Ultimátní návod na zvětšení a zpevnění poprsí

Ultimátní návod na zvětšení a zpevnění poprsí – Nejste spokojeny s velikostí svých předností? Ani já příliš nebyla. Kamarádi z řad mužských kolegů mi bez mrknutí oka doporučovali konzultaci s plastickým chirurgem, ale já se začala ptát, jestli jde skutečně o tu jedinou a správnou cestu. A ptala jsem se skutečně důkladně, abych se mohla o získané poznatky podělit.

Je dobré si hned na úvod říct, že každá žena si pojem „malé poprsí“ vykládá úplně jinak. Budu se tak snažit poradit těm, kterým příroda nikdy příliš nenadělila až po ty, co se potýkají s povislým poprsím po porodu nebo prudké změně váhy. Že nepůjde o nijak jednoduchý proces uvidíte vzápětí.

 

Proč mám právě já malá prsa?

Na to bohužel neexistuje jednoznačná odpověď. Svou roli hraje výživa (ženy potýkající se s nějakou poruchou příjmu potraviny v období puberty jsou v tomto směru v nevýhodě) i rodinné dispozice. Ve hře je zejména produkce hormonů progesteronu a estrogenu, které do mozku vysílají signál k růstu prsní tkáně. Jde o důležitý sekundární pohlavní znak, právě proto se vaše ňadra zvětšují jen v období puberty a poté už ne. Výjimkou je pouze těhotenství, jež je na tyto inhibitory růstu rovněž bohaté. Bohužel to neplatí vždy, jak se mnohé maminky přesvědčily. Prsa nalitá mlékem jim sice dočasně přinesly do šatníku větší košíčky, ale jakmile výživa miminka vzala za své, vše se vrátilo do starých kolejí.

Ultimátní návod na zvětšení a zpevnění poprsí

Potřebuji nová prsa – značka okamžitě!

U většiny žen jejich nespokojenost se svým vzhledem postupně narůstá, aby se pak na základě jednoho jediného impulzu (změna práce, partnera) změnila v takřka nepřekonatelnou posedlost toužící po okamžitých výsledcích. Tak to však bohužel nefunguje.

Info
Ani ty nejúčinnější přípravky své klady neprokáží dřív než za měsíc.

Ale co s tím, pokud chcete vypadat sexy a svůdně teď hned? Je to jednoduché: zaměřte se na své spodní prádlo! Je smutným faktem, až stéle více než polovina žen nezná svou správnou velikost podprsenky, a přitom dobře nastavený obvod a střih dokáží s vaším hrudníkem udělat divy! Výpočet je jednoduchý – nejrůznější internetové kalkulátory vám vypočítají správnou velikost ihned po zadání míry pod prsy a míry přes prsa. Nejde ale o žádné nepřekročitelné dogma! Jde jen o velikost podprsenky, kterou byste vždy měla zkoušet jako první. V závislosti na pružnosti obvodu nebo střihu se pak správná podprsenka může lišit až o dvě velikosti.

A jak ji poznáte?

 • Prsa uložená na místo v předklonu zůstávají na svém místě.
 • Pod šířku obvodu lze vložit prst, ale ne více.
 • Můžete si bez problémů svléknout tričko, ňadra nemají tendenci „vyskakovat spodem.“

Teprve, když vaše podprsenka splní všechna tato kritéria,můžete se porozhlédnout po oblíbených push-up podprsenkách nebo podprsenkách s vyztuženými košíčky. Teď už vám skutečně udělají dobrou službu.

TIP: Nejlepší přípravek pro větší a pevnější poprsí – NEJLEVNĚJI ZDE

Chcete větší prsa? Bez cvičení to nepůjde

Názory na cviky určené pro větší a pevnější prsa se liší. Jak je možné, že někomu pomáhají a jinde je několikaměsíční snažení zcela bez efektu? Je to stejné jako s návštěvou posilovny – někomu jen samotné cvičení nestačí a pevné břišáky si prostě nevyrýsuje, dokud razantně nezmění také jídelníček a svůj denní režim. Dostatek proteinů, vydatný spánek, žádný stres – to snadněji řekne než udělá, takže mnoho žen raději přímo sahá po krému nebo tabletkách na zvětšení poprsí.

