Skinny představuje dva účinné spalovače tuků – recenze

Snažíte se shodit nějaká ta kila, ale stále se vám nedaří? Dost možná potřebujete nějakou pomoc „zevnitř.“ Produktů pro podporu hubnutí je na našem trhu spousta, jak si však vybrat ty skutečně účinné? Pod taktovkou osvědčené značky Skinny si můžete sami zvolit, jaké látky k redukci své hmotnosti využijete.

Prozatím tito čeští specialisté nabízí tři různé produkty:

  • L-CARNITINE – Osvědčený spalovač tuků
  • FAT BURNER – Super spalovač tuků
  • NIGHT BURNER – Noční spalovač tuků

My se dnes zaměříme na první dva zmíněné, protože noční redukce tuků je kapitola sama pro sebe. Ukážeme vám, jaký je mezi denními spalovači tuků rozdíl a který z nich si nakonec vybrat.

✅Voňavé balíčky od Skinny vždy překvapí

Skinny má pověst značky, která to s péčí o zákazníky myslí opravdu vážně. Domů vám tak nepřijde jen nějaký no-name balíček, ale skutečná lahůdka. Černá krabice s oranžovou páskou evokuje tradiční barvy této značky. Uvnitř vás pak čekají dárkově vyrovnané produkty, opatřené hedvábnými sáčky a vždycky s nějakým překvapením navíc.

V mém případě to byl čtvereček čokolády s motivačním nápisem You Last Chocolate a vzoreček SKINNY Collagenu pro krásnější pleť, zdravé vlasy a pevnější nehty v lákavě růžovém balení. A abych nezapomněla – vše bylo zabaleno v hedvábném papíře a nádherně vonělo. Jakoby dámským parfémem. Prostě nádhera.

Vzhledem k tomu, že byly spalovače v balíčku dva, jsem samozřejmě nemohla vyzkoušet oba zároveň. Nechala jsem si tedy ten „osvědčený“ s L-CARNITINEM a kolegyni Hance věnovala FAT BURNER – Super spalovač tuků. Můžeme vám je tedy oba zrecenzovat v jednom jediném článku.

Fatburner a L-Carnitine od Skinny

✅L-CARNITINE – jak se vlastně užívá a co od něj očekávat

Začnu tedy „svým“ produktem a tím je L-CARNITINE – Osvědčený spalovač tuků. Líbí se mi z jednoho prostého důvodu. Obsahuje totiž jen a pouze L-Carnitin. A co to vlastně je? Karnitin jako takový je nepostradatelný při procesu spalování tuků.

Dokáže totiž tuk, uložený v tělesných tkáních, transportovat do mitochondrií, kde ho naše tělo už snadno využije. Tomuto procesu se říká oxidace – nebo také spalování. Ale nejde o žádnou cizorodou látku. V našem těle ho najdeme zcela přirozeně, ovšem v období, kdy potřebujeme hubnout, by přece jen bylo dobré jeho množství o něco navýšit. Výsledky by se pak měly dostavit rychleji.

Ale ve hře není jen hubnutí. L-CARNITINE také zabraňuje vytváření kyseliny mléčné ve svalech. Ano, to je přesně ta složka, díky níž vás po námaze bolí celé tělo. A bude vás bolet až do té doby, než se zbytky tohoto vedlejšího metabolického produktu opět rozloží. Tenhle šikovný pomocník tak dokáže zároveň zmírnit únavu a šetří namožené svaly.

Ve fitness oblasti se pak tento produkt používá i pro dodání energie a pro regeneraci svalů mezi jednotlivými tréninky. A L-CARNITINE od Skinny obsahuje jen L-Carnitin tartát a nic víc (tedy pokud nepočítáme nějakou tu hmotu, nutnou pro vytvoření a naplnění kapsle). Žádné umělé látky navíc, prostě jen L-Carnitine.

Měli byste vědět: V jedné kapsli najdete L-Karnitin tartrát v množství 600mg.

L-Carnitine od Skinny

✅Pokud nemáte se spalovači tuků ještě žádné zkušenosti, sáhněte právě po tomto

Kapsle se velmi dobře polykají. Nemám po nich žádný pocit pálivosti nebo něco takového. Je však dobře je zapít alespoň 200 ml vody – já tedy používám o něco víc. Lépe pak kloužou do krku.

A jaké je dávkování? Užívá se jedna kapsle každý den ráno a před tréninkem pak další. Přidala jsem je tedy ke své ranní dávce multivitamínů a ob den si brala kapsli navíc jako povzbuzení při cvičení Vzhledem k tomu, že je v balení 60 kapslí mi celé balení vydrželo asi na měsíc a půl, což je za tu cenu vážně dobré.

A kolik jsem shodila? Všechno jsem dělala jako obvykle a první dva týdny se upřímně nedělo vůbec nic. Ale L-CARNITINE zkrátka musí dostat šanci, aby pořádně zabral, takže jsem si z toho nic nedělala. Na konci užívání pak ručička na váze poposkočila dolů asi o kilo a půl. Což je super vzhledem k tomu, že poslední dobou moje váha spíše stagnovala Už mám v zásobě další balení a budu se těšit na pokračování. Přece jen – dlouhodobé užívání určitě přinese mnohem lepší výsledky.

