TIP: Nejoblíbenější sérum na řasy – GigaLash recenze a zkušenosti

GigaLash recenze a zkušenosti – nejkrásnější řasy jsou ty vaše (recenze). Vedle kvality vlasů jsou krásné a dlouhé řasy rozhodně tím největším MUST HAVE pro každou ženu. Ne každé ženě však její genetické sudičky daly do vínku husté a zdravé řasy – často jde spíš o opelichané pudlíky, kteří parádu rozhodně neudělají. I já měla podobný problém, a proč jsem nakonec vyzkoušela sérum na řasy GigaLash?

Je to až s podivem. Zatímco na délku a vitalitu vlasů si opravdu nemůžu stěžovat (což mimo jiné vyvolává závist mých spolutanečnic při khaleegy) s řasami jakoby na mě matka příroda zapomněla. I všichni moji bratranci je mají delší než já! Takže jsem dostala pošetilý nápad vyřešit své obtíže v kosmetickém salónu, kde mi promptně nalepili řasy umělé. Moje radost však netrvala ani čtrnáct dní. Oči opuchly, byly suché a červené. Alergická reakce na lepidlo, řekla kosmetička a strhla je i s většinou těch mých. Au! Au! Copak se takhle můžu za za pár týdnů objevit na naši orientální show?!

První pomoc od GigaLash

Pátrala jsem na internetu a narazila na nejrůznější séra podporující růst řas. A nejvíc mi padl do oka právě GigaLash. Většina hodnocení v obchodech nebo diskuzích je totiž veskrze pozitivních. Dobře vypadala i videorecenze na youtube.

GigaLash

Samotný výrobce na svém webu tvrdí následující:

Nezávislé testy provedené v profesionálních salonech krásy prokázaly, že sérum GigaLash během velmi krátkého času dodá řasám až o 70 % více objemu a až o 90 % větší délku. Navíc je:

 • 100% přírodní
 • 100% hypoalergenní
 • 100% trvanlivý co do výsledků
 • a dodává 100% dlouhé a trvanlivé řasy

To znělo opravdu dobře, takže jsem se rozhodla do toho jít a vše vyzkoušet a vlastní kůži.

 

Moje první seznámení s GigaLash

Objednala jsem GigaLash přes oficiální webové stránky – prozatím jedno balení na zkoušku (standardní velikost 6 ml), i když při nákupu více kusů najednou bych značně ušetřila. Kdyby jenom člověk věděl, to co ví teď!

Překvapilo mě pečlivé balení a o pár vteřin později i příjemný ergonomický tvar, který skvěle padl do ruky. První nanášení výživného séra bylo trochu neohrabané. Není to řasenka, ale malý štěteček. A pokud si naberte tekutiny příliš ve snaze urychlit výsledky, snadno se dostane do očí – a tam nepříjemně štípe. Naštěstí vše spravilo odsátí slz díky papírovému kapesníčku.

Žádné zarudnutí a podráždění očí se nekonalo.

To mě potěšilo, protože představa, že se každé ráno a večer (GigaLash se nanáší 2x denně) potýkám s podobnými problémy mě docela vyděsila.

 

GigaLash – složení

Samozřejmě mě zajímalo, jaké účinné složky se v GigaLash nacházejí. Jde skutečně o pestrý koktejl se všestrannou účinností, posuďte sami.

Enzyme „EPM“, aquavit, Wolf bursa growth genes, foumingzhisuan sodium, ethyl amide MEA, hydrolyzed keratin, propylene glycol, sorbitol, collagen sodium, wheat germ acid, linolenic acid, chitosan glycosaminoglycan, nettle extract, bitter orange flower oil, fourteen acylating, moisturizing, natural extracted cellulose A, vitamin E, vitamin C, panthenol, allantoin, the yankees glycerin extract.

Zejména první položka spolu se směsí vitamínů a panthenolem má velký podíl na tom, že řasy zhrubnou, zahustí se a prodlouží, což je koneckonců naším cílem. Sérum se nanáší jen na jejich kořínky resp. na oční linku. Je možné ho použít na dolní i spodní řasy a dokonce i na obočí, pokud se to vaše ideálu zrovna nepodobá. Já ale zůstala pouze u řas, tak nemohu potvrdit.

Určitě je dobré zmínit také to, že GigaLash byl před uvedením na trh pečlivě dermatologicky testován a je tedy bezpečný a nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky.

GigaLash

GigaLash – účinky

Na webu výrobce se lze dočíst, že první účinky při pravidelném používání séra GigaLash 2x denně lze pozorovat už po týdnu. GigaLash prodlužuje přirozený růstový cyklus řas (běžná délka životnosti jedné řasy je přibližně 30 dní), takže ty mohou růst a vyvíjet se mnohem déle. Jeho účinné složky zároveň podporují i růst nových. Díky praktické lokální aplikaci rychle pronikají až hluboko do folikulů (místo, odkud řasa vyrůstá) a stimulují je k efektivnímu růstu. A v neposlední řadě také zajišťuje jejich ochranu proti lámání a zvyšuje jejich pružnost.

 

Jak dlouho vydrží jedno balení GigaLash

Pokud se rozhodnete sérum GigaLash používat pouze a řasy a dodržíte doporučenou aplikaci 2x denně na vyčištěnou a nenalíčenou pleť, vydrží jedno balení přibližně na šest měsíců. To je velmi dlouho s přihlédnutím k ceně. To není ani 150 Kč na měsíc (aktuálně lze GigaLash koupit na oficiálních stránkách za 890 Kč). To i některé moje řasenky stojí víc!

