Zdravá láhev na vodu

ZDRAVÁ LÁHEV NA VODU RETAP

Zdravá láhev na vodu –  Na celém světě se každým rok vyhodí více jak 20 miliard kusů plastových lahví, nemluvě kolik plastů se spálí, čímž se znečišťuje ovzduší. Tak proč trochu Zdravá láhev na vodu retapnešetřit naše životní podmínky a nevyměnit PETku za ekologickou skleněnou láhev ReTap.

A z čeho jsou tyto lahve vyráběny?

 

Hlavní myšlenka na výrobu vznikla v Dánsku a jsou pro všechny, jenž milují skandinávský design a chce šetřit nejen své zdraví, ovzduší, ale i peníze, protože pití vody z kohoutku je mnohem šetnější k našemu tělu a hlavně lahve ReTap neobsahují nebezpečné toxiny jako jednorázovky.

Láhve ReTap jsou vyráběny z borosilikátového skla, které se také používá při výrobě potřeb pro potápěče nebo skla používaného v laboratořích. Jsou pevnější a přesto lehčí (202g) než běžné sklo. A zajímavostí je, že jsou ručně foukané v České republice.

Proč právě lahve ReTap?

 

Jak už bylo řečeno, neobsahují a nevypouštějí do vody žádné škodlivé toxiny jako jednorázové PETky. Jsou odolné vůči teplu, takže když nalijete do lahve vařící vodu, tak se vám nestane, že praskne. Také jsou odolné pádům, tedy většině, proto je důležité s ní zacházet opatrně.

Skvělý výběr těchto ekologických lahví naleznete například >> zde . Vybírat si můžete z různých barev, ať už je to zelená, oranžová, azurově modrá a spoustu dalších barev. Naleznete zde i spoustu doplňků, které si lze přikoupit.

ReTap – Výhody:

– Obrovskou výhodou je, že dostanete doživotní garanci výměny při rozbití, i kdyby lahev byla poškozena vaší vinnou.

– Lahve ReTap se pyšní nejen svým designem, ale také perfektně těsnícím víčkem, díky kterému se vám nestane žádná nehoda a širokým hrdlem, z kterého se vám bude výborně pít.

 – Údržba je mnohem jednodušší než u PETek a v žádném případě se nepoškrábe.

– Nemá žádné hrany, kde by se vám usadily bakterie.

– Nevypouští do vody žádné pachy nebo barvy.

ReTap láhev – Recenze:

 

Suma Sumárum, každý kdo zakoupil >>tuto ekologickou láhev byl naprosto spokojený. Lidé si vychvalují skvělé těsnění víčka, zdravotní nezávadnost, možnost mytí v myčce a děkují za pomoc při pitném režimu.

Na závěr by bylo dobré upozornit, že hydratace těla je velmi podstatná záležitost, protože při dostatečné hydrataci má vaše krev správnou konzistenci a může efektivné protékat tělem, což má vliv i na poskytnutí živin do celého těla, energii, regeneraci a na detoxikační účinky organismu.

[product_category category=”ekologicke-lahve-termosky-a-karafy-lahve-nejen-na-vodu-sklenene-lahve” per_page=”16″ columns=”4″ orderby=”date” order=”desc”]

Hodnocení
5 based on 3 votes
Výrobek
ReTap láhev
Cena
299 Kč

Zatím žádné komentáře