Reneval Neo recenze a zkušenosti

Reneval Neo recenze a zkušenostiZdravé a krásné vlasy chce mít každá žena, ne vždy ale skutečnost odpovídá představám. Někdy ani vyvážená strava a ta nejlepší péče nestačí. Hlavním problémem jsou chybějící vitamíny a minerály, díky nimž se vlasy lámou, třepí a vypadávají.

Častým důvodem těchto procesů jsou i hormonální změny v organismu ženy v souvislosti s periodou, těhotenstvím nebo kojením. I když se říká, že později se tento stav sám od sebe upraví, mnohdy to není pravda. Pokud se vás tedy problém se špatnou kvalitou a jich vypadáváním týká, určitě řešení neodkládejte.

Náš tip: udělejte si jednoduchý test. Vezměte do ruky asi 20 vlasů a lehce zatáhněte. Pokud budete poté v dlani svírat šest vlasů a více, je stav vaší kštice opravdu vážný.

Reneval Neo – Co je to a k čemu slouží

Na trhu existuje celá řada vitamínových přípravků a doplňků, určených speciálně pro krásné vlasy a nehty. Mnohdy však zjistíte, že jejich složení se ze všeho nejvíc podobá levným multivitamínům a s tak malým množstvím účinných látek, že se to kvalitě a zdraví vlasů jednoduše nemůže projevit.

Reneval Neo recenze a zkušenosti

Reneval Neo je jiný. Své složení odvozuje přímo od základní stavby vlasů, které jsou z 90% tvořeny bílkovinou keratin, složené ze 3 nejčastějších aminokyselin (cystein, metmetioninttyrosin). Právě tyto aminokyseliny tvoří významnou součást přírodního doplňku stravy Reneval Neo a jejich účinek je navíc posílen přírodními inhibitory biotinem, zinkem a vitamínem A.

Silné složení poskytuje první výsledky již od 1. týdne užívání. Důsledně vyživuje především vlasové cibulky, i když ani samotné tělo vlasu nenechává zcela na pospas okolním vlivům. Unikátní formule STOP-LOSS-HAIR complex™ odráží nejnovější poznatky v oblasti správné výživy a zdravého růstu vlasů. Kromě již zmíněných aminokyselin s vitamíny a minerály v něm najdeme také komplexní extrakty z pivovarských kvasnic, obilných klíčků a zlatého prosa. Díky tomu Reneval Neo dokáže:

 • omezit vypadávání vlasů
 • zabránit jejich lámání
 • podpořit jejich normální růst
 • zvýšit jejich pevnost
 • udržet celkovou kvalitu vlasů

Vlasy mají krásnou a pevnou strukturu, sytou barvu a díky vyživeným vlasovým cibulkám jsou pevně přichyceny k pokožce.

Kompletní složení Reneval Neo: Metionin, L-tyrosin, cystein, kyselina panthotenová, kyselina listová, zinek, biotin, inositol, 4-aminobenzoová kyselina, extrakt z prosa, obilných klíčků a pivovarských kvasnic, vitamin A a křemík. ,

Nejlevněji ZDE

Reneval Neo – Zkušenosti uživatelů

Reneval Neo patří na našem trhu ke špičce, zkušenosti v diskuzích a recenzích tomu však leckdy neodpovídají. Ale než se necháte ovlivnit negativy, podívejte se na na tyto recenze ještě z jiné stránky. Naprostá většina z nich pochází od žen, které si díky vysoké ceně přípravku koupily jen jedno balení, témě žádné změny nezaznamenaly, a hned s tím vyrazily na internetová kolbiště.

Růst a výživa vlasů je ale velmi komplexní proces, a pokud ho dlouho zanedbáváme, nemůže už za měsíc čekat zázraky. I podle vlasových odborníků je třeba cílenou vlasovou kůru udržovat alespoň tři měsíce, aby byl výsledek skutečně viditelný a dlouhotrvající.

Naopak ženy, které skutečně dodržely doporučenou délku užívání a zároveň svým vlasům alespoň trochu přizpůsobily svůj osobní život (dostatek spánku, více ovoce a zeleniny v jídelníčku) zaznamenaly v naprosté většině případů velké pozitivní změny! Již od prvního týdne některé z nich pozorovaly snížené vypadávání vlasů, později se tento efekt násobil a vlasová vlákna se stávala silnější a pevnější. Na vlasech také déle vydržela barva při barvení a přírodní vlasy působily živěji a vitálněji.

