Nadra IN-Forte recenze a zkušenosti

Nadra IN-Forte recenze a zkušenosti – Snad každá žena sní o krásném plném a pevném poprsí. Jen málokterá je totiž spokojená s tím, co má. A i ty ženy, které se mohly chlubit krásnými ňadry, si je snaží udržet i po dosažení čtyřiceti let. Co si budeme nalhávat, s postupem času jakoby gravitace působila čím dál více. Nicméně i s tím se vědci dokázali vypořádat, a proto přišli na trh s léky na zpevnění a zvětšení poprsí. Jedním z těchto léků je i Nadr IN-Forte.

 

Jak to funguje?

Za růst prsou je zodpovědná hladina estrogenu v ženském těle. Právě na produkci estrogenu je závislá celková velikost prsou. No a právě látky obsažené v pilulkách na zvětšení poprsí stimulují produkci tohoto ženského hormonu. Výsledkem je pak zvětšená velikost prsou, jejich větší pevnost a pružnost.

 

Užívání Nadra IN-Forte

Nadra-IN Forte se používá každý den, po jedné (až dvou) tobolce. To je zároveň doporučená denní dávka, kterou není radno překračovat. Ačkoli nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky při předávkování, výsledek (růst prsou, pevnost poprsí) se s větším množství pilulek neurychlí, proto není důvod, užívat větší než je doporučené množství pilulek. Celková kůra trvá 2-3 měsíce. To je také doba, za kterou si většina žen všimne prvních výsledků. Existují ale i ženy, které na výsledek nemusí čekat tak dlouho, stačí jim například jen měsíc.

 

Účinky Nadra IN

Většinu žen ihned napadne, zda je výsledek udržitelný. Jinými slovy, jestli se prsa zase nezmenší po přerušení užívání těchto pilulek. Bohužel, výsledné poprsí si udržíte po dobu 3-4 týdnů po ukončení užívání těchto pilulek, proto se doporučuje po skončení tříměsíční kůry s Nadra IN měsíc vynechat a poté znovu pilulky užívat.

nadra_in_forte1

Nadra IN-Forte – Nevýhody

 • Vyšší cena
 • Neudržitelný výsledek (po ukončení užívání účinky Nadra IN přetrvávají pouze cca 1 měsíc).
 • Nesmí užívat dospívající dívky, těhotné a kojící ženy.
 • Nutné denní užívání pilulek.

 

Nadra IN-Forte – Výhody

 • Krásnější, plnější poprsí.
 • Pevná ňadra.
 • Větší velikost ňader – a to až o dvě košíčkové velikosti.
 • Větší sebevědomí žen.
 • Pocit sexuální přitažlivosti.
 • Přírodní složení Nadra IN.
 • Působí i jako doplněk proti bolesti prsou v období před menstruací.
 • Možnost užívání i s antikoncepcí.
 • Méně invazivní zákrok než operace poprsí.

 

Cena

Jedno balení Nadra IN-Forte obsahuje 60 pilulek a stojí 990 Kč. Pokud budete užívat jednu tobolku denně, balení vám vystačí na cca 2 měsíce. Pokud se rozhodnete užívat přípravek celý rok, kůra vás s měsíčními přestávkami vyjde na cca 4000 Kč. To je ale pořád ještě nižší cena, než je cena plastické operace prsou.

 

Složení

Složení Nadra IN-Forte je přírodní, obsahuje následující látky:

–          Izoflavony – patří do skupiny fytoestrogenů, které jsou velmi podobné ženskému pohlavnímu hormonu, estrogenu.

–          Flavony – jsou silnými antioxidanty, pomáhají odvádět škodlivé volné radikály ven z těla.

–          Lignany – chovají se podobně jako fytoestrogeny a antioxidanty. Jsou zodpovědné za růst.

–          Fytoekdysteroidy – urychlují růst lidských svalových buněk.

–          Esenciální mastné kyseliny – na těchto kyselinách jsou závislé nejrůznější biologické pochody v lidském těle.

–          Len setý: reguluje účinky ženských hormonů, zajišťuje správnou funkci prsou.

–          Pupalkový olej: zpevňuje kůži poprsí, dodává jí hladký, zdravý a pružný vzhled.

 

Recenze

Ačkoli je účinnost tohoto produktu prokázaná celou řadou uživatelek, které skutečně dosáhlo většího a plnějšího poprsí, většina z nich také uznává, že tyto pilulky mají pomíjivý efekt. Shodují se na tom i lékaři, kteří tvrdí, že léky jim sice zvětší poprsí, avšak po ukončení užívání již nebude ženské hormony nic stimulovat, a prsa proto mohou splasknout.

 

Nadra IN-Forte – Shrnutí

Zvětšování ženského poprsí je mezi ženami velmi diskutovaným tématem. Málokterá z nás totiž má takové poprsí, jaké by chtěla mít a přitom víme, že poprsí přitahuje pozornost mužů, kterým se chceme líbit. Otázkou ovšem je, zda krásné poprsí stojí za denní užívání léků. Pokud ano, pak je Nadra In-Forte dobrou volbou, vzhledem k žádným vedlejším účinkům a přírodnímu složení.

NadraIN FORTE

NadraIN FORTE
8.4

NadraIN FORTE

8/10

  Plus

  • - Krásnější, plnější poprsí
  • - Přírodní složení

  Mínus

  • - Nutné denní užívání pilulek