Primulus recenze a zkušenosti, jaké je složení, účinky, cena a kde koupit nejlevněji

Primulus recenze✅Primulus recenze – Co je to přípravek Primulus?

Primulus recenze – Primulus je čistě přírodní doplněk stravy pro muže. Jedná se o soubor důležitých vitaminů, které mužské tělo potřebuje pro posílení imunity a udržení správné hladiny testosteronu. Již není nutné brát několik tabletek denně. Primulus představuje jedinou tabletku obsahující vše, co si mužské tělo žádá.

 

✅Primulus recenze – K čemu Primulus slouží?

Jak již bylo řečeno, přípravek slouží především k posílení obranyschopnosti organismu a udržení správné hladiny mužského hormonu testosteronu. Hladina testosteronu dosahuje maximální hladiny u mužů ve věku 20 – 25 let. Muži okolo 50. roku života mají asi o třetinu testosteronu méně než ve svých 20 letech. Úbytek mužského hormonu se projevuje v oblasti sexuální, ale má vliv i na vitalitu a celkový výkon organismu. Pravidelným užíváním je možné dosáhnout kvalitnějšího a plnohodnotnějšího života v mnoha směrech. Oblíbený je také u aktivních lidí, kteří chtějí nabírat svalovou hmotu.

✅Primulus – originální fotogalerie

✅Primulus a co říká výrobce

Výrobe uvádí, že ručí za kvalitu, což se tak často nevidí a napovídá to tomu, že je si svým výrobkem velice jistý. V kombinaci s tím, že uvádějí také garanci vrácení peněz. Jedná se dle mě o fér výrobce.

✅Primulus recenze – Složení

Primulus dle distributora obsahuje jedinečné složení pečlivě vybraných vitamínů, minerálů a výtažků z bylin.

SLOŽKA ÚČINEK MNOŽSTVÍ V DENNÍ DÁVCE (2tbl)
Zinek Aktivita enzymů, syntéza DNA 15,4 mg
Vitamin D3 Zdravé zuby, zdravé kosti, správná funkce svalů 2000 UI
Hořčík Syntéza proteinů a DNA, funkce svalů a nervů 254 mg
Vitamin B6 Prevence nervových onemocnění, zlepšení nálady a kvality kůže 2 mg
Vitmin C Syntéza kolagenu, tvorba bílých a červených krvinek 100 mg
Selen Boj proti volným radikálům, správná funkce jater 5,5 µg
Pískavice řecké seno Podpora trávení 350,6 mg
Kotvičník zemní Regulace hladiny testosteronu 350 mg
Extrakt z černého pepře Antioxidant

✅Primulus recenze – Zkušenosti uživatelů

Přípravek Primulus je doporučován jako doplněk stravy pro muže všech věkových kategorií. Muži, kteří přípravek užívají praPrimulus recenzevidelně v doporučeném dávkování, tedy dvakrát denně, hodnotí účinky velice kladně. Primulus je oblíbený zejména pro široké spektrum minerálů a vitaminů, které obsahuje. Tento doplněk stravy užívají především muži žijící aktivním životním stylem a věnující se sportu na různé úrovni, kteří kladou vysoké nároky na přijatou potravu. Látky, které nedostávají v potravě, získávají právě pravidelným přísunem Primulu. Pomalu se také stává součástí jídelníčku návštěvníků fitness center, zde je možné nalézt celou řadu kladných hodnocení na internetu. Kladné recenze zaznívají zejména od mužu věkové kategorie 20 – 40 let.

 

✅Primulus recenze – Výhody přípravku Primulus

 • jedinečné složení dle nejnovějších vědeckých výzkumů
 • přírodní produkt
 • vysoký obsah účinných látek
 • vyrobeno v ČR
 • laboratorně testováno

 

✅Primulus recenze – Nevýhody přípravku Primulus

 • Přípravek je dostupný pouze na e-shopu výrobce, není volně dostupný v lékárnách

Moje zkušenost
Po skončeném 2. měsíci užívání mohu potvrdit pozitivní komentáře, které jsem na tento přípravek dohledal. Hlavně pociťuji více energie, to znatelně. Co mě mile překvapilo je více síly během cvičení.
Primulus recenze

✅Primulus recenze – Cena versus kvalita přípravku

Dnes platí pravidlo, že za vyšší kvalitu je nutné si připlatit. Platí to i v případě tohoto multivitaminu pro muže? Za balení obsahující 60 tablet zaplatíme 549 Kč. Jedna tableta nás tedy vyjde na zhruba 9 Kč. Protože je doporučené dávkování udáváno dvakrát denně, za den utratíme asi 18 Kč. Pokud tedy utratíme 18 Kč denně za přísun potřebných vitaminů a minerálů a podpoříme tak funkci organismu v mnoha směrech, můžeme být spokojeni. Primulus dokáže zlepšit kvalitu života a finanční investice se nám několikanásobně vrátí.