 

GigaLash – recenze a zkušenosti

Ale vraťme se zpátky k mým osobním zkušenostem s GigaLash. O tom, jak ošidné může být nabrání více tekutiny na štěteček jsem už mluvila. Ráno to bývá většinou v pořádku, ale večer před spaním, kdy už je člověk unavený a chvějí se mu ruce vážně nic moc. Po pár pokusech a omylech jsem tedy začala sérum jednoduše kapat na čisté prsty a tím potírat kořínky řas. Od té doby se mi sérum nikdy nedostalo do očí, i když si myslím,že se jeho potřeba trošičku zvýšila.

Některé blogerky prý zase nedají dopustit na používání vatové štětičky do uší. Tam se ale podle mě více séra vstřebá neužitečně do vaty než skutečně dostane k řasám. Takže tenhle postup rozhodně nedoporučuji.

Další postřeh mám k následnému nanášení make-upu. Pokud se ráno líčíte, musíte si na aplikaci séra udělat čas. Ještě po dvou minutách je totiž pokožka vlhká a oční linky a další líčení se rozmazávají. Ale pokud počkáte alespoň 5 minut, bude už všechno OK. Nekoná se žádný pocit napjaté kůže, vysušení nebo šupinkování. A mile překvapená jsem byla i při odličování. Řasy vůbec nebyly citlivé, dokonce jakoby se zklidnily po tom předchozím masakru. Nic mě netáhlo ani nebolelo, což jsem tak napůl čekala (když jsem totiž zkoušela zaručenou vodičku pro růst vlasů, bolelo mě snad i pohlazení – brr!).

GigaLash

Jak funguje GigaLash – srovnání

Jako první se podíváme na to, jaké výsledky slibuje GigaLash na svých stránkách, abychom se později měli od čeho odpíchnout při srovnání. Mají na to dokonce moc krásný graf – já vám ho převedla do tabulky:

7 dní řasy jsou tmavší a mírně delší pružnější řasy o 25% svůdnější pohled
14 dní o 55% delší řasy o 38% hustší řasy o 50% svůdnější pohled
28 dní o 70% delší řasy o 58% hustší řasy o 80% svůdnější pohled
35 dní o 90% delší řasy o 70% hustší řasy o 100% svůdnější pohled

Já vám bohužel tak přesná čísla neposkytnu. Kdybych si totiž ten svůj zbyteček řas ještě začala vytrhávat a měřit, nezbylo by mi nad zorničkami ani pod nimi už vážně vůbec nic. Takže zbývají mé subjektivní dojmy nebo dojmy okolí.

1. týden

Pořád jsem se pozorovala v zrcadle a skutečně mi připadalo, že mi toho na víčkách roste trochu víc. Přítel však hlásil, že nic nezpozoroval (vypadám prý pořád stejně opelichaně, tak si vyberte).

2. týden

Ale ano, tady už jsou výsledky vidět dobře. Ano, rozhodně mi na očích něco roste a ano, určitě je to o kus delší, než to bylo před týdnem. Řasy jsou o něco silnější (myslím do šířky) a také mě potěšilo, že se všechny začínaly stáčet jedním směrem (předtím mi vždycky dva nebo tři kousky na každém oku trčely zrovna tam, kam se jim chtělo). Rozhodě působily uhlazeněji. A objevila se také spousta nových v místech, kde byly ty původní tak brutálně zmasakrovány. Všimla jsem si také, že řasy méně padají. Předtím mi vždy při odličování zůstaly na tampónku 3-4 řasy, tohle číslo se ale postupně snižuje, klidně i na nulu v těch dobrých dnech.

4. týden

Každý pohled do zrcadla mě těší. Už jsem to zase já s dlouhými a silnými řasami. Moje kosmetička se mě dokonce zeptala, jestli nemám řasenku! Stopy po nepovedeném prodlužování pomalu ale jistě mizí. Řasy jsou určitě delší, hrubší i vitálnější a míří pěkně jedním směrem – jako z reklamy na řasenku! A abych nezapomněla, stále mě nic neštípe ani nepálí. Měla jsem trochu strach při své citlivé pokožce, jestli mi časem GigaLash nezačne vadit, ale nestalo se.

GigaLash recenze a zkušenosti

GigaLash

5. týden

A je to tady. Mám krásné dlouhé a silné řasy a sakra svůdný pohled. Paráda! Jestli je to o 90% jako podle tabulky vám nepovím, ale výsledek je rozhodně znát! Dokonce tak moc, že mi řasy začínají vadit při nošení brýlí, takže přecházím na udržovací režim, kdy budu používat GigaLash jen jednou za dva nebo tři dny.

Měli byste vědět: Výrobce uvádí, že pokud sérum vysadíte, zhruba do dvou měsíců se vše vrátí k normálu. Já tedy nic vysazovat nehodlám, jen trochu upravím frekvenci,. Jak jsem psala výš.

A závěr? GigaLash rozhodně stojí za to! Musela jsem kvůli němu sice trochu upravit své návyky při líčení, ale nejde o nic hrozného. Každému tedy určitě doporučuji (ale s prvním použitím opatrně, mě sice nic nebylo, ale na internetu se lze občas dočíst o nepříjemných alergických reakcích).

GigaLash

GigaLash
9.4

delší řasy

10/10

  hustší řasy

  9/10

   cena

   9/10

    Plus

    • - krásné řasy
    • - cena v porovnání s podobnými přípravky
    • - 100% garance vrácení peněz

    Mínus

    • - někdo musí upravit návyky při líčení

    Komentáře

    1. Radka 5 června, 2019
    2. Jana Hlochova 11 října, 2021

    Napiš komentář