Kralux – Sérum proti šedinám ve vlasech a vousech

Sérum proti šedinám ve vlasech a vousech Kralux.  Jde o velmi nepříjemný problém, který během života postihuje téměř každého muže. Jde o proces čistě přírodní, to však neznamená, že je nám jakkoliv příjemný. Šedivý muž to totiž vypadá, přiznejme si to, poněkud staře.

Za vše může nedostatečná produkce melaninu. Množství tohoto tělesného „barviva“ totiž přirozeně klesá s věkem. Tomu přesně odpovídá známý princip 50/50/50. A co nám říká? Nic jiného, než to, že věku 50 let má 50 % mužské (i ženské) populace 50 % šedých vlasů. A tato čísla se s přibývajícím věkem zvyšují.

🌿Kdy a jak se objevují první šediny

Obvykle se u lidí objeví kolem 30. roku věku nebo později, ovšem může k tomu samozřejmě dojít i dříve. V takovém případě se hovoří o předčasném šedivění. A z jakých příčin k tomuto jevu dochází?

🌿5 faktorů, které zapříčiňují šedivění vlasů

Důvodů je celá řada. Některé z nich opravdu ovlivnit nemůžeme, protože jsou podmíněny naší genetikou, ovšem jiné si už vzít do parády lze. Pojďte se seznámit s důvody, kvůli kterým vám šediví vlasy. Poznání vlastního zdraví je totiž tím nejlepším způsobem, jak předejít problémům.

🌿Kouření se nevyplácí podceňovat

Tento zlozvyk bývá podezírán z řady nepříjemných potíží. Faktem však zůstává, že bez nejmenších pochybností negativně ovlivňuje stav pokožky a samozřejmě i kvalitu a barvu vlasů. U kuřáků je tak podle některých vědeckých závěrů až 2,5krát vyšší pravděpodobnost předčasného šednutí než u běžné populace nekuřáků.

Nedostatek vitaminu B12 se může také negativně podepsat

Někdy je na vině i taková banalita, jako nedostatečné množství nějaké živiny. Na šedivé vlasy má nejčastěji negativní dopad nedostatek vitaminu B12. Ten faktor totiž vyvolává nejen předčasně šedivé vlasy, ale také jejich nadměrné vypadávání. Dobrou zprávou však je, že pokud se tento problém týká právě vás, je ztráta pigmentu ve vlasech reverzibilní. Jinými slovy, pokud tento vitamín doplníte, časem se šedivých vlasů zbavíte

🌿Genetické faktory bývávají na prvním místě

K tomu, jak velký bude u vás výskytu šedých vlasů a samozřejmě i rychlost postupu tohoto problému, závisí především na faktorech dědičnosti. Potvrzuje to jedním dechem i věda. Pokud tedy víte, že vaši rodiče zešedivěli opravdu v raných letech, pak vás s největší pravděpodobností postihne v podobném věku docela stejný osud.

A svou roli hraje i rasa. Bylo například prokázáno, že Kavkazané v tomto ohledu zešediví dříve než třeba Asiaté a Afričané. Takže pokud jste měli v příbuzenstvu nějakého takového předka… Určitě chápete, kam tím míříme.

Nemoci a jejich vliv

Šedé vlasy či vousy na hlavě se mohou objevit i kvůli nejrůznějším zdravotním problémům. Na čelní místa se v tomto ohledu staví potíže se štítnou žlázou, ovšem i některá autoimunitní onemocnění nebo třeba progerie, byť ta je naštěstí velmi vzácná. Někdy ovšem může hrát svou roli i léčba. Šedivění se nejčastěji také vyskytuje v důsledku chemoterapie nebo třeba při užívání určitých léků.

🌿Problémy může způsobovat i stres

Podle některých názorů při tomto problémy vlasy zešediví kvůli příliš velkému nervovému napětí. V každém případě je ovšem nadměrný stres pro naše tělo doopravdy špatný. Takže se pro jistotu snažte co nejvíce relaxovat. Rozhodně vám to neuškodí.

🌿Co byste ještě měli vědět

Některé studie říkají, že velmi brzy se objevující šedé vousy a vlasy jsou u takto „postižených“ lidí ve skutečnosti známkou dobrého zdraví a dlouhověkosti. Trik je prý v tom, že je, že glutathion (antioxidační pigment, který se v největší míře podílí na správném zbarvení našich vlasů) je v těle šedivějících lidí jednoduše používán k jiným účelům. Jinými slovy – pokud si tělo nedělá starosti se svým vzhledem, může se soustředit na jiné faktory.