Ale to je chyba. Cviky na zvětšení poprsí by do svého denního harmonogramu měla každá žena, která si přeje mít větší a pevnější prsa. Proč? Protože ať už přinutíte prsa k opětovnému růstu z jakéhokoliv důvodu, jedno jim bude chybět – pevná opora. Jen dostatečně posílené svaly a tkáňová vaziva dokáží nově nabytou hmotu udržet na místě a nabídnout tak svůdnější a krásnější poprsí.

A jaký je náš tajný tip? S cvičením je vhodné začít už měsíc předtím, než vůbec sáhnete po nějakém přírodním prostředku pro větší a pevnější poprsí. Účinky pak budou rychlejší a dříve viditelné. A to za trochu námahy určitě stojí. A jak často a dlouho cvičit? Ideální by bylo každý den až do konce života nebo do té doby, dokud vás touha po krásném a plném hrudníku nepřejde. Ale to se snadněji řekne než udělá.

Info
Kombinujte cvičení a prostředky pro větší poprsí.

Dejte si rozumnější cíle a vyzkoušejte si pro začátek zacvičit alespoň 3-4x do týdne. Použijte stejný trik jako při dietě. Nepředstavujte si dlouhou šňůru doživotního cvičení ale jen a pouze dnešek – den, kdy si na cvičení pokusíte udělat čas. Nic víc není třeba. A nezapomeňte, že svaly potřebují také nějakou dobu pro odpočinek a regeneraci. Pauza 1x do týdne (třeba v neděli) by proto měla být samozřejmostí vždy. Přepínáním své fyzičky celý proces v žádném případě neurychlíte – naopak, mohla byste si spíše nepříjemně ublížit.

 

Jak zvětšit objem prsou přírodně

Dejme tomu, že už základ máte. Poctivě cvičíte a říkáte si, že by to chtělo další krok, takže sáhnete po osvědčených tabletkách nebo krému na zvětšení poprsí. Rozhodně doporučujeme pořádně se v tomto produktovém portfoliu porozhlédnout a nekupovat hned první přípravek, na který je zrovna výhodná slevová akce nebo lákavá reklama v televizi.

Projděte si internet, hledejte diskuze na serverech určených pro ženy, porovnávejte recenze a hledejte tu nejlepší kvalitu bez ohledu na cenu. Nejdražší přípravek totiž nemusí být vždy tím nejlepší, jak koneckonců ukázal i náš článek.

Máme namysli samozřejmě volně dostupné přípravky z lékáren, které se inspirují postupy účinné hormonální terapie, ale v žádném případě ji neimitují. To by koneckonců nebylo ani žádoucí. Podávání umělých hormonů s sebou totiž nese celou řadu potenciálních rizik (poruchy menstruačního cyklu, neplodnost, vznik chronických onemocnění), které si rozhodně žádná žena toužící po větším a pevnějším poprsí nepřeje riskovat.

Ultimátní návod na zvětšení a zpevnění poprsí

Přírodní produkty pro zvětšení poprsí místo toho sází na přírodní složky, u nichž byl klinicky dokázán přínos při stimulace růstu prsní tkáně. Jde především o rostlinné fytoestrogeny, které dokáží napodobit účinky ženského hormonu estrogenu a uvést do chodu ty správné růstové procesy prakticky kdykoli po uplynutí období puberty. Kromě fytoestrogenů často navíc obsahují i antioxidanty a živiny zodpovědné za zdravý chod organismu. To s sebou přináší i celou řadu příznivých vedlejších efektů. Patří mezi ně zejména:

 • zmírnění příznaků menopauzy
 • odstranění vaginální suchosti
 • zmírnění projevů PMS
 • zvýšení sexuálního apetitu

Jde vlastně o komplexní řešení pro více ženských problémů. Ale jak vybrat to nejlepší?

 

Jak zvětšit prsa bez operace – krémy nebo tablety

Před nákupem se zaměřte hlavně na obsah účinných látek. Dejte si pozor také na triky obchodníků, kteří sice uvádějí jednoduché dávkování 1 tablety denně, ale jedním dechem zároveň doporučují zdvojenou dávku pro rychlejší a lepší nástup účinků. Cena za měsíční užívání se pak samozřejmě rapidně zvyšuje. Zajímá vás, jestli se místo toho nevyplatí vsadit spíše na krémy? Pojďme se ta to společně podívat.

 

Prášky na zvětšení poprsí

Výhodou tabletek je přesně stanovená výše denní dávky. Vždy přesně víte, kolik účinných fytoestrogenů a antioxidantů do svého těla dostanete. Celý proces je jednoduchý. Tabletku stačí užít před jídlem nebo po něm, zapít a dále se o nic nestarat. Cenový přepočet je také mnohem jednodušší.

