Vimax recenze a moje zkušenost

Vimax recenzeVimax recenze a moje zkušenost

Vimax recenze – přírodní přípravek původem z Kanady se širokým záběrem. Zlepšení erekce, prodloužení styku – zabránění předčasné ejakulaci a zvětšení penisu při erekci. To vše slibuje výrobce. Je také považován za afrodisiakum. Tento výživový doplněk se v rúzných srovnáních řadí mezi nejlépe hodnocené produkty v oblasti sexuálního zdraví a má širokou základnu zákazníků na Slovensku a v Čechách. Přestože výhradní distributor sídlí v Česku, zasílá produkt také na Slovensko. Vimax je produkt, který se prodává již více než15 let.

Pojďme se podívat trošku blíže na tento přípravek. Přípravek jsem testoval 2 měsíce a v této recenzi se podělím o klady a zápory tohoto přípravku nejen na erekci.

 

Vimax recenze – Složení

Saw Palmetto –  extrakt serenoy plazivé pomáhá v boji proti zvětšené prostatě. Výtažek serenoy plazivé posiluje sexuální energii. Tento extrakt z byliny využívali starý Mayové při posílení mužské a ženské sexuální touhy.

Cayenne Pepper – posiluje krevní oběh a přispívá k důkladnému prokrvení penisu.

ginko-biloba-1204821_640

Ginko Biloba

Gingko Biloba – extrakt pomáhá rozšiřovat cévy a díky tomu účinně pomáhá proti impotenci.

Avena Sativa – pověřenou přísadou v doplňcích stravy pro zlepšení erekce

Vitamin E – je nejdůležitější antioxidant v těle. Jako takový chrání buňky před oxidačním stresem a účinky volných radikálů, proto pomáhá zpomalovat stárnutí a prokazatelně působí i jako prevence proti nádorovému bujení.

Ženšen pravý – je nejznámější čínskou bylinou a nejrozšířenější uznávanou rostlinou používanou v tradiční čínské medicíně. Ženšen má mnoho léčebných aplikací zahrnujících využití této byliny k podpoře celkového zdraví a posílení imunitního systému.

Kotvičník zemní – tribulus – u mužů zvyšuje potenci ,vhodný při léčení mužské neplodnosti, napomáhá při léčbě arterosklerózy, ischemické chorobě srdeční, při léčbě vysokého krevního tlaku, jako přírodní afrodisiakum, zlepšuje náladu a udržuje tělesnou a psychickou svěžest.

 

Vimax recenze – cena a jaká jsou k dostání balení

Pojďme se podívat, jak je na tom Vimax s cenou. Neni tajemstvím, že tablety na erekci nejsou zrovna levnou záležitostí. A co Vimax ? Je na tom stejně nebo se vymyká průměru ? Zde musím řícz, že když přepočtu cenu na počet tabletek, pak se Vimax řadí mezi ty levnější přípravky.

Nespornou výhodou je fakt, že při koupi většího balení úměrně klesá cena přepočtena na jednu tabletku. Pokud tedy koupíte větší balení, tak společně s informací, že stačí brát jednu tabletu denně, se s cenou dotaneme mezi nejlevnější přípravky podobného typu na našem trhu.

V tabulce můžete vidět ceny balení v závislosti na počtu tabletek. Jak vidíte, nejlevněji vychází roční balení.

TIP: Doporučuji koupit 2 měsíční balení. Za tuto dobu již poznáte, jak moc vám Vimax pomáhá. Pokud budete spokojeni, až potom si můžete koupit balení větší, protože už budete vědět, co máte čekat.

BaleníCena balení (Kč)Počet tablet (ks)Cena za 1 tabletu (Kč) 
1x Vimax =1 měsíc10993036
2x Vimax =2 měsíce19996033
3x Vimax =3 měsíce27999031
4x Vimax =4 měsíce349912029
5x Vimax =5 měsíců429915028
6x Vimax =6 měsíců499918027
7x Vimax =7 měsíců559921026
12x Vimax =12 měsíců789936021

Vimax recenze – užívání

Výrobce uvádí doporučené dávkování: 1x tableta 1x denně, vždy 30 minut po jídle. Osobně to beru jako plus, protože nemám rád užívání většího množství tablet denně. Jednak někdo mlže mít problém s polykáním vetších tobolek, ale hlavně, když berete tablety vickrát denně, můžete zapomenout nebo si musíte tablety nosit sebou, když zrovna nejste celý den doma.

