Primulus recenze

Primulus recenzePrimulus recenze – Co je to přípravek Primulus?

Primulus recenze – Primulus je čistě přírodní doplněk stravy pro muže. Jedná se o soubor důležitých vitaminů, které mužské tělo potřebuje pro posílení imunity a udržení správné hladiny testosteronu. Již není nutné brát několik tabletek denně. Primulus představuje jedinou tabletku obsahující vše, co si mužské tělo žádá.

 

Primulus recenze – K čemu Primulus slouží?

Jak již bylo řečeno, přípravek slouží především k posílení obranyschopnosti organismu a udržení správné hladiny mužského hormonu testosteronu. Hladina testosteronu dosahuje maximální hladiny u mužů ve věku 20 – 25 let. Muži okolo 50. roku života mají asi o třetinu testosteronu méně než ve svých 20 letech. Úbytek mužského hormonu se projevuje v oblasti sexuální, ale má vliv i na vitalitu a celkový výkon organismu. Pravidelným užíváním je možné dosáhnout kvalitnějšího a plnohodnotnějšího života v mnoha směrech. Oblíbený je také u aktivních lidí, kteří chtějí nabírat svalovou hmotu.

Primulus – originální fotogalerie

Primulus recenze – Složení

Primulus dle distributora obsahuje jedinečné složení pečlivě vybraných vitamínů, minerálů a výtažků z bylin.

SLOŽKA ÚČINEK MNOŽSTVÍ V DENNÍ DÁVCE (2tbl)
Zinek Aktivita enzymů, syntéza DNA 15,4 mg
Vitamin D3 Zdravé zuby, zdravé kosti, správná funkce svalů 2000 UI
Hořčík Syntéza proteinů a DNA, funkce svalů a nervů 254 mg
Vitamin B6 Prevence nervových onemocnění, zlepšení nálady a kvality kůže 2 mg
Vitmin C Syntéza kolagenu, tvorba bílých a červených krvinek 100 mg
Selen Boj proti volným radikálům, správná funkce jater 5,5 µg
Pískaviceřecké seno Podpora trávení 350,6 mg
Kotvičník zemní Regulace hladiny testosteronu 350 mg
Extrakt z černého pepře Antioxidant

Primulus recenze – Zkušenosti uživatelů

Přípravek Primulus je doporučován jako doplněk stravy pro muže všech věkových kategorií. Muži, kteří přípravek užívají praPrimulus recenzevidelně v doporučeném dávkování, tedy dvakrát denně, hodnotí účinky velice kladně. Primulus je oblíbený zejména pro široké spektrum minerálů a vitaminů, které obsahuje. Tento doplněk stravy užívají především muži žijící aktivním životním stylem a věnující se sportu na různé úrovni, kteří kladou vysoké nároky na přijatou potravu. Látky, které nedostávají v potravě, získávají právě pravidelným přísunem Primulu. Pomalu se také stává součástí jídelníčku návštěvníků fitness center, zde je možné nalézt celou řadu kladných hodnocení na internetu. Kladné recenze zaznívají zejména od mužu věkové kategorie 20 – 40 let.

 

Primulus recenze – Výhody přípravku Primulus

 • jedinečné složení dle nejnovějších vědeckých výzkumů
 • přírodní produkt
 • vysoký obsah účinných látek
 • vyrobeno v ČR
 • laboratorně testováno

 

Primulus recenze – Nevýhody přípravku Primulus

 • Přípravek je dostupný pouze na e-shopu výrobce, není volně dostupný v lékárnách

Moje zkušenost
Po skončeném 2. měsíci užívání mohu potvrdit pozitivní komentáře, které jsem na tento přípravek dohledal. Hlavně pociťuji více energie, to znatelně. Co mě mile překvapilo je více síly během cvičení.

Primulus recenze – Cena versus kvalita přípravku

Dnes platí pravidlo, že za vyšší kvalitu je nutné si připlatit. Platí to i v případě tohoto multivitaminu pro muže? Za balení obsahující 60 tablet Primulus recenzezaplatíme 549 Kč. Jedna tableta nás tedy vyjde na zhruba 9 Kč. Protože je doporučené dávkování udáváno dvakrát denně, za den utratíme asi 18 Kč. Pokud tedy utratíme 18 Kč denně za přísun potřebných vitaminů a minerálů a podpoříme tak funkci organismu v mnoha směrech, můžeme být spokojeni. Primulus dokáže zlepšit kvalitu života a finanční investice se nám několikanásobně vrátí.

 

Primulus recenze – Proč přípavek vyzkoušet?

Pokud máte pocit, že se vám ztrácí energie do života a jste den za dnem unavenější, je načase vyzkoušet tento doplněk stravy určený pro muže. S jednou jedinou tabletou dostáváte do těla soubor základních vitaminů a minerálů, které mužský organismus potřebuje pro správné fungování. Zároveň nezatěžujete tělo zbytečnými chemickými látkami, protože přípravek je zcela přírodní. Nemáte opravdu co ztratit, jen získat. Získáte plnohodnotný život za velice příznivou cenu. Výrobce slibuje vrácení peněz v případě, že zákazník není s přípravkem spokojen.

PRIMULUS

PRIMULUS
9.4

PRIMULUS

9/10

  Plus

  • - Zlepšení fyzické kondice
  • - Zvýšení sexuálního apetitu
  • - Cena

  Mínus

  Komentáře

  1. Tom Listopad 6, 2016
  2. Filip Září 8, 2018
  3. Timanek Jiří Leden 24, 2019