Jako bonus ženám zesílily i nehty a méně se lámaly. Na roztřepené konečky tato kúra naopak nepomohla. Reneval Neo neslibuje jejich zázračné slepení nebo srůstání. Pokud se vlasy třepí, je třeba je zastihnout a napříště o ně pečovat lépe, třeba za pomoci výživných masek a zábalů.

Pokud si na něco uživatelky skutečně často stěžovaly, pak to byla vůně nebo spíš ne úplně příjemný zápach tobolek. S ním měly problém hlavně ženy těhotné nebo kojící, u nichž je senzitivita na tyto projevy všeobecně známá. Po tabletách však nezůstávala žádná pachuť v ústech ani nezpůsobovaly těžkosti zažívání apod.

Reneval Neo recenze a zkušenosti

Reneval Neo – Plusy / mínusy

Pozitiva přípravku Reneval Neo:

 • vyvážené složení
 • rychlý nástup účinků
 • pohodlné užívání
 • dlouhotrvající výsledky (při dostatečně dlouhé kúře)
 • přírodní složení
 • vhodné i během těhotenství a kojení

Negativa přípravku Reneval Neo:

 • vyšší cena
 • nepříjemná vůně tobolek

Reneval Neo – Cena / kvalita

Přírodní doplněk stravy pro zdravé a krásné vlasy Reneval Neo patří mezi to nejlepší, co je na našem trhu k dostání. Tomu ovšem odpovídá cena. Každý měsíc si pro své vlasy musíte vyhradit přibližně 1 000 Kč, v začátcích dokonce více, u velmi poškozených a často padajících vlasů je totiž během prvních dvou až tří týdnů doporučováno užívání dvou tabletek denně místo jedné. Na druhou stranu jsou často na internetu dostupné různé slevové akce, takže při chytrém nakupování není nakonec cena tak vysoká. Trochu zamrzí, že přímo samotná firma nenabízí na svých stránkách zvýhodněné velké balení na více měsíců.

Reneval Neo – Proč vyzkoušet

100% přírodní složení produktu Reneval Neo mohou užívat ženy a dívky v jakémkoliv věku a to včetně období těhotenství a kojení. Reneval Neo nemá vliv na účinek léků nebo hormonální antikoncepce. První účinky jsou viditelné již po prvním týdnu a při dobrání doporučené tříměsíční kúry dlouhodobě přetrvávají. Za cenu dvou návštěv kadeřnictví si tedy můžete dopřát zdravé a krásné vlasy po celý rok. Poté doporučujeme užívání přípravku Reneval Neo zopakovat. Jistě vás přesvědčí i četné pozitivní recenze uživatelek na internetu (důvod možných výjimek jsme popsali výše). Pokud to myslíte se svými vlasy vážně, neztrácejte čas ani peníze nákupem levných a minimálně účinných doplňků stravy, ale zamiřte raději hned ke špičce. Určitě se vám to vyplatí.

Nejlevněji ZDE

Zdravé a krásné vlasy

Jedním z častých problémů, s nimiž se lidé potýkají, pokud jde o vlasy, je nedostatek znalostí. Mnoho lidí neví, jak o své vlasy správně pečovat, což může vést k řadě problémů, včetně suchosti, lámavosti a roztřepených konečků. Dalším častým problémem je nalezení správných produktů, které lze použít na váš typ vlasů. Na trhu je tolik různých produktů, že může být obtížné zjistit, které z nich vám budou nejlépe vyhovovat. V neposlední řadě mají lidé často problémy s úpravou svých vlasů, zejména pokud jsou dlouhé nebo husté. Pokud nevíte, jak vlasy správně upravovat a udržovat, může se z nich stát zamotaný nepořádek.

Pokud se potýkáte s některým z těchto problémů, je důležité vyhledat pomoc odborníka. Dobrý kadeřník nebo holič vám pomůže vybrat správné produkty pro váš typ vlasů a poradí vám, jak je upravit. Mohou vám také poskytnout informace o tom, jak o vlasy správně pečovat, abyste předešli jejich poškození a udrželi je zdravé.

Jeden komentář

 1. Katka 4 listopadu, 2022

Napiš komentář