A jaké to jsou? Podle všeho má tato látka příznivý vliv i na boj proti kardiovaskulárním chorobám a příznivě působí také proti rozvoji některých typů zhoubných nádorů.

🌿Jak se šedivějících vlasů zbavit

Mnoho lidí si myslí, že jakmile tento proces začne, není už před ním úniku. Ovšem nic naštěstí není vzdálenějšího pravdě. Pokud na sobě první známky šedivění zpozorujete, rozhodně okamžitě kontaktujte specialitu dermatologa-trichologa. Ten dokáže leckdy u pacientů s předčasně se vyskytujícími šedinami, (tedy u lidí do 25 let věku), velmi výrazně pomoci.

Obvykle dokáže rozeznat díky specializovaným testům a vyšetřením závažné patologie endokrinních orgánů, které mohou k tomuto stavu vést. A bude se věnovat samozřejmě správnému stavu organismu a a v případě potřeby i doplnění různých nedostatků.

A co můžete udělat vy? Především normalizujte spánek a odpočinek. Dbejte také na vyvážený jídelníček – vaše strava by měla obsahovat prvky, které mohou šedivění vlasy zabránit díky těm vhodným živinám. Soustřeďte se tedy především na libové hovězí maso (můžete samozřejmě konzumovat i želatinu), tučné ryby, ořechy, mléčné výrobky, bylinky, čerstvou zeleninu, ovoce apod. A pokud si chcete zamlsat, dopřejte si čas od času malé množství hořké čokolády. A samozřejmě přestaňte kouřit, pokud jste to doteď neudělali.

🌿Jak si vybrat správné sérum proti šedivění vlasů

Samozřejmě můžete něco udělat i sami. Stačí vsadit na ty správné přírodní pomocníky. Chtějte proto výrobky výhradně s přírodními složkami, které působí na buněčné úrovni. Jedině toto působení totiž perfektně obnovuje krásu a přirozenou barvu vlasů během pouhých několika týdnů pravidelného používání. Aktivní složky dobře sestaveného séra vždy pronikají až hluboko do vlasových folikulů a tady účinně aktivují syntézu melaninu, který se o správnou barvu stará.

A co je to vlastně ten melanin? Přírodní pigment, který opět zabarvuje šedé vlasy zevnitř a díky tomu samozřejmě obnovuje jejich původní barvu přirozeným způsobem. Dobrým příkladem účinného složení je například to, obsahující GREYVERSE ™, což je je patentovaný biomimetický peptid proti šedivění, který tedy působí výhradně pouze na šedé vlasy. A jak vlastně funguje? Jednoduše obnovuje přímo vaši geneticky podmíněnou barvu vlasů. Mezi další účinné složky e pak řadí i biotin, který účinně pomáhá oddálit nepříjemné vlasů a obnovuje jedním dechem také žádanou produkci melaninu. Mimo jiné také dodává vašim kadeřím lesk a hladkost. A nesmíme zapomenout ani na po všech stránkách důležitý keratin, opravuje a vyplňuje i ty nejmenší praskliny a poškození ve struktuře vlasů.

Kralux – patentovaný český přípravek proti šedivění vlasů

A jak ještě rozeznat správná produkt na vaše potíže? Chtějte takový, který má tuzemský původ a je tedy přesně přizpůsobený potřebám a specifikům svých uživatelů. Mezi takové špičky v oboru patří i KRALUX®. Obsahuje totiž nejenom patentovaný biomimetický peptid proti šedivění GREYVERSE ™, ale i další účinné látky, které se společnými působením ve vzájemné synergii starají o perfektní vzhled vašich vlasů a přirozenou pigmentaci.

🌿4 účinky Kraluxu na vaše vlasy

Také trpíte šedinami, ale nechcete svému okolí prozrazovat svou slabost? Barvení považujete za slabost a zženštilost? Pak nechte pracovat přírodu. Kralux pomáhá hned ve čtyřech důležitých bodech proti šedivění.

  • Posiluje pigmentační proces uvnitř vlasových vláken,
  • zvyšuje melanogenezi (jde o syntézu melaninu a samozřejmě i o jeho správný přenos),
  • redukuje nežádoucí oxidativní stres v koříncích vlasů
  • a celkově posiluje vaše vlasové folikuly.

Jde o ověřené vědecké účinky týkající se látek, které v Kraluxu najdete. A na co se můžete těšit? Ve hře je především aktivní látka Capixyl™, aktivní látka Tazman Pepper™ AF a samozřejmě již zmíněný patentovaný biomimetický peptid GREYVERSE ™. A co vám společně nabídnou?

