetiky: Přípravek může snižovat hladinu krevního cukru v krvi, vhodnost používání konzultujte s lékařem. – Zdroj:naturalmedicaments.cz

 

✅Jak Eregmu MAX power hodnotí uživatelé?

Z důvodu toho, že tento přípravek tvoří především byliny, které svědčí našemu organismu, je Eregma MAX power velmi dobře hodnocena ze strany uživatelů. Mnozí potvrzují, že po pouhých dvou týdnech, zaznamenali účinky přípravku a zvětšila se jejich chuť na sex. Jiní zase uvádí, že nepocítili nijak zvlášť významnou změnu v jejich sexuálním životě. Jelikož je lidský organismus u každého člověka jiný, jsou i rozdílné účinky tohoto přípravku. U někoho zabere dříve a u někoho až po delší době užívání. Poměr kvality a ceny ovšem v tomto případě stojí za vyzkoušení.

 

✅Eregma pro ženy

je dobře známý doplněk, který se používá ke zlepšení sexuální funkce a touhy u žen. Tvrdí se také, že zvyšuje produkci vaginální lubrikace, díky čemuž je sex příjemnější. Kromě toho Eregma údajně zvyšuje pocity zažívané při sexu a může dokonce pomoci zvýšit intenzitu orgasmů.

Pokud hledáte způsob, jak okořenit svůj sexuální život a zažít větší potěšení během pohlavního styku, možná budete chtít zvážit vyzkoušení přípravku Eregma. Tento doplněk stravy používají ženy v Číně již po staletí a nyní se stává stále populárnějším i v západních zemích. Proč ho tedy nevyzkoušet? Možná budete příjemně překvapeni výsledky!

Jeden komentář

  1. Karlos 4 listopadu, 2022

Napiš komentář