Příčiny vypadávání vlasů, pomůže Provexin?

Provexin recenze – Nejčastějším původcem vypadávání vlasů,  je androgenní alopecie (plešatění). Příčinou plešatění se tak stává kombinace genů, věku a hormonů. Jak jste asi již správně pochopili z pohledu na faktory, které plešatění způsobují, androgenní alopecie může být dědičná.

Vlasy rostou z vlasových folikul, které by se daly přirovnat k malým, pytlovitým dutinám v kůži.

Muži se v tomto ohledu mohou potýkat s problémy prakticky celý život, protože alopecie postihuje i muže mladé. Ženy se s řídnutím vlasů setkávají téměř zpravidla až po menopauze. V každém případě je ale plešatění velkým problémem, který se může neblaze podepsat na psychice každého z nás. Výhodou ovšem je, že pokud se jedná o vypadávání vlasů z této příčiny, dá se léčit. A jak správně tušíte, tak právě pomocí přípravku Provexin.

Jak se Provexin aplikuje?

První krok na cestě ke zlepšení stavu vašich vlasů je přiznat si, že se vás tento problém opravdu týká. Mnoho mužů i žen se totiž k vypadávání vlasů otáčí nejprve zády. Čím déle budete ovšem prodlužovat přiznání, tím hůře (a déle) pak bude probíhat léčba. Takže jestli na sobě pozorujete například úbytek vlasů na temeni hlavy nebo zvětšení koutů, neváhejte a okamžitě začněte jednat.

Provexin

Provexin

Provexin vyniká nad ostatními přípravky neinvazivní léčbou, která spočívá v nanášení gelu na postižená místa 2x denně. Viditelné výsledky by se měly dostavit v horizontu 6 až 9 měsíců. Může vám to připadat jako opravdu dlouhá doba, ale je potřeba si uvědomit, že pokud máte něco změnit, rozhodně se efekt neprojeví hned. Marketéři jiných společností, které slibují účinky v horizontu dnů, vám jednoduše věší bulíky na nos.

 

Nanesením gelu odstraňujete povlaky a nečistoty, které ucpávají právě vlasové folikuly. To je ale pouze špička ledovce. Gel dále usnadňuje přísun živin k folikulům, což jednoznačně zlepšuje podmínky pro růst vlasů. Živiny jsou v tomto směru velice důležité, aby vlasy skutečně rostly, jak mají.

Gel se velice snadno aplikuje a zároveň dobře proniká do pokožky hlavy, tudíž vás nebudou trápit případné mastné fleky. Kůže gel jednoduše během několika chvil absorbuje. Přípravek je vhodné aplikovat pouze na postižená místa, kde byste jednou opět rádi viděli růst bujnou kštici, takže jej většina z vás použije k odbourání zvětšujících se koutů.

Provexin – Kdy je potřeba začít?

Důležité je poznamenat, že přípravek androgenní alopecii neléčí! Takovou moc bohužel nemá. Přípravek Provexin je proto nutné užívat dlouhodobě a pravidelně. Androgenní alopecie je protivník s tuhým kořínkem, kterého se nikdy nelze úplně zbavit. Můžeme jen mírnit následky a působit na růst nových vlasů díky podpoře vlasových folikul.

S léčbou ovšem musíte začít skutečně včas, aby ještě měla nějaký smysl. Pokud totiž vlasy ztrácíte 7 až 10 let, vlasové folikuly mohou úplně zmizet. Pak už je samozřejmě naděje na opětovný růst vlasů velice malá, spíše nulová. Pokud totiž pokrývka hlavy nemá z čeho vyrůst, ani všechny přípravky světa nic nezmůžou.

Provexin – Jaké výsledky ukázaly studie a klinické testy?

Provexin se stal natolik zajímavým produktem, že neunikl pozornosti hned několika předních odborníků v dané oblasti. Následně byl podroben 6 klinickým studiím, kterých se zúčastnilo dohromady 300 mužů a žen. Výsledky, které se po čase dostavily, byly skutečně ohromující.

V horizontu prvních tří měsíců 60 % dobrovolníků zaznamenalo zvýšený růst vlasů. Nejvíce si jej pak pochvalovali ti, kteří s léčbou ihned poté, co u sebe zaregistrovali vypadávání vlasů. První nové vlasy, které se na hlavě v průběhu studie objevily, měly podobu takzvaného chmýří. “První chloupky, které rostou, jsou tzv. chmýří. Jsou tenké a lehké. Chvíli trvá, než vlasy získají stejnou kvalitu a barvu jakou měly předtím,” říká jeden z profesorů, kteří se účastnili jedné z klinických studií.

K jakým závěrům tedy nakonec studie dospěly? Třetina účastníků studie měla po skončení dvakrát více vlasů a polovina se mohla pyšnit 50 % zvýšeným růstem. To jsou opravdu skvělá čísla, které se jen tak nevidí. Ve výsledku se tedy dá říct, že u 80 % účastníků se prokazatelné výsledky dostavily ještě během studie. Číslo by samozřejmě mohlo být ještě daleko vyšší, kdyby studie pokračovala o něco déle. To už jsme ovšem ve světě teorií.