 

Vimax recenze – co říká výrobce

 • Zvětšení penisu (o 1.5 až 2 cm)

  Vimax recenze

  Mužské pohlavní ústrojí

  Je to vůbec možné ? Podívejme se na to trošku blíže. Penis tvoří 3 topořivá tělesa, která se při vzrušení naplní krví a způsobí tak erekci penisu. To je základní pravidlo. Topořivá tělesa však mají omezenou kapacitu krve a kapacita se s věkem snižuje. Toto limituje délku a objem penisu při erekci.

  Výzkumy ukazují, že jedinou možností, je zvětšení kapacity topořivých těles. Více krve do topořivých těles = delší a objemnější penis. Touto cestou, tedy rozšiřovat cévy a obecně podporvat oběhový systém v lidském těle se vydala Kanadská firma, která Vimax uvedla na trh.  Výrobce tedy tvrdí, že při pravidelném používání doplňku Vimax zvýšíte kapacitu topořivých těles v penisu a během krátkého času sami poznáte, že je váš penis skutečně objemnější.

 • Prodloužení pohlavního styku

  Vimax obsahuje také listy užerky (Cuscutae seed) , tedy látky využívané při léčbě předčasné ejakulace.

 • Zlepšení erekce

  Díky prokrvujícímu efektu Vimaxu se stává penis citlivějším. Vimax obsahuje extrakt jinanu dvoulaločného, ten podporuje  centrální nervový systém, díky tomu byste měli vnímat doteky a vše při sexu mnohem silněji.

 • Zvýšení chuti na sex

  Vimax obsahuje látky působící jak afrodiziaka. Při pravidelném užívání Vimaxu byste brzy měli poznat, že máte najednou větší chuť na intimní chvíle s vaší partnerkou.

 

Vimax recenze – osobní zkušenost

Do 35 let bylo vše jednodušší, žádné zdravotní problémy, žádná únava a žádné problémy v posteli. Je to již 6 let, co jsem tuto hranici pokořil a za tu dobu jsem vyzkousšel mnoho přípravků, jak na zvýšení hladiny testosteronu, tak také hlavně přípravků na zlepšení erekce. Po některém občas sáhnu, některé doporučit opravdu nemůžu a na některé naopak nedám dopustit.

Jak asi víte, připravky na erekci si můžeme rozdělit na takové dvě skupiny. V první skupině jsou tabletky, který by měly mít prakticky okamžitý účinek, ale z dlouhodobého hlediska moc nepomohou. A pak je tady druhá skupina přípravků, kde si na účinek musíte počkat, ale účinky jsou poté dlouhodobé. Do této skupiny patří i Vimax, který jsem se rozhodl vyzkoušet před 3 měsíci na doporučení kamaráda z Británie. Navíc Vimax jako jediný slibuje také prodloužení penisu, tak jsem si řekl, proč ne..

 

   Vimax – kde koupit

Řešil jsem nejen otázku, kde koupit, ale také jakou velikost balení. Ok, nejlépe vychází 12 měsíční balení, ale přece nedám sedmičku za něco, co nemám odzkoušeno. Rozhodl jsem se tedy pro 2 měsíční balení Vimaxu a když budu spokojen, vždy můžu koupit balení větší.

Protože jsem si o Vimaxu načetl nějaké informace, dočetl jsem se také, že se nevyplácí kupovat produkt od pochybných eshopů, které produkt přeprodávají, protože složení již pak nemusí být takové, jaké garantuje výrobce. Může, ale nemusí. Nechtěl jsem riskovat, navíc stejně neušetříte a také jsem s objednal balení přímo od distributora pro Česko.

