Lipoxal zkušenosti

Lipoxal zkušenostiLipoxal zkušenosti

Lipoxal zkušenosti – Každý se někdy snaží zhubnout, ať už pomocí drastického hladovění, nebo různými dietami, či pomocí dietních preparátů. Většinou se však zbytečně trápí, neboť účinek není takový, jaký očekávají. Někdo nezhubne vůbec, u jiných se dostaví nenáviděný jo-jo efekt a někteří to rovnou vzdají.

Pokud chcete zhubnout, je důležité podpořit správné spalování tuků. K tomu může pomoci nejen pravidelné cvičení, ale také některý z přípravků na hubnutí, které jsou čistě přírodní a přesto účinné.

 

 • Lipoxal patří k inovativním přípravkům, které Vám mohou pomoci kontrolovat Vaši tělesnou hmotnost. Základní složkou je speciální vláknina Konjack glucomannan, jež se spolu s nízkým energetickým příjmem stará o zřetelný úbytek na váze.

 

Konjac působí v žaludku a ve střevech, kde absorbuje vodu, nabobtná a přináší pocit sytosti. Působí tak i proti sklonům k přejídání.

 • Obsažené vysoce účinné extrakty ze zeleného čaje, guarany a ženšene efektivně pomáhají při metabolismu tuků:
 • Zelený čaj se podílí na redukci hromadění tuků v organizmu. Ženšen se podílí na normální hladině energie a udržení optimální výdrže.
 • Podobné vlastnosti nabízí také synefrin z hořkých pomerančů a L-Carnitin v prověřených dávkách.

 

K čemu Lipoxal slouží?

 

Jak jsem se již zmínila na začátku tohoto článku, jsou tyto tablety určeny k regulaci tělesné hmotnosti, to však není jejich jediná vlastnost.

To hlavní, co byste o tomto přípravku měli vědět je obsah termogenních látek (zelený čaj, zázvor, kakao, guarana a synefrin), jejichž účinek může přetrvávat i několik hodin. Můžeme říci, že Lipoxal je oblíbený moderní přípravek, který Vám spolu s pohybem pomůže s hubnutím. Budete mít pocit tepla, při sportu či jakékoliv jiné fyzické aktivitě se více zapotíte, a pokud jste fyzicky zcela v pořádku, neměl by vám Lipoxal nijak uškodit. Lipoxal však užívejte jen přes den, pozdní odpolední hodiny či večer už pro něj nejsou vhodné. Dávejte také pozor, aby jej nepozřelo dítě či domácí mazlíček.

Dávkování

Užívejte 2 (1-2) tablety denně. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody (1-2 skleničky).

Tablety by měly být užívány před jídlem v rámci nízkoenergetického příjmu.

 

Lipoxal – Zkušenosti uživatelů – vybrané příspěvky

 

Názory na Lipoxal jsou různé, někdo ho velebí do nebes, jiný na něj nadává, že mu nepomáhá. Podívejme se na pár zkušeností těch, kteří ho buď vyzkoušeli, nebo dlouhodobě užívají.

 • po měsíci užívání se nedostavil žádný výsledek, jen mě vždy po pozření tablet bolí břicho.
 • Lipoxal jednoznačně potlačuje chuť k jídlu, od šesti od rána se dostavil hlad až kolem poledne (snídaně banán a jogurt).
 • po půlročním užívání shodila paní 9 kilo bez zažívacích obtíží.
 • po dvou měsících ztráta 3 kilogramů (uživatel hlásí, že mu zhubly ruce i stehna).
 • Lipoxal naprosto potlačil neustálou chuť na sladké.
 • po třech měsících užívání 11 kilogramů dole (bez cvičení).
 • za jeden měsíc 5 kilo dole bez problémů se žaludkem a s pravidelnými procházkami.
 • pilulky neměly žádný účinek, paní po nich pouze dostala zácpu.

 

Lipoxal – Hodnocení

 

Přestože se Lipoxal setkává jak s pozitivními, tak negativními ohlasy má i tak velmi dobrou pověst. Obsažené přírodní látky, účinek i vysoká kvalita použitých surovin (což jsou zároveň jeho největší plusy) z něj dělají oblíbený přípravek, který mnoho zvědavců rádo vyzkouší, i když třeba jen krátkodobě.

Do negativního hodnocení lidé zařazují časté problémy s podrážděným žaludkem, nevolnostmi a pálením žáhy. Zároveň nejsou nadšeni z jeho ceny, která však v porovnání s jinými potravinovými doplňky a léčivy není zase až tak vysoká. V současnosti můžete balení 180 tablet sehnat již od 649,- Kč.

 

Lipoxal zkušenosti – Na co nezapomenout?

 

Mějte na paměti, že přípravek není vhodný pro ty jedince, kteří se léčí se žaludečními vředy, nebo jsou alergičtí na zázvor či přecitlivělí na některou složku, kterou Lipoxal obsahuje. O vhodnosti užívání se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Nezapomeňte také na dostatečný pitný režim.