Nadra IN-Forte recenze a zkušenosti

Nadra IN-Forte recenze a zkušenosti – Snad každá žena sní o krásném plném a pevném poprsí. Jen málokterá je totiž spokojená s tím, co má. A i ty ženy, které se mohly chlubit krásnými ňadry, si je snaží udržet i po dosažení čtyřiceti let. Co si budeme nalhávat, s postupem času jakoby gravitace působila čím dál více. Nicméně i s tím se vědci dokázali vypořádat, a proto přišli na trh s léky na zpevnění a zvětšení poprsí. Jedním z těchto léků je i Nadr IN-Forte.

 

✅Jak to funguje?

Za růst prsou je zodpovědná hladina estrogenu v ženském těle. Právě na produkci estrogenu je závislá celková velikost prsou. No a právě látky obsažené v pilulkách na zvětšení poprsí stimulují produkci tohoto ženského hormonu. Výsledkem je pak zvětšená velikost prsou, jejich větší pevnost a pružnost.

 

✅Užívání Nadra IN-Forte

Nadra-IN Forte se používá každý den, po jedné (až dvou) tobolce. To je zároveň doporučená denní dávka, kterou není radno překračovat. Ačkoli nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky při předávkování, výsledek (růst prsou, pevnost poprsí) se s větším množství pilulek neurychlí, proto není důvod, užívat větší než je doporučené množství pilulek. Celková kůra trvá 2-3 měsíce. To je také doba, za kterou si většina žen všimne prvních výsledků. Existují ale i ženy, které na výsledek nemusí čekat tak dlouho, stačí jim například jen měsíc.

 

✅Účinky Nadra IN

Většinu žen ihned napadne, zda je výsledek udržitelný. Jinými slovy, jestli se prsa zase nezmenší po přerušení užívání těchto pilulek. Bohužel, výsledné poprsí si udržíte po dobu 3-4 týdnů po ukončení užívání těchto pilulek, proto se doporučuje po skončení tříměsíční kůry s Nadra IN měsíc vynechat a poté znovu pilulky užívat.

nadra_in_forte1

✅Nadra IN-Forte – Nevýhody

 • Vyšší cena
 • Neudržitelný výsledek (po ukončení užívání účinky Nadra IN přetrvávají pouze cca 1 měsíc).
 • Nesmí užívat dospívající dívky, těhotné a kojící ženy.
 • Nutné denní užívání pilulek.

 

✅Nadra IN-Forte – Výhody

 • Krásnější, plnější poprsí.
 • Pevná ňadra.
 • Větší velikost ňader – a to až o dvě košíčkové velikosti.
 • Větší sebevědomí žen.
 • Pocit sexuální přitažlivosti.
 • Přírodní složení Nadra IN.
 • Působí i jako doplněk proti bolesti prsou v období před menstruací.
 • Možnost užívání i s antikoncepcí.
 • Méně invazivní zákrok než operace poprsí.

 

✅Cena

Jedno balení Nadra IN-Forte obsahuje 60 pilulek a stojí 990 Kč. Pokud budete užívat jednu tobolku denně, balení vám vystačí na cca 2 měsíce. Pokud se rozhodnete užívat přípravek celý rok, kůra vás s měsíčními přestávkami vyjde na cca 4000 Kč. To je ale pořád ještě nižší cena, než je cena plastické operace prsou.

Nejlevněji zakoupíte ZDE

✅Složení

Složení Nadra IN-Forte je přírodní, obsahuje následující látky:

–          Izoflavony – patří do skupiny fytoestrogenů, které jsou velmi podobné ženskému pohlavnímu hormonu, estrogenu.

–          Flavony – jsou silnými antioxidanty, pomáhají odvádět škodlivé volné radikály ven z těla.

–          Lignany – chovají se podobně jako fytoestrogeny a antioxidanty. Jsou zodpovědné za růst.

–          Fytoekdysteroidy – urychlují růst lidských svalových buněk.

–          Esenciální mastné kyseliny – na těchto kyselinách jsou závislé nejrůznější biologické pochody v lidském těle.

–          Len setý: reguluje účinky ženských hormonů, zajišťuje správnou funkci prsou.

–          Pupalkový olej: zpevňuje kůži poprsí, dodává jí hladký, zdravý a pružný vzhled.

 

 

✅Recenze

Ačkoli je účinnost tohoto produktu prokázaná celou řadou uživatelek, které skutečně dosáhlo většího a plnějšího poprsí, většina z nich také uznává, že tyto pilulky mají pomíjivý efekt. Shodují se na tom i lékaři, kteří tvrdí, že léky jim sice zvětší poprsí, avšak po ukončení užívání již nebude ženské hormony nic stimulovat, a prsa proto mohou splasknout.

 

✅Nejčastější dotazy o NadraIN Forte – FAQ

JE UŽÍVÁNÍ NADRAIN FORTE NĚJAK ČASOVĚ OMEZENO?
Ne, NadraIN Forte můžete užívat, jak dlouho chcete. Naopak je doporučeno dlouhodobé užívání. NadraIN Forte totiž přinese výsledky až po dvou měsících užívání, takže je důležité při něm dodržovat pravidelnost.

KOLIK STOJÍ POŠTOVNÉ A BALNÉ?
Na oficiálním webu výrobce NadraIN Forte stojí poštovné a balné 89 Kč, respektive 99 Kč. Pokud si ovšem budete chtít tento doplněk stravy objednat někde jinde, může to být víc.

JAK DLOUHO TRVÁ DORUČENÍ NADRAIN FORTE?
Českou poštou trvá doručení zhruba 5 pracovních dní, soukromý dopravce vám doručí NadraIN Forte do 3 pracovních dnů.

JE BALENÍ DISKRÉTNÍ?
Ano, balení je naprosto diskrétní. Nikde na něm není žádný velký potisk ani reklama, která by prozrazovala, co je uvnitř. Nemusíte se tedy bát, že by někdo zjistil, co jste si objednali.

JAK SE NADRAIN FORTE UŽÍVÁ?
NadraIN Forte se užívá dlouhodobě a pravidelně. Doporučená dávka je dvě pilulky denně po dobu minimálně dvou měsíců. Já sama doporučuji užívání dlouhodobější, aby byl výsledek opravdu co nejlepší.

MOHU NADRAIN FORTE KOMBINOVAT S JINÝMI DOPLŇKY NA RŮST PRSOU?
Podle výrobce ano. Neměl by být žádný problém s kombinováním s jinými podobnými přípravky. Jen si dejte pozor na maximální doporučenou denní dávku obsažených látek. Při jejich překročení by u vás mohlo dojít k nežádoucím účinkům.

KOLIK DÁVEK OBSAHUJE JEDNO BALENÍ?
Pokud dodržíte doporučené dávkování 2 tablety denně, obsahuje jedno balení 30 dávek. Jedno balení vám tedy vydrží na jeden měsíc.

 

✅Nadra IN-Forte – Shrnutí

Zvětšování ženského poprsí je mezi ženami velmi diskutovaným tématem. Málokterá z nás totiž má takové poprsí, jaké by chtěla mít a přitom víme, že poprsí přitahuje pozornost mužů, kterým se chceme líbit. Otázkou ovšem je, zda krásné poprsí stojí za denní užívání léků. Pokud ano, pak je Nadra In-Forte dobrou volbou, vzhledem k žádným vedlejším účinkům a přírodnímu složení.

NadraIN FORTE

NadraIN FORTE
8.9

NadraIN FORTE

9/10

  Plus

  • - Krásnější, plnější poprsí
  • - Přírodní složení

  Mínus

  • - Nutné denní užívání pilulek