 

   Vimax – doba doručení a diskrétnost balení

V pondělí jsem Vimax objednal a v úterý jsem ho měl doma. Tohle by měl být standard, ale bohužel není. Potěšilo mě to. Dalším plusem je to, že vimaxbalení je opravdu diskrétní. Nestydím se za to, že si objednávám přípraky na erekci, ale také to nemusí všichni vědět.

 

   Vimax – 1.dojem

Krabička s tabletkama byla hezky zabalena, to je samozřejmost a pokud objednám něco za bezmála 2 tisíce, čekám, že i první dojem z výrobku tomu odpovída. Docela jsem mě překvapila velikost tabletek, na fotkách vimaxvypadají daleko větší. Aspoň se mi budou snadněji polykat. Výrobce udává jednu tabletu denně, tak jdeme na to.

 

   Vimax – moje výsledky

Jak jsem již zmínil výše, koupil jsem balení na 2 měsíce, proto zde uvedu výsledek po 1. a po 2. měsíci.

 

   Výsledek po 1. měsíci

Tak si pojďme porovnat, k jakým změnám by mělo dojít a k jakým u mě skutečně došlo.

   Dle výrobce

Erekce by měla být výrazně silnější a tvrdší než dříve. Měl bych mít větší chuť na sex. Penis by se v prvním měsíci obvykle neměl příliš měnit, protože tělo si stále zvyká na nové látky.

   Dle mě

S tou chutí to bude asi pravda, alespoň v mém případě. Po hluchém období, kdy jsme se s manželkou milovali 1x týdně jsme se po 3 týdnech užívání Vimaxu dostali na milování obden. Co se týká rozdílu v erekci, v prvním měsíci jsem účinek nepozoroval.

 

   Výsledek po 2. měsíci

   Dle výrobce

Penis by měl být při erekci prokazatelně objemnější než před začátkem kúry, především ve ztopořeném stavu. V posteli by měl být lepší výkon a déle vydržíte. Někdo dokonce pozoruje zpevnění penisu i v klidu.

   Dle mě

Chuť na sex je pořád na vysoké úrovní, zde je ráda hlavně manželka. Co ale překvapilo velice mile mě je silnější a hlavně delší erekce. Zde je citelný rozdíl. Co se délky týče, neměřil jsem v průběhu testování. Ale faktem je, že v klidovém stavu se mi jeví vetší. Toto přičítám prokrvení, jak uvádí výrobce. Zda je větší i ve stopořeném stavu, to opravdu nevím.

Průběžné výborné výsledky mě přiměly k další objednávce Vimaxu a budu tedy pokračovat v užívání. Brzy zde tedy zase přidám výsledky užívání po delší době. Jsem sám zvědavý, jak bude testování pokračovat.

Doplnění po 3. měsíci užívání:
Musím potvrdit, že skuetečně jedná o nejlepší přípravek v poměru cena výkon. I po skončeném třetím měsící jsem s výrobkem maximalně spokojen a nebojím se ho doporučit ostatním.

Vimax recenze – Zkušenosti uživatelů sesbírané na internetu

Několik hodnocení, které jsem našel na internetu..

 • Jaroslav : beru třetí balení, zatím si stěžovat nemůžu. beru to na erekci, ne na zvětšení.
 • Pavel D: sumárum, vítězem jsou tablety Vimax. Xtrasize rozhodně není špatný, ale také není tak účinný jako Vimax
 • Ondřej: Vimax užívam chvilku a jsem docela spokojený… větší sexuální chuť, kamenný penis
 • Milan P: Dobrý den VIMAX používám cca dva týdny a kombinuji při cvikách. Tento produkt muzu jen doporučit. Měl jsem penis s erekcí asi 11cm ale ted mam 13cm nemam slov. Vyplatí se koupit.