Nejlevněji zakoupíte ZDE

 

🌿3 silní spojenci proti šedivění vlasů

Pojďme se podívat na to, jak jednotlivé složky Kraluxu působí a co tedy mohou nabídnout právě vašim vlasům.

🍃Patentovaný biomimetický peptid GREYVERSE ™

Zvyšuje melanogenezi přímo ve struktuře vlasů a samozřejmě také snižuje oxidativní stres v jejich koříncích.

🍃Aktivní látka Capixyl™

Jde vlastně o spojení dvou účinných látek, které se v působení navzájem podporují. Jedním je biomimetický peptid Acetyl tetrapeptide-3 a tím druhým Biochanin A, získávaný extrakcí z Červeného jetele. Aktivní látka Capixyl™ jedinečným způsobem stimuluje regeneraci vlasů a vousů, a to jednoduše tím, že aktivně zvyšuje počet živých (respektive momentálně pracujících) folikul vlasů, díky čemuž velmi efektně zlepšuje růstovou fázi vlasu (anagen) a zároveň také snižuje ztrátovou fázi (telogen). Aby abychom nezapomněli, jedním dechem také stimuluje dermální papily a syntézu proteinů (v tomto případě jde zejména o důležitý kolagen III, VII a samozřejmě i o nezbytný laminin). Přírodním způsobem tak jednoduše, ale účinně snižuje mikrozáněty v koříncích

🍃Aktivní látka Tazman Pepper™ AF

A o co se stará tento pomocník? Jde o přírodní extrakt z bobulí Tasmánského horského pepře (ten pochází z jižní Austrálie). Jeho účinek především zklidňuje pokožku a snižuje pocity svědění a pálení. Rovněž zmírňuje nepříjemné zarudnutí kůže způsobené vnějšími vlivy, mezi které se počítá třeba sluneční záření.

Všechny tyto látky najdete v přírodním séru proti šedinám ve vlasech a vousech KRALUX®. Mnoho mužů zaznamenalo pozitivní zlepšení už po prvním měsíci užívání, po třech měsících se pak čísla ještě vylepšují. A cena? Dávka na den vás vyjde na pouhých 20 Kč. A to za lepší pocit ze sebe sama rozhodně stojí, nebo ne?

Nejlevněji zakoupíte ZDE

 

Kralux – mohlo by vás zajímat

Kdy uvidím první výsledky?

Sérum KRALUX® opravdu není přípravek, kdy po první aplikaci ihned vidíte výsledek – zázraky na počkání bohužel neumíme, ale umíme jim jít pěkně naproti. Při pravidelném užívání séra 1x/den se dostaví první výsledky po cca 3 měsících užívání, kdy je podpořen růst nových vlasů a zde je již možné zaznamenat účinky produktu.

Jak KRALUX® používat?

Sérum KRALUX® se používá 1x denně ideálně večer po sprše, kdy může po celou noc působit. Malé množství séra naneste konečky prstů do vlasů nebo vousů, vmasírujte až na pokožku. Alespoň 1 hodinu od aplikace nesmývejte a nechejte KRALUX® působit. Nejlépe nechejte působit přes celou noc.

Jak dlouho vydrží 1 ks balení séra KRALUX®?

Sérum KRALUX® obsahuje 2 lahvičky po 15 ml. Výdrž je velmi individuální. Máme odzkoušeno, že jedno balení při aplikaci 1x denně na krátké vousy a vlasy současně vydrží přibližně na 20 až 30 dní. Výdrž se dále liší v závislosti na délce vlasů, vousů a množství použitého séra na jednu aplikaci.

Opravdu to funguje?

Ano. KRALUX® obsahuje patentované aktivní látky, které jsou klinicky testovány pro jejich účinky. Ze studií je patrné, že výsledky a účinky mohou být individuální a nejsou stejné pro všechny. Nicméně úspěšnost viditelných výsledků se pohybuje často nad 60-70% při pravidelném užívání alespoň po dobu 3 měsíců.

Nejlevněji zakoupíte ZDE

 

Šediny v mladém věku

může být zdrojem nejistoty. Většina lidí se je snaží zakrýt barvami, ale existuje několik přírodních způsobů, jak šedinám předcházet a jak je zvrátit.

Hlavní příčinou šedin je stárnutí, ale mohou být způsobeny také nedostatkem vitamínů, některými zdravotními potížemi a kouřením.

Existuje několik způsobů, jak šedinám přirozeně předcházet nebo je zvrátit, včetně zdravé stravy, užívání doplňků stravy a používání esenciálních olejů.

Nejlepší přípravek proti šedinám v AKCIPodívat se