Krásné a dlouhé vlasy za pár minut můžete mít i vy

Právě vlasy jsou tím, co reprezentuje krásu každé ženy. Díky dlouhým vlasům jsou ženy prostě krásnější, zatímco vlasy oslabené, příliš jemné a nevzhledně barvené ženě na kráse nijak nepřidávají. Pokud vás trápí jemné a krátké vlasy a rádi byste měli bujnou kštici, máme pro vás řešení.

Proč si pořídit příčesek

Vlasový příčesek je ideální pro všechny ženy, které čeká důležitá událost a už nemají čas na to, aby jim vlasy přirozeně dorostly. S vlasovým příčeskem vykouzlíte dlouhé husté vlasy snadno a rychle. Dalším důvodem může být to, že vám vlasy jednoduše do vaší vysněné délky nikdy nedorostou. Vlasový příčesek ocení také ženy, které rády mění svou vizáž ze dne na den. V pondělí se tak můžete pyšnit dlouhými vlasy, v úterý již můžete mít vlasy opět krátké.

Vyzkoušejte clip in vlasy

Možnost prodloužení vašich vlasů vám nabízí clip in vlasy, které si můžete vybrat ze široké palety odstínů. Za pár minut s nimi vykouzlíte hustou hřívu. Clip in vlasy jsou ve 100 % Remy kvalitě, která se hodí pro prodlužování a zahušťování vlasů evropských zákaznic. Vlasy jsou tzv. single-drawn, tedy jednou tažené. V pramenu se tedy mohou objevit i kratší vlasy, než je zvolená délka. Při tvorbě loken se tak vlasy přirozeně ke konci zužují.

Snadná aplikace

Nejdříve si prohlédněte příčesek a vyzkoušejte si zapínání clip in příčesku (od sebe) a uvolnění spony (k sobě). Vrchní prameny vlasů si sepněte sponkou a najděte si ideální místo pro připnutí. Poznáte ho tak, že po rozpuštění vrchních pramenů zůstane příčesek skrytý. Nyní s pomocí hřebenu vytvořte vodorovnou pěšinku a připevněte clip in vlasy. Nejdříve je zacvakněte uprostřed a poté na stranách. Pokud aplikujete více pater, postupujte od spodu k hlavy k temeni. Rozpusťte si vlasy a máte hotovo!