Co Provexin obsahuje?

Pokud jste se rozhodli přípravek vyzkoušet na vlastní kůži (doslova), určitě vám bude zajímat Provexin složení. Gel se skládá z 1,5-pentandiolu, patentovaného A100 extraktu z pylu, vitamín E biotinu a zinku. Všechny tyto látky pozitivně působí na obnovu růstu vlasů při androgenní alopecii.

Provexin – Nejlevněji ZDE

Provexin a vedlejší účinky? Nemusíte mít strach!

Zmíněné klinické studie se zabývaly přípravkem skutečně do hloubky. Mimo jiné se zaměřily také na zjišťování možných vedlejších účinků. Během studií ovšem nakonec žádné vedlejší účinky zdokumentovány nebyly. Je navíc vhodný i pro ty z vás, kteří trpí alergií na pyl. Ač je totiž součástí přípravku, alergie nezpůsobuje. Pomoci se tedy dostane všem bez výjimek.

Provexin – Kvalita podpořená dlouhou historií

Provexin přináší společnost Nordic Health s.r.o., která spadá pod norskou skupinu NutraQ AS. Ta je jedním z největších hráčů na trhu v tomto oboru v severských zemích. Společnost ovšem nepůsobí pouze v domácím Norsku, což je patrno už ze samotného názvu. Své zastoupení má také ve Švédsku, Finsku, Dánsku, Německu, USA, Islandu, Středním východě a samozřejmě v České republice.

Na tuzemském trhu společnost působí od roku 2011 a za tu dobu už si stačila vybudovat opravdu dobrou pověst, kterou stále vylepšují další a další spokojení zákazníci. I díky tomu se ostatně dokázala udržet mezi předními výrobci doplňků stravy a zdravotnických prostředků u nás již téměř deset let. Čísla tedy hovoří za vše.

Provexin – Reakce spokojených zákazníků a jejich zkušenosti

Podnikatele Lukáše začaly trápit problémy s vypadáváním vlasů. Rozhodl se proto začít jednat. Na první výsledky si ovšem zatím bude muset počkat, protože je dle svých slov teprve na začátku:

„Kvůli svým koutům nevycházím bez kšiltovky. To bych rád změnil! A proto jsem se rozhodl vyzkoušet Provexin.“

Thomas z Norska se řadí mezi ty, kteří již mají s přípravkem zkušenosti. Právě proto si jeho účinky nemohl vynachválit:

„Na doporučení jsem začal používat Provexin. S jistotou můžu říct, že po 5 měsících jsem viděl účinky. Znovu mi začínaly růst vlasy tam, kde jsem je už dlouho neměl a přibližně po půl roce jsem mohl změnit účes.“

Podobnými zkušenostmi disponuje i další obyvatel Norska, Stian. Jeho slova dávají naději i ztraceným případům, kteří problémy s vypadáváním vlasů podcenili:

„V naší rodině mužům řídnou vlasy již od mladého věku. Trochu mě odrazovalo to, že bude velmi těžké obnovit vlasy, které mi vypadaly již déle jak před 6 až 7 lety. Nicméně jsem se rozhodl, že Provexin zkusím a díky jeho používání mi pomalu začaly růst vlasy skoro všude tam, kde mi předtím vypadaly. Samozřejmě se to nepovedlo najednou, člověk musí být trpělivý.“

Redaktor, moderátor a DJ Jan se na adresu přípravku vyjádřil stručně a jasně:

„Myslím, že vlasy dělají člověka. Proto používám Provexin!“

Pokud by vás zajímali ještě další reakce spokojených zákazníků, stačí zabrousit na sociální sítě, konkrétně Instagram. Tam se můžete pod hashtagem #luikštice v otázkách kolem Provexin diskuze dozvědět ještě mnohem více.

VÍCE INFORMACÍ

Závěrečné shrnutí přípravku Provexin

Pokud patříte do skupiny těch, kteří trpí androgenní alopecií, určitě jakýkoli přípravek, jenž vám s vypadáváním vlasů dokáže pomoci, uvítáte. Zároveň samozřejmě musíte svůj problém diagnostikovat včas, aby se řešení mohlo projevit v největší možné míře. Šance je samozřejmě i u řešení s odstupem času, ve většině případů už ovšem nebývá zdaleka tak efektivní. Pokud vlasové folikuly navíc již nejsou, ani tento gel vás nezachrání.

Pokud vás informace obsažené v tomto článku oslovily, ale stále ještě váháte nad tím, jestli přípravek zkusit, možná vás ke koupi přesvědčí i cena, která je velice přijatelná. Vyzkoušejte proto přípravek a následně se sami rozhodněte, jestli se vám investice do něj skutečně vyplatila. Vlastní zkušenosti vám totiž samozřejmě nikdo nenahradí.

 

Hormonální příčiny vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů může být způsobeno různými hormonálními faktory. Jednou z častých příčin je nerovnováha hladin androgenů (mužských hormonů) v těle. To může být způsobeno stavy, jako je syndrom polycystických vaječníků (PCOS), který způsobuje nadprodukci androgenů. PCOS může vést k řídnutí vlasů na pokožce hlavy a nadměrné ochlupení na obličeji a těle.

