Zvětšení poprsí bez operace

Zvětšení poprsí bez operace – Není žádnou hanbou, pokud připustíte, že chcete větší prsa. I když může být obtížné získat větší objem poprsí prostřednictvím potravin a cvičení, můžete zkusit různé zdravotnické pomůcky nebo nosit speciální spodní prádlo, které dodá pocit většího poprsí. Řešení je tedy velká spousta, některé vyžadují více úsilí (cviky na zvětšení poprsí), některé menší (kvalitní podprsenka). Zvětšení prsů lze provést i bez operace, s pomocí nejrůznějších pilulek.

Cvičení na zvětšení poprsí

Některé cviky mají jako příjemný výsledek zvětšení poprsí. Typickým příkladem jsou například kliky. Kliky nejsou skvělé cvičení jen pro tricepsy, ale mohou posílit prsní svaly, které se nacházejí pod prsy. Začněte s menším počtem kliků – pouze 2 nebo tři sady po 10 klicích. Každý den můžete několik kliků přidat. Účinné jsou také kliky, které uděláte ve stoje, proti zdi.

Zvedání činek je dalším způsobem, jak posílit prsní svalstvo. Pokud si koupíte vlastní činky, můžete cvičit v pohodlí domova. Činky by měly mít váhu 3,5 až 6 kg, začínáte ze stoje, kdy jsou nohy rozkročené na šíři ramen. Držte činky oběma rukama, ruce spočívají na stehnech. Dlaně směrem dolů. Zdvihejte činky do vzduchu, nad hlavu. Nad hlavou činky k sobě lehce přitiskněte a poté pomalu spouštějte dolů.

Zdvihy ve vzduchu jsou podobným cvičením, ale je potřeba u něj ležet. Zvolte si činky o hmotnosti 2-3 kg. Lehněte si zády na lavičku, v každé ruce držte jednu činku. Jednoduše přesuňte své paže směrem ven, takže vaše tělo má tvar kříže. Když vaše paže dosáhnou svého maximálního rozpětí, stačí je přesunout zpátky dovnitř, těsně nad vaši hruď. Pro začátek zkuste dva sety po 15 zdvizích.

Lehy-sedy vám pomohou získat ploché bříško a zároveň posílí váš hrudník. Lehněte si s rukama za hlavou. Nohy zvedněte a pokrčte tak, aby stehna byla kolmo k zemi, a lýtka vodorovně k zemi. Poté pomalu zvedejte hrudník směrem ke kolenům – pozor s dolní částí těla nehýbete. Poté se vraťte do lehu. Opakujte 1 až 2 sety.

Strava pro zvětšení poprsí

Přiberte. Pokud opravdu chcete získat přirozeně větší prsa, pak vše, co musíte udělat, je přibrat. Vaše prsa se naplní spolu se žaludkem, stehny a dalšími částmi těla, které mají tendenci získat váhu mnohem jednodušeji než ostatní. Málokterá žena chce přibrat, i když je to nejvíce bezproblémový způsob, jak získat větší prsa. Některé potraviny vám ve zvětšování poprsí mohou pomoci. Zaměřte se na tučnější potraviny, jako jsou sýry a sladké potraviny, jako jsou sušenky. Nebo jen jezte více jídla, které máte rádi.

TIP: srovnání tablet na zvětšení a zpevnění poprsí

Zvětšení poprsí bez operace –  Potraviny obsahující estrogen

Estrogen je ženský hormon, který je mimo jiné zodpovědný za zvětšení velikosti prsou. Přestože vaše tělo přirozeně produkuje estrogen, když procházíte pubertou, a dokonce i když je vám 18 nebo 19 let, není nic špatného zaměřit se na jíst více potravin, které obsahují estrogen. Zde jsou potraviny, o kterých je známo, že jsou bohaté na estrogen:

  • čočka a cizrna,
  • fazole,
  • mléčné výrobky, jako je sýr a jogurt,
  • fenyklová semínka,
  • koření, jako je šalvěj, jetel a oregano,
  • ovoce jako jablka, třešně a švestky,
  • zelenina, jako je řepa, mrkev a okurky,
  • zrna, jako je rýže, ječmen a pšenice.

 

Zvětšení poprsí s pomocí pilulek

Pilulky na zvětšení poprsí většinou obsahují látky, které fungují podobně jako estrogen, nebo zvyšují produkci estrogenu v těle. Není na škodu poradit se s lékařem ještě před tím, než začnete pilulky užívat, i když jsou dostupné bez lékařského předpisu. Seženete je v lékárnách a na nejrůznějších internetových stránkách, kde je jejich dodání dostatečně diskrétní.

Zvětšení poprsí bez operace

Zvětšení poprsí bez operace – Noste podprsenku, která vám bude správně sedět

Studie ukazují, že až 8 z deseti žen má nesprávnou velikost podprsenky. Nosit podprsenku, která je příliš malá, může ve skutečnosti způsobit, že vaše prsa vypadají menší. Naopak příliš velká podprsenka může způsobit, že vaše prsa visí volněji, a proto mohou vypadat menší, než skutečně jsou. Abyste tedy dosáhli toho, že vaše prsa budou vypadat větší, musíte nosit podprsenku, která vám dokonale padne.

 

Zvětšení poprsí bez operace – Používejte polstrovanou nebo push-up podprsenku.

Jedná se o další rychlou a snadnou fixaci – nejsou nutné žádné vycpávky. Polstrovaná podprsenka může způsobit, že vaše prsa vypadají trochu větší, a podprsenka dokáže přejít na další úroveň. Jen si dejte pozor na to, aby se vaše velikost s takovou podprsenkou nezvětšila o více než 3 čísla – taková změna je příliš zřejmá.

TIP: srovnání tablet na zvětšení a zpevnění poprsí

Zvětšení poprsí bez operace – Noste oblečení, které podpoří vzhled vašich prsou

Noste oblečení, které zdůrazňují poprsí. To je další jednoduchý trik, jak udělat svá prsa větší, než ve skutečnosti jsou. Topy s jemnou krajkou nebo vzory v oblasti hrudníku, vodorovné pruhy přes prsa, trička s hlubokým výstřihem. Trika, která mají jinou barvu v oblasti prsou a jinou v dalších oblastech, může také pomoci. Na svá prsa můžete upozornit také náhrdelníkem, který visí mezi prsy.

Jeden komentář

  1. Kamila Leden 24, 2019