Srovnání přípravků na zvětšení a zpevnění poprsí

 

Nevýhodou může být procházení účinných látek přes trávicí trakt. Jinými slovy, pokud každodenně zápasíte s časem budou pro vás prášky na zvětšení poprsí určitě lepší volbou. Nebudete pak frustrovaná z toho, že nedokážete dodržovat stanovený režim při aplikaci, jako je tomu o krémů.

Ultimátní návod na zvětšení a zpevnění poprsí

Ultimátní návod na zvětšení a zpevnění poprsí

Krém na zpevnění poprsí

Krémy působí na tkáň přesně tam, kde je třeba. Účinné látky prostupují kůží a aktivují potřebné receptory. Aplikace krémů však zabere nějaký čas – počítejte každý den s alespoň pěti minutami nutnými pro důkladné promasírování krouživými pohyby od bradavek na všechny strany (na samotné dvorce by krém přijít neměl) Množství použitého krému se pak řídí nejenom velikostí vašich prsů, ale také vnitřní hydratací organismu. Pokud jste ten den málo pila, bude vaše kůže „nasávat krém jako houba,“ a vy ho tedy spotřebujete více, což je při cenách za tyto produkty poměrně nepříjemná zpráva. Takže pokud máte potíže s dodržováním správné životosprávy, krém na zvětšení poprsí pro vás tou nejlepší cestou nejspíš nebude.

 

Jak poznám, že zvolený přípravek skutečně funguje?

Tohle je individuální. Asi bych to přirovnala k výběru hormonální antikoncepce. Já osobně jsem potřebovala celých šest pokusů pro to, abych byla úplně spokojená. U přípravků na zvětšení a zpevnění poprsí půjde nejspíš o stejný proces. Každé ženě sedne něco jiného. Nicméně pokud se u vás ani po dvou měsících užívání nedostaví žádné měřitelné výsledky, budete muset zapátrat jinde. Pro vlastní klid si však dejte mezi užíváním jednotlivých přípravků alespoň měsíc pauzu. Tělo se tak s přechodem lépe vyrovná. I když jde o přírodní produkty,přece jen si s nimi musí váš organismus poradit. A neházejte hned flintu do žita. Lidské tělo nefunguje jako stroj, někdy je tedy třeba trochu pátrat po tom,co mu udělá nejlépe.

 

Bude efekt trvalý?

To je asi největší kámen úrazu přírodního zvětšení poprsí prostřednictvím přírodním doplňků stravy nebo kosmetiky. Jakmile přestanete tělu dodávat „podnět zvenčí,“ postupně se vrátí se ke svému přirozenému stavu. Ne vždy, ale většinou ano. Takže pokud jsou skutečně vaším snem pevná a krásná prsa, budete pro to muset něco obětovat a užívat zvolené produkty i poté, co budete s rozměry svého hrudníku docela spokojená. Ale není to tak zlé, jak to může na první pohled vypadat, jak už jsme si ukázali, výrobky z obsahem fytoestrogenů mají na ženské tělo i celou řadu dalších pozitivních vlivů. Až si tedy budete příště přepočítávat peníze v pokladničce, uvědomte si, že tu rozhodně nejde jenom o prsa a dokonale vytvarovanou postavu.

Ultimátní návod na zvětšení a zpevnění poprsí

Plastická operace prsou – skutečně zkratka k plným ňadrům?

Možná si říkáte, jestli by nebylo přímo jednodušší navštívit plastického chirurga a nechat si prsa zvětšit okamžitě. Koneckonců, uvážíme-li dlouhodobé užívání tabletek, bude nakonec cena za obojí velmi podobná. Nebudu vám říkat, že jde o velký zásah do vašeho těla, to určitě víte samy. Ale ukážu vám místo toho, co určitě nevíte a na co některé moje kamarádky přišly, až když bylo pozdě.

Prsa budou méně citlivá – všichni plastičtí chirurgové se budou dušovat, že u vás se to určitě nestane, ale není to tak. Nervy vedoucí okolo bradavek a prsních dvorců jsou velmi jemné a je jich mnoho, a při řezání do tkáně se vždy nutně přeruší. Někdy víc, někdy míň – ale vaše prsa už nikdy nebudou k dráždění v rámci milostné předehry tak vnímavá jako předtím. To je prostě fakt.

