Chilliburner recenze

Chilliburner recenzeChilliburner recenze – lze hubnout s pomocí chilli papriček ?

Chilliburner recenze – Jak shodit nadbytečná kila? To je věčná otázka mnoha žen. Jen málokdy jsme spokojeni s tím, co nám ukazuje ručička na váze. Snažíme se hubnout v létě do plavek, v zimě zase do plesové róby, a pokud si povolíme uzdu na Vánoce, pak je hubnutí naše hlavní novoroční priorita. Asi nemůžeme věřit na kouzelnou pilulku, která za nás vyřeší i to, že nemáme pevnou vůli. Když je, ale k mání osvědčený podpůrný prostředek, bylo by chybou ho nevyzkoušet.

 

Chilliburner recenze – Chilli papričky a kapsaicin

Všichni známe pocit po požití pálivé papričky. Zčervenají nám tváře a do očí vyhrknou slzy. Cítíme, jak se nám teplo rozšíří po těle. Může za to rostlinný alkaloid, který je zodpovědný za pálivou chuť. Kapsaicin, jak se tato látka nazývá, je vlastně ochranou rostliny proti predátorům, které odpuzuje svou palčivostí.  Prim mezi chilli papričkami má druh habanero red, původem z Mexika, který patří k nejpálivějším na světě.

 

Jak Chilliburner působí?

Přípravek na hubnutí Chillburner využívá ten účinek kapsaicinu, který spočívá ve zvýšeném vylučování trávicích šťáv. To by mělo vézt k rychlejšímu metabolismu a lepšímu zažívání, také díky zvýšenému průtoku krve krevním řečištěm. Navíc je kapsaicin dobře rozpustný v alkoholu i tucích.

 

Chilliburner recenze – Proč nás tabletka nebude pálit na jazyku?

Díky patentové technologii je kapsaicin v tabletce, neutralizován ve formě mikrokapslí. Tím je docíleno toho, že sice poskytuje požadovaný efekt, ale zároveň nepálí v ústech a ani nedráždí trávicí trakt. Přesto se najdou citlivé osoby, kterým může užívání tablet, způsobit zažívací potíže a nebo mírnou formu kopřivky.

 

Chilliburner recenze – Informace

Složení:

  • Chilli papričky  – obsahují látku zvanou kapsaicin, který přispívá ke kontrole hmotnosti
  • Extrakt ze zeleného čaje
  • Inulin

Frutafit TM 138,5 mg (inulin 90%, fruktóza, glukóza, sacharóza), Capsimax TM 50 mg (extrakt Capsicum annum L /paprika roční/, sacharóza), extrakt ze zeleného čaje 10 mg, přídavné látky: mikrokrystalická celulóza 100mg, rostlinní stearan hořečnatý 1,5mg v 1 tabletě.

Dávkování:

1 tableta denně, nejlépe 30 minut před snídaní. Pro zvýšení účinku můžete od třetího týdne užívání přidat ještě jednu tabletu před obědem. 1 tableta před sportem může zvýšit výdaj energie a ztlumit chuť do jídla po sportovním výkonu.

Upozornění:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ustanovená odporučená denní dávka se nesmí překročit! Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Tento přípravek je bez glutenu, bez laktózy, 100 % přírodní, vhodný pro vegetariány a nepálí.

 

Chilliburner recenze – Osobní zkušenost

Pokud se spolehnete jen na kapsaicin a nic dalšího pro sebe v oblasti snižování váhy neuděláte, pak úbytek bude jen malý. Za měsíc užívání, bez dalších pohybových aktivit, by ručička na váze měla ukázat v průměru o 2 kg méně. To není mnoho, proto je lepší přidat na pohybu a cíleně upravit svou stravu. Jako podpora vašeho metabolismu při dietním režimu, pak už chilliburner působí výrazněji a ztráta hmotnosti může být více než dvojnásobná.

 

Chilliburner recenze – Pro a proti

Ideální je, když pálivou chuť chilli papriček dobře snášíte, jakkoliv tabletky jsou nedráždivé. Jestliže jste, ale přecitlivělí na extrakt kapsaicin, pak chilliburner nebude nic pro vás. Je třeba mít také na paměti, že za vás žádná tabletka nic nevyřeší, ale v tomto případě může vašemu odhodlání zhubnout, výrazně dopomoci.

Zatím žádné komentáře

Napiš komentář