 

Vimax recenze – otázky a odpovědi posbírané z internetu

 • Odkud pochází?
  Vimax pochází z Kanady, ale distributor je také v Česku a odtud se produkt zasílá.
 • Musím mít recept?
  Vimax je doplněk stravy a jako takový je prodejný bez předpisu.
 • Budou výsledky trvalé?
  Ne zcela. Po vysazení Vimax na více měsíců, přestane na organismus působit produkt a účinky se zeslabí.
 • O kolik mi Vimax může zvětšit penis?
  Výrobce udává, že to může být až o 2 cm.
 • Je to skutečně přírodní přípravek, není to umělá chemie?
  Ze složení výrobku vyplývá, že neobsahuje žádné chemické přípravky ale pouze byliny a přírodní látky.
 • Je to skutečně přírodní přípravek, není to umělá chemie?
  Ze složení výrobku vyplývá, že neobsahuje žádné chemické přípravky ale pouze byliny a přírodní látky.
 • Při jakých onemocněních bych se měl užívání Vimax vyhnout?
  Vimax byste neměli užívat, pokud trpíte chorobami srdce cév, při problémech se střevy, aleob při přecitlivělosti na některou ze složek.

  Srovnání nejlepších přípravků na erekci

  VIMAX

  unspecissfied (2)

  1099 Kč

  • Větší chuť na sex, delší výdrž
  • + Někteří uživatelé uvádějí prodloužení penisu
  • 1. Místo
   Lorem ipsum dolor si amet, at ferri regione quo, quis lucilius elei vim te. Et eum omitt an menandri, hastoi mucius graeco liortis cu, inani et vis.
  • VIMAX - 95 %

  ARGINMAX

  arginmax-forte-pro-muze-90-tob_14159773

  1346 Kč

  • Zvyšuje sexuální touhu
  • + Účinek po 2 týdnech
  • 2. Místo
   Lorem ipsum dolor si amet, at ferri regione quo, quis lucilius elei vim te. Et eum omitt an menandri, hastoi mucius graeco liortis cu, inani et vis.
  • ARGINMAX - 92 %

  EREXAN

  Erexan recenze a zkušenosti

  790 Kč

  • Zlepšení erekce
  • + Rychlý účinek, vrácení peněz v případě nepokojenosti
  • 3. Místo
   Lorem ipsum dolor si amet, at ferri regione quo, quis lucilius elei vim te. Et eum omitt an menandri, hastoi mucius graeco liortis cu, inani et vis.
  • EREXAN - 92 %

  EREGMA

  eregma-max-power-maca

  980 Kč

  • Zvýšení sexuálního apetitu
  • - delší náběh účinku
  • 4. Místo
   Lorem ipsum dolor si amet, at ferri regione quo, quis lucilius elei vim te. Et eum omitt an menandri, hastoi mucius graeco liortis cu, inani et vis.
  • EREGMA - 91 %

Vimax recenze – Na co si dát pozor

Výrobce neuvádí vedlejší účinky. V diskuzích na internetu jsem našel zkušenost uživatele s bolestí hlavy. Píše, že se zřejmě jedná o reakci na některou z látek obsažených ve Vimaxu. Převažuje ovšem v komentářích názor, že přípravek nemá vedlejší účinky.

Vimax recenze – Plusy a mínusy

button (52)

+ široká škála účinků (erekce, zvětšení penisu, větší chuť na sex, delší výdrž)

+ pozitivní recenze na internetu

+ vrácení peněz v případě nespokojenosti

+ doprava zdarma

+ diskrétní balení a bleskové dodání

+ 11% SLEVA – omezená akce – Využít můžete ZDE
slevovy-kupon.png
button (53)

– u některých jedinců způsobuje bolest hlavy

– pro lepší výsledky je potřeba brát alespoň měsíc, raději déle

 

Vimax recenze – Závěr

Musím říct, že ačkoliv jsem čekal dobrý výsledek, byl jsem přesto mile překvapen. Kladně hodnotím cenu, rychlost dodání, ale hlavně účinky. U mě to byla hlavně zvýšená chuť na mou manželku a také delší erekce. Co se týká zvětšení penisu, toto asi objektivně neposoudím, protože jsem ho v průběhu testování neměřil, nebylo to mým cílem. Hlavním cílem pro mě byla prodloužená erekce a to se mi bezezbytku vyplnilo. Za mě tedy krásných 94% !

Jeden komentář

 1. Hana Prosinec 8, 2016