Nejde jen o jednu operaci – opravdu ne. Implantáty je třeba časem měnit, což znamená znovu řezat ve starých jizvách, znovu podstupovat nepříjemné hojení. A podobně je na tom i vyplňovaní prsů vlastním tukem nebo moderní terapie pomocí kyseliny hyaluronové. Vše je třeba opakovat a za opakování se platí. Tečka.

TIP: Nejlepší přípravek pro větší a pevnější poprsí – NEJLEVNĚJI ZDE

Prsa mohou být napjatá, bolestivá, omezovat vás při plavání a sportu – je toho hodně, co může operace s vaším hrudníkem udělat. A nikdy dopředu nevíte, jestli se podobné problémy budou týkat zrovna vás a pokud ano, jestli skutečně odezní tak rychle, jak vám slibovali. Skutečně chcete něco podobného riskovat? Já si vážím svého zdraví,takže jsem měla jasno. Trocha námahy při cvičení a výběru tohoto správného doplňku stravy mi za dobrý pocit ze zdravých (skutečně zdravých) a krásný prsou stojí. A jak jste na tom vy?

 

Jak udělat z malých prsou přednost

Není žádným tajemstvím, že mnoho žen není spokojeno s velikostí a tvarem svých prsou. Podle nedávného průzkumu je téměř 70 % žen nespokojeno s velikostí svých prsou. A přestože existuje řada chirurgických možností, jak ženám pomoci dosáhnout vytoužených prsou, ne každá má zájem jít pod nůž.

Co tedy můžete udělat, pokud chcete, aby se vaše malá prsa stala prioritou?

Existuje několik věcí, které můžete udělat pro zlepšení vzhledu svých prsou. Zaprvé se ujistěte, že nosíte správnou podprsenku. Podpůrná podprsenka může mít velký vliv na to, jak vaše prsa vypadají. Za druhé, můžete zkusit používat prsní vylepšující krém nebo sérum. Tyto produkty mohou pomoci dočasně zvětšit velikost a tvar vašich prsou. Zatřetí můžete zvážit možnost podstoupit lifting prsou. Zvednutí prsou trvale nezvětší velikost vašich prsou, ale může pomoci zlepšit jejich tvar a vzhled.

Pokud nejste spokojena s velikostí a tvarem svých prsou, je možné je aby se staly prioritou. Nošením správné podprsenky, používáním krému nebo séra na zvětšení prsou a podstoupením liftingu prsou můžete zlepšit vzhled svých prsou a cítit se sebejistěji ve svém těle.

 

Chozeni bez podprsenky po augmentaci

Pro mnoho žen je rozhodnutí jít po prsních implantátech bez podprsenky osobní záležitostí. Některé se cítí pohodlněji a sebevědoměji bez podprsenky, zatímco jiné dávají přednost podpoře a tvarování, které může dobrá podprsenka poskytnout. Pokud uvažujete o tom, že po operaci zvětšení prsou budete bez podprsenky, je třeba mít na paměti několik věcí.

Za prvé je důležité si uvědomit, že budete pravděpodobně muset nosit chirurgickou podprsenku

nebo kompresní oděv alespoň několik prvních týdnů po operaci. Je to proto, abyste podpořila svá prsa při hojení, a měla byste se řídit pokyny svého chirurga ohledně toho, kdy přejít na běžnou podprsenku (pokud si to přejete).

TIP: Nejlepší přípravek pro větší a pevnější poprsí – NEJLEVNĚJI ZDE

Za druhé, přejít na podprsenku se širokými ramínky

pokud vám nošení běžné podprsenky způsobuje nepohodlí. Pomůže vám to rovnoměrněji rozložit váhu prsou a snížit bolest nebo nepohodlí.

A nakonec si uvědomte, že nošení bez podprsenky může časem způsobit, že vaše prsa budou povislá. To je způsobeno nedostatkem opory v podprsence a je pravděpodobnější, že se to pokud máte velká prsa. Pokud se toho obáváte, zvažte nošení sportovní podprsenky nebo jiného typu podpůrného oděvu při cvičení nebo aktivitách, při kterých by se vaše prsa mohla odrážet.

Komentáře

 1. LUCKA 5 června, 2019
 2. Jana Klepacova 11 ledna, 2020
 3. Teri Hušková 5 listopadu, 2022
 4. Lucka Juraskova 8 července, 2023

Napiš komentář

BreastExtra+ Pro větší a pevnější poprsíTO CHCI