iWhite instant recenze – chcete krásné bílé zuby?

iWhite instant – recenze – Bílé zuby jsou symbolem krásy. A to jak u žen, tak samozřejmě také u mužů. Vliv na to, jak u konkrétních osob vypadají v pozdějším období, má vliv hned několik věcí. Když se podíváme na ty hlavní, jedná se o:

  • Pití vína a kávy
  • Kouření
  • Nedostatečné čištění

Zuby tak ztrácejí svou přirozenou bělost a žloutnou. Naštěstí je možné jim přirozenou krásu vrátit. A to nikoliv jenom v rámci bělení v zubních ordinacích, nebo ve specializovaných centrech. Zuby si lze bělit i doma. Řešením je řada produktů s označením iWhite instant.

Tři možnosti použití

Po označením iWhite instant se skrývají hned tři produkty, kterými je možné zuby bělit. Je to právě jejich kombinace, která může napomáhat k tomu, že se výsledky dostaví dříve, než je očekáváno. Možné varianty, které jsou pod toto značkou prodávány, jsou tyto konkrétní:

  • Bělicí zubní pasta
  • Bělicí ústní voda
  • Sada pro bělení zubů

Dané produkty jsou celkem jasně identifikovatelné, a to nejenom podle tolik typického označení iWhite, ale i tím, že jejich balení kombinuje celkem netradiční barvy, kterou je světlá modro-zelená a dále výraznější fialová. Takto lze dané produkty snadno identifikovat třeba na pultech drogerií, nebo v internetových obchodech. Podívejme se společně detailněji na jednotlivé produkty a na to, k čemu slouží i jak se používají.

 

1 – iWhite instant bělící pasta

Prvním produktem, na který se naše recenze zaměří, je iWhite instant bělící pasta. Tento sortiment není na trhu ničím neobvyklým, a pokud se podíváme na jeho kladné stránky, je to určitě jednoduchost použití. Bělicí zubní pasta se totiž používá stejně, jako ta klasická. Tedy tím způsobem, že ji nanesete na kartáček a vyčistíte si s ní zuby. Zde přijdou vhod už její prvotní pozitivní vlastnosti. Ty jsou založeny na boji proti klasickému plaku, stejně jako boji proti zubnímu kameni. Díky obsaženému fluoridu umí také obnovovat zubní sklovinu a posilovat zuby.

Součástí složení jsou i bělicí látky, které mají za cíl zbavit úsměv tolik nepříjemného nažloutlého odstínu. Kromě toho, že lze s pastou docílit obnovy přirozené bělosti zubů, nelze opomíjet také to, že její složení brání také opětovnému zabarvení. Klíč k úspěchu je však v pravidelném čištění – tedy dvakrát denně, po dobu tří minut.

Koupit za akční cenu

 

2 – iWhite sada

Zatímco zubní pastu lze vnímat spíše jako obecný doplněk, iWhite sada je přímo určena tomu, kdo chce proti svým žlutým zubům bojovat aktivněji. Jde o kompletní sadu určenou na bělení zubů, kdy je v rámci balení dostupné vše, co je potřeba. Díky tomu lze zuby bělit nejenom jednoduše, ale hlavně v domácích podmínkách, bez jakýchkoliv dalších pomůcek a potřeb.

Celá sada, tedy jedno balení obsahuje celkem 10 jednorázových aplikátorů. Tím odpadají problémy spojené s různým plněním gely a dalšími látkami. Aplikátor stačí jenom vyjmout z neprodyšného obalu a následně nasadit na zuby. Tvar je navržený tak, aby dokonale sednul v podstatě každému. Tyto aplikátory jsou již naplněny bělicím gelem, který po aplikaci působí nejenom na přední stranu zubu, ale i na stranu zadní. To proto, že kvůli lehké průsvitnosti zubů je třeba provádět bělení komplexní, z obou stran. Po době působení stačí aplikátor vyjmout z ústní dutiny, vyhodit, a zuby si klasicky vyčistit, nebo důkladněji vypláchnout ústa.

Tato sada však není určena jenom na bělení. Kromě dosažení přirozeného bílého vzhledu zubů nelze opomíjet, že vrstva krystalizovaného vápníku, která je základem složení, má vliv také na posílení zubů a eliminaci toho, že by došlo k jejich výraznému přecitlivění.

Koupit za akční cenu

 

3 – iWhite bělící ústní voda

Poměrně specifický produkt, což dokládají i četné iWhite diskuze. Jedná se o ústní vodu, která přichází hned se dvěma oblastmi působení. Podobně jako tomu bylo v případě zubní pasty, i tady je přítomná látka zvaná fluorid, které dokáže pomoci odstraňovat zubní plak, a také celkově posilovat zuby, stejně jako dásně. Tuto ústní vodu lze tedy používat stejně, jako klasickou – ihned po vyčištění zubů. Nejdůležitějším faktem, který souvisí s použitím je to, že na rozdíl od běžných ústních vod je třeba tuto variantu důkladně protřepat. Uvnitř dojde ke správnému mísení tří aktivních složek, které mají různou hustotu a jedině protřepáním dojde k tomu, že se začnou mísit ve správném poměru.

Koupit za akční cenu

Druhý dílem složení je blue covarine. Specifické modré barvivo, které už během vyplachování úst, stejně jako po něm, dokáže zajistit okamžitý efekt vybělení zubů. Ty na první pohled reálně vypadají bělejší, než před aplikací. Nutno dodat, že tohoto efektu nelze využívat trvale, ale je spíše krátkodobý. I přes takto vysokou účinnost je garantováno, že nedochází ani k poškozování zubů a zubní skloviny, ani k poškozování dásní.

iWhite

iWhite
9.6

iWhite

10/10

    Plus

    Mínus