Zelená káva a hubnutí

Zelená káva a hubnutí

 

Zelená káva a hubnutí

Zelená káva a hubnutí – Chcete hubnout a stále nevíte jak? Nebaví vás dlouhé a těžko dodržitelné diety? V tom případě může být metoda hubnutí pomocí zelené kávy to pravé pro vás. Jen myslete na to, že nic se nemá přehánět.

V poslední době často skloňovaný pojem. Tím je slovo hubnutí a zelená káva. Jak tato metoda funguje? A není to jen reklamní trik? To se dozvíte právě zde!

Co je to zelená káva?

Ze všeho nejdříve bychom si měli říct, co to ta zelená káva je. Možná si myslíte, že jde o nějakou speciální odrůdu kávy. To jste ale na omylu. Zelená káva je totiž docela obyčejná arabica. Ta, kterou si dost možná děláte i vy doma. Ale přece jen se v něčem liší. Ta káva, kterou si běžně kupujete kdekoliv v obchodech je totiž pražená. A zelená káva pro změnu ne. A to je docela zásadní rozdíl. Díky tomu, že káva neprošla pražením ve vysokých teplotách, tak si uchovala spoustu tělu prospěšných látek, o které by pražením přišla.

POROVNÁNÍ PŘÍPRAVKŮ NA HUBNUTÍ

BLENDEA

asdsadsad

499 Kč

 • Kombinace superpotravin v jednom produktu
 • + BIO produkt bez lepku a cukru
 • 1. Místo
  Lorem ipsum dolor si amet, at ferri regione quo, quis lucilius elei vim te. Et eum omitt an menandri, hastoi mucius graeco liortis cu, inani et vis.
 • BLENDEA - 94 %

FAT BLOCKER

Fat blocker recenze

780 Kč

 • Účinné látky přírodního původu
 • + Snižuje kalorický příjem až o 20 %
 • 2. Místo
  Lorem ipsum dolor si amet, at ferri regione quo, quis lucilius elei vim te. Et eum omitt an menandri, hastoi mucius graeco liortis cu, inani et vis.
 • FAT BLOCKER - 91 %

LIPOXAL

Lipoxal zkušenosti

899 Kč

 • Pomáhá potlačit pocit hladu a navazuje pocit sytosti
 • - vyšší cena, rozporuplné zkušenosti
 • 3. Místo
  Lorem ipsum dolor si amet, at ferri regione quo, quis lucilius elei vim te. Et eum omitt an menandri, hastoi mucius graeco liortis cu, inani et vis.
 • LIPOXAL - 88 %

Jaké jsou tedy její vlastnosti?

Vzhledem k tomu, že se právě zaobíráme hubnutím, je pro nás důležitá právě tato látky/sloučeniny: Fenolické sloučeniny. Právě tyto sloučeniny se pražením kávy ničí. A nás právě zajímá kyselina chlorogenová. Ta našemu tělu pomáhá při vstřebávání cukrů a při štěpení škrobu na cukry. Díky tomu se počet kalorií snižuje a my hubneme. V jedné z mnoha diskuzí jsem četla, že tato káva docela dost odvodňuje. Také jsem viděla zmínku o jojo efektu. Proto vám říkám, že není vhodné pít tuto kávu a jen čekat na zázrak. Zkuste to zakomponovat do celkové změny stravovacích návyků a přidejte pohyb. Poté, i s podporou zelené kávy, zhubnete určitě a bez zmiňovaného jojo efektu. Navíc, zelená káva snižuje chuť k jídlu. Další z účinků zelené kávy by měl být i účinek na zmírnění celulitidy.

Můžete si připravit zábal. Stačí smíchat namletou kávu s olejem, natřít na stehna a zabalit na hodinu do potravinářské folie. Dobré jsou i kávové masky na obličej, ale to jsem již mimo téma.

Zelená káva a hubnutí. Jak je to s tím podvodem?

Na mnoha diskuzích si můžete přečíst, že tato káva absolutně nefunguje. Ale na druhém břehu se můžete dočíst, že jde o zázrak, co opravdu pomohl. Kde je tedy pravda?

Pokud chcete hubnout doopravdy, tak hodně záleží na tom, kde kávu koupíte. Koupit ji můžete buď ve formě vhodné k pití nebo ve formě tabletek, které normálně zapijete vodou. Při výběru dávejte pozor na to, aby jste nenaletěli na podvod, protože skutečná zelená káva funguje. Nezapomínejte ani na pitný režim, vzhledem k tomu, že káva, jak je všeobecně známo, odvodňuje.

Zatím žádné komentáře