TIP: Objednejte přímo od výrobce za nejlepší cenu

✅Primulus recenze – Proč přípavek vyzkoušet?

Pokud máte pocit, že se vám ztrácí energie do života a jste den za dnem unavenější, je načase vyzkoušet tento doplněk stravy určený pro muže. S jednou jedinou tabletou dostáváte do těla soubor základních vitaminů a minerálů, které mužský organismus potřebuje pro správné fungování. Zároveň nezatěžujete tělo zbytečnými chemickými látkami, protože přípravek je zcela přírodní. Nemáte opravdu co ztratit, jen získat. Získáte plnohodnotný život za velice příznivou cenu. Výrobce slibuje vrácení peněz v případě, že zákazník není s přípravkem spokojen.

✅Nejčastěji kladené otázky ohledně přípravku primulus – FAQ

Za jak dlouho pocítím první účinky produktu PRIMULUS?
Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je Váš věk, fyzická kondice, stravovací návyky apod. Hladina testosteronu je u každého muže jiná, proto Vám nedokážeme dát přesnou odpověď. Dle dosavadních zkušeností, se nejrychlejší účinky dostavují během dvou týdnů, většina mužů však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.
Má Primulus nějaké vedlejší účinky?
Primulus je 100% přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z dvou bylin. Hlavní síla našeho produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Nejedná se o žádné zakázané látky a PRIMULUS Vám nikdy nemůže zvednout testosteron nad Vaší přirozenou hladinu.
A co se stane s mým testosteronem, když Primulus v budoucnu přestanu brát?
V případě, že Primulus v budoucnu přestanete užívat, Vaše hladina testosteronu se v nejhorším případě po čase vrátí opět na úroveň před užíváním produktu. Na rozdíl od anabolických steroidů, které snižují vlastní tvorbu testosteronu (tělo ho přestane produkovat, protože ho dostává „uměle“) náš produkt podporuje vlastní, přirozenou tvorbu tohoto hormonu. Proto zde nehrozí žádný negativní metabolický efekt.

 

✅Maxulen nebo Primulus

Recenze napříč internetem mluví pro Primulus. Ověřený produkt doporučujeme i my v redakci.

✅Proč je testosteron důležitý?

Testosteron je mužský pohlavní hormon, který hraje důležitou roli v sexuálním a reprodukčním vývoji. V těle plní i další funkce, například udržuje hustotu kostí a svalovou hmotu. Hladina testosteronu se obecně začíná snižovat po 40. roce života. Nízká hladina testosteronu může v těle způsobit řadu změn, například snížení svalové hmoty a síly, snížení hustoty kostí a zvýšení množství tělesného tuku. Může také vést ke změnám nálady, včetně podrážděnosti, deprese a potíží se soustředěním. Nízká hladina testosteronu může také snížit váš sexuální apetit a způsobit erektilní dysfunkci

Co snižuje hladinu testosteronu?

Hladiny testosteronu mohou být sníženy různými faktory. Patří mezi ně:

 • -Stárnutí
 • -Obezita
 • -Chronické onemocnění
 • -Stres
 • -Nedostatek spánku
 • -Některé léky

Jaké jsou účinky nízké hladiny testosteronu?

Nízká hladina testosteronu může způsobit řadu příznaků a problémů. Patří mezi ně:

 • -Únava
 • -Deprese
 • -Úbytek svalové hmoty a síly
 • -Snížení sexuální touhy a erektilní dysfunkce
 • -Osteoporóza

Pokud se domníváte, že máte nízkou hladinu testosteronu, je důležité navštívit lékaře a nechat si udělat krevní test.

PRIMULUS

PRIMULUS
9.5

PRIMULUS

10/10

  Plus

  • - Zlepšení fyzické kondice
  • - Zvýšení sexuálního apetitu
  • - Cena

  Mínus

  Komentáře

  1. Tom 6 listopadu, 2016
  2. Filip 8 září, 2018
  3. Timanek Jiří 24 ledna, 2019
  4. Tonda Němec 10 října, 2021

  Napiš komentář