Mezi další hormonální příčiny vypadávání vlasů patří nedostatečná nebo nadměrná činnost štítné žlázy, která může vést k difuznímu řídnutí vlasů na pokožce hlavy. Vypadávání vlasů může být také způsobeno stavy, které způsobují zvýšení hladiny stresového hormonu kortizolu v organismu, jako je Cushingův syndrom.

Léčba hormonálních příčin vypadávání vlasů často zahrnuje léky na regulaci hladiny hormonů v těle. V některých případech může být nutný chirurgický zákrok k odstranění abnormální tkáně, která způsobuje nadprodukci hormonů. Pokud trpíte vypadáváním vlasů, je důležité navštívit svého lékaře, abyste mohli obdrží odpovídající léčbu.

Toto je recept na příspěvek na blogu o hormonálních příčinách vypadávání vlasů. Obsahuje informace o běžných příčinách, jako je PCOS a onemocnění štítné žlázy, a také o možnostech léčby.

Provexin – Nejlevněji ZDE

Autoimunitní příčiny vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů může být také způsobeno autoimunitními stavy, které vznikají, když imunitní systém napadá zdravou tkáň. Jedním z běžných autoimunitních onemocnění, které může způsobovat vypadávání vlasů, je alopecie areata, která způsobuje nejednotné vypadávání vlasů na pokožce hlavy. Mezi další autoimunitní onemocnění, která mohou vést k vypadávání vlasů, patří lupus a lichen planopilaris.

Autoimunitní onemocnění lze obtížně léčit, protože neexistuje žádný lék na základní onemocnění. Léčba se zaměřuje na zvládání příznaků a snahu zabránit dalšímu vypadávání vlasů. Pokud trpíte vypadáváním vlasů v důsledku autoimunitního onemocnění, je důležité navštívit lékaře, abyste mohli podstoupit vhodnou léčbu.

Vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů

Stres a vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů může být způsobeno také stresem. Když jste ve stresu, vaše tělo přejde do režimu „bojuj nebo uteč“ a uvolňuje hormon zvaný kortizol. Tento hormon může vést k rozptýlenému řídnutí vlasů na pokožce hlavy. V některých případech si lidé mohou v důsledku stresu vlasy také vytrhávat (trichotillomanie) nebo v důsledku jiných psychických stavů.

Pokud trpíte vypadáváním vlasů v důsledku stresu, je důležité najít způsoby, jak hladinu stresu zvládat. To může zahrnovat relaxační techniky, jako je jóga nebo meditace, nebo rozhovor s terapeutem. Pokud si v důsledku stresu vytrháváte vlasy, je důležité vyhledat pomoc odborníka, takže že se můžete léčit.

 

Dieta a vypadávání vlasů

Vaše strava může mít vliv i na vaše vlasy. Pokud ve stravě nepřijímáte dostatek bílkovin, železa nebo jiných živin, může to vést k rozptýlenému řídnutí vlasů na pokožce hlavy. V některých případech může u lidí dojít také k vypadávání vlasů v důsledku nárazové diety nebo poruchy příjmu potravy.

Pokud si chcete udržet zdravé vlasy, je důležité dbát na dostatečný přísun živin ve stravě. To znamená jíst vyváženou stravu, která zahrnuje dostatek bílkovin, ovoce a zeleniny.

 

Strava a vypadávání vlasů

Vaše strava může mít vliv i na vaše vlasy. Pokud nemáte ve stravě dostatek bílkovin, železa nebo jiných živin, může to vést k rozptýlenému řídnutí vlasů na pokožce hlavy. V některých případech může u lidí dojít k vypadávání vlasů také v důsledku nárazových diet nebo poruch příjmu potravy.

Pokud si chcete udržet zdravé vlasy, je je důležité zajistit, abyste měli ve stravě dostatek živin. To znamená jíst vyváženou stravu, která zahrnuje dostatek bílkovin, ovoce a zeleniny. Měli byste se také vyhnout nárazovým dietám nebo jakémukoli typu omezujícího stravovacího plánu. Pokud se domníváte, že trpíte poruchou příjmu potravy, je důležité vyhledat odbornou pomoc.

 

Vypadávání vlasů v důsledku užívání léků

Vypadávání vlasů může být také vedlejším účinkem některých léků. Patří sem léky používané k léčbě artritidy, rakoviny, deprese, srdečních onemocnění a vysokého krevního tlaku.

 

Další běžné příčiny vypadávání vlasů

Mezi další časté příčiny vypadávání vlasů patří hormonální nerovnováha, infekce vlasové pokožky a některé zdravotní potíže. Hormonální nerovnováha může být způsobena například těhotenstvím, menopauzou a onemocněním štítné žlázy. Infekce vlasové pokožky mohou být způsobeny plísněmi nebo bakteriemi a mezi zdravotní stavy, které mohou způsobovat vypadávání vlasů, patří lupus a cukrovka.

Provexin – Nejlevněji ZDE

Napiš komentář