Naturhouse recenze

Naturhouse recenzeNaturhouse recenze

Naturhouse recenze – Nadváha, nebo obezita nepatří v České Republice mezi příliš výjimečné stavy. Jde o čím dál tím častěji se rozvíjející problém, který leckdy přechází ve více, než pouhé estetické potíže.

Nadměrným množstvím tuku trpí již více, než jedna třetina české populace. Alarmujícím se jeví i stále se zvyšující počet silnějších dětí a adoselentů, který dosahuje až k ohromujícím 24,2%!

 

Pokud i vy patříte mezi tuto cílovou skupinu lidí, měli by jste se ve vlastním zájmu nad svým životním stylem zamyslet.

Jestliže se tak již stalo a vy jste se rozhodli pro změnu, pak gratuluji. Odhodlání změnit se, je tím nejdůležitějším kritériem pro úspěšné zhubnutí nadbytečné hmotnosti. Nicméně, trvalé snížení váhy, jak už možná víte, není tak jednoduchý úkol. Máte-li za sebou již několik neúspěšných pokusů, možná by jste měli svůj problém svěřit odborníkům.

 

   Pokud vás bolí zub, jdete k zubaři, trápí-li vás nadměrné množství tělesného tuku, také není vždy možné aplikovat samoléčbu, proto se nestyďte a pomoc včas vyhledejte.

 

Naturhouse recenze – Kde najdu pomocné ruce?

 

Léčba obezity je běh na dlouhou trať. Je nutno změnit nejenom jídelníček a vztah k pohybu, ale také svou mentalitu a přístup k životu. Všemi těmito změnami by vás měl provázet zkušený odborník, který vám bude po celou dobu vašeho snažení oporou a ve vašich snahách vás bude podporovat.

Kde ale takového experta najít? Zkuste to třeba v Naturhouse!

 

Co je Naturhouse?

 

Naturhouse je výjimečné dietologické centrum, které má svých 80 poboček rozmístěných po celé České Republice. Jedná se o tým speciálně vyškolených pracovníků, kteří jsou vždy plně připraveni poskytnout vám své služby.

 

Naturhouse – Proč si zvolit zrovna toto dietologické centrum?

 

Zmíněné nutriční poradenství vám nebude nutit koupi všelijakých předražených pilulek a koktejlů, ani vám nebudou slibovat nesplnitelné cíle bez kapky námahy. Tady se na to jde pěkně přírodní cestou, bez jakýchkoli zkratek.

Jediným možným způsobem pro zdravou redukci váhy je pravidelná a zdravá strava. Bývá to cesta těžká a strastiplná, ale naučí vás, jak zacházet s vlastním tělem.

Tuto cestu si zvolilo již více než 4 miliony spokojených klientů.

Co je ovšem hlavním lákadlem? Výživové poradenství zdarma! Tedy alespoň první konzultace. Nicméně již po první návštěvě jistě poznáte kvalitní služby, na kterých si centrum zakládá.

 

Jak si konzultaci zařídit a jak probíhá?

 

 • Setkání se svým budoucím terapeutem si můžete zařídit naprosto jednoduše! Na  internetových stránkách: hubnuti-zdrave.cz  jen požádáte o poradenství zdarma a následně vyberete pro vás vhodnou pobočku.
 • Na termínech schůzek se poté domluvíte telefonicky a individuálně dle vlastních možností, nicméně je vhodné, docházet do poradny alespoň jednou týdně.
 • Na první návštěvě strávíte přibližně 30 minut.
 • Nutriční poradce s vámi probere váš zdravotní stav a zanalyzuje příčiny stravovacích poruch.
 • Následovat bude vážení se na speciální váze, díky které budete seznámeni s procentuálním složením vašeho těla – vašich tuků, svalů a vody. Dále zjistíte váhu například kostí. Nemusíte se bát. Elektronické impulzy vycházející z přístroje nejsou pro tělo škodlivé a jsou naprosto bezbolestné.
 • Dle odborného posudku odborníka vám poté bude s přihlédnutím na výsledky vašeho vážení a zdravotní stav sestaven jídelníček na míru dle vašich preferencí a možností a doporučen příslušný druh pohybové aktivity.

 

Konzultací v Naturhouse tedy zdarma získáte:

 • 30 – 45 minut s nutričním terapeutem
 • Komplexní diagnostiku na lékařsky certifikovaném přístroji
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
 • Výživová poradna Naturhouse uvádí na svém webu více nez 5 miliónů spokojených zákazníků po celém světě. Tohle číslo stojí za zkoušku.

Pokud ještě nemáte zkušenost s výživovým poradenstvím a samotné Vám shodit kila nejde. Potom není důvod proč tuto výživovou poradnu nezkusit.
První sezení trvá půl hoďky, změří Vám podkožní tuk a jiné parametry a hlavně je to zdarma, takže Vás to stojí jen chvíli času.

 

Naturhouse

Naturhouse
9.1

Naturhouse

9/10

  Plus

  • - Dietetické poradenství zdarma
  • - Profesionální a motivující přístup
  • - 93 poboček v ČR

  Mínus

  • - Musíte na pobočku

  Zatím žádné komentáře