Nejlevněji zakoupíte ZDE – Slevový kupón na 100 Kč – „skinny100

L-CARNITINE Osvědčený spalovač tuků – další recenze a hodnocení

Děkuji a mohu s klidem doporučit 🙂 v kombinaci se spalovačem, vždy jsem to tak užívala, bylo mi to tak doporučeno i od nutričního poradce v minulosti, výsledky jsou vidět po dvou týdnech. Po třech až čtyřech týdnech jsem tam, kde jsem chtěla být. Doručení je rychlé, a balíček perfektní!

Pavlina H.

Oblíbila jsem si značku Skinny, mám fat burner a l-carnitine, užívám před cvičením a jsem velmi spokojená se svými výsledky. Je mi 42 let, chodím na jogu a je mi skvěle. Doporučuji.

Martina

L-Carnitine

✅FAT BURNER, Super spalovač tuků – recenze

A jak je na tom tenhle krasavec? Nemůžete se stále poprat s faldíčky na břiše a nechcete už absolvovat ani jedno jediné kolečko diet doprovázených nehezkým jo-jo efektem? Už nemusíte. Stačí vsadit na přírodní ingredience, které podpoří přirozené spalování vašich tukových zásob.

Skinny nabízí vícesložkový extrémně silný spalovač tuků, který aktivně spaluje tuky, potlačuje chuť k jídlu a snižuje únavu.

A jak vypadá složení jedné kapsle?

Suroviny 1 kapsle
Guarana (10% kofeinu) 100 mg
Zelený čaj (20% polyfenols) 100 mg
L-Karnitin tartrát 100 mg
HCA (Garcinia kambodžská) 100 mg
Kofein 50 mg
Extrakt z kůry bílé vrby 50 mg
Synephrin 10 mg
Černý pepř extrakt (90%Piperin) 5 mg
Chrom pikolinát – 100% RPH 40 mcg

*RHP – referenční hodnota příjmu

Jde o opravdu smysluplně sestavené složení, které vás podpoří v dosahování vašich cílů. Užívá se ve stejném schématu jako L-Carnitine – 1 kapsli denně ráno a další před cvičením (množství tedy záleží na tom, jak moc se věnujete tělesné aktivitě).

A jak se tenhle produkt líbil kolegyni Hance?

Nejlevněji zakoupíte ZDE Slevový kupón na 100 Kč – „skinny100

✅Potěšily mě rychlé výsledky

Přiznám se, že já jsem spíše takový lenivý tip. Cvičím tak nanejvýš dvakrát do týdne, a to ještě nijak intenzivně. A i když se poslední dobou snažím alespoň poctivě sestavovat jídelníček, stejně nejsou výsledky takové, jaké bych očekávala. Tak jsem si řekla, že to zkusím.

Se spalovači nemám moc dobrou zkušenost. Jeden jsem už měla (myslím, že se zázvorovým extraktem) a pálila mě po něm žáha. Ale u FAT BURNERu od Skinny jsem žádné „závadné“ složení nenašla, takže jsem šla do toho.

První efekt, kterého jsem si všimla, byl ten, že mi úplně přestala chybět ranní káva. Dávala jsem si ji vždycky při příchodu do práce, abych se předtím stihla po cestě aspoň trochu najíst a nepila na lačný žaludek. Vždycky mě spolehlivě probrala, ale po pár dnech užívání FAT BURNERu jsem zjistila, že už vlastně probraná jsem a piju ji jenom ze zvyku. Tak jsem s tím přestala – další střípek pro moje zdraví.

Balení mi vzhledem k mé intenzitě cvičení vydrželo o něco déle, ale výsledky mám lepší, než kolegyně s L-Carnitinem. Dvě a půl kila dole. No není to prostě super? A jedu dál! Další balíček od Skinny bude tentokrát už jenom pro mě.

Fatburner – spalovač

FAT BURNER, Super spalovač tuků – další recenze

Tento produkt mě úplně dostal! Jeho účinky odpovídají skutečnosti. Jsem doslova nabitá energií, schopná vstávat mnohem dříve než v minulosti, při cvičení větší výkon a chuti na jídlo také zamezuje. Za týden užívání 1 kg pryč. Možná si řeknete, že to nic není, ale pro mě to hodně znamená. Můžu jen doporučit

Lamat

Doporučuji spalovač od Skinny Hezky nastartuje organismus, mám energii, i když mám den na nic! 🙂 Balíček je skvost, který jsem teda ještě neviděla!! 🙂 Na domácí cvičení a pomocníka v boji proti tukům je to top.

Marie

Nejlevněji zakoupíte ZDE Slevový kupón na 100 Kč – „skinny100

✅Hodnocení na závěr

A po kterém produktu tedy sáhnout? Záleží na tom, jak rychlé výsledky potřebujete a na tom, zda jste už někdy v minulosti něco podobného zkoušeli. L-CARNITINE, Osvědčený spalovač tuků i FAT BURNER, Super spalovač tuků od Skinny, patří jednoznačně mezi TOP produkty, které si na našem trhu můžete dopřát.