Nejlepší sérum pro dlouhé a husté řasy – porovnání 3 nejlepších

Nejlepší sérum pro dlouhé a husté řasy – Která žena by si nepřála přirozeně dlouhé řasy s mrkajícím efektem, který při každém pohybu vytvoří vítr ve svém okolí. My všechny. Bohužel ale, jak už je to se vším, tam kde příroda nenadělila, je třeba vyhledat pomoc a sáhnout po přípravcích, které nám splní naše přání. Oči jsou, jak se říká, okno do duše, a krásné řasy jeho zdobený rám. Stejně jako lesklé, husté vlasy dodají ženě sebevědomí, u dlouhých řas tomu není jinak. Nechcete-li využít služeb prodlužování a doplňování řas uměle, ale nevíte si rady, po kterých sérech na dlouhé a husté řasy se poohlédnout, následujících pár odstavců vám snad usnadní rozhodování.

 

Oční řasy

Postupem času se řasy staly spíše symbolem krásy a ženskosti, proto se pro jejich zvýraznění později začala používat řasenka nebo různé produkty, které alespoň původně řasenku připomínaly. Jejich funkce je ale mnohem prostější. Lidské řasy jsou podobné chlupům a vlasům, stejně tak jejich zbarvení odpovídá vaší přirozené barvě vlasů. Jejich hlavní činností je chránit oko před vniknutím jemných částic jako je například prach, drobný hmyz nebo různé nečistoty. V podstatě jejich zhušťováním a péčí o ně, nejen dbáte na jejich vzhled, ale i na to, jak budou vaše oči chránit. Čím hustší, tím lepší ochrana oka. A jaké přípravky nám k tomu mohou posloužit?

 

Nejlepší sérum na řasy – porovnání přípravků pro krásné řasy

Stručně jsme představili top 3 přípravky na delší, tmavší a hustší řasy, v následující tabulce najdete shrnutí všeho, co nás nejvíce zajímá a podle čeho směřujeme náš výběr. Je jen na vás, čemu dáváte přednost a na základě čeho se rozhodnete, ale i tak to vypadá, že favorit je jasný.

Výrobek

První výsledky

​​​​Výdrž balení

Nárůst řas

Cena

HODNOCENÍ

Nejlevněji

Synouvelle cosmetics

8 – 10 týdnů

4 – 10 měsíců

o 43%

1 990 – 2 490

Hairplus

4 týdny

6 měsíců

o 40 – 45%

2280

VÍTĚZ
GigaLash

7 dní

6 měsíců

o 90%

890

 

1 – Synouvelle Cosmetics sérum

Jako první pán na holení je tady Synouvelle Cosmetics sérum. Řeč je o přípravku, kterému vládnou hlavně peptidy. Co to vůbec je! Peptid je chemická sloučenina organického původu. Vzniká spojením aminokyselin peptidovou vazbou. Je mi zcela jasné, že takové vysvětlení nikomu z nás moc neřekne. Jednoduše řečeno, peptidy stimulují buněčné dělení a látkovou výměnu v kořínku, kde budou řasy lépe ukotveny a budou mít lepší předpoklady pro svůj růst. Proto je tak důležitou součástí.

U tohoto výrobku se rozhodně nenechte odradit pomalejším začátkem, co se účinku týká. My ženy máme tendenci se po každém použití jakéhokoliv přípravku hned pozorovat v zrcadle, zdali už všechno působí, jak má. Tak to ovšem nefunguje. Synouvelle Cosmetics vás překvapí a po pár týdnech pocítíte menší změny na vašem oku. Řasy vám především zhrubnou a v koutku oka uvidíte, že se něco děje. Nemusíte se bát žádné alergické reakce, ani rudnutí očí. Jediné, co vás opravdu může odradit, je pak cena. V takovém případě doporučuji doma provést menší kalkulaci. Napište si, jak dlouho jste ochotná sérum používat a danou částku, kterou byste utratila za nakupování řasenek nebo za umělé prodlužování řas.

Co dalšího, neméně důležitého, můžeme říct o Synouvelle Cosmetics:

 • 3 druhy – bílá (základní), stříbrná (lze použít i na obočí), béžová (lze použít i na obočí, vhodné pro citlivou pleť)
 • kvalitu a lesk řasy ovlivňuje obsažená kyselina hyaluronová a provitamín B (panthenol)
 • výsledky můžete očekávat cca po 8-10 týdnech používání, aplikace 1x denně
 • ztmavnou a narostou průměrně tak o 43%
 • cena dle druhu – bílá cca 1 990,-, stříbrná a béžová cca 2 490,-

Nejlevněji k dostání zde 

2 – Hairplus sérum – recenze

U Hairplusu zřejmě stačí říct, že zde přesně funguje poměr cena/výkon. Problémem určitě může být vyšší cena, ale ta přesně odpovídá kýženým výsledkům. Spousta žen vyzkoušela mnoho produktů a nakonec jich valná většina zůstala věrná séru Hairplus. Díky vitamínům bude pokožka kolem očí vždy chráněná, a proto se nemusíte bát nežádoucího zarudnutí očí a oblasti kolem nich. Navíc zhrubnutí řas vám usnadní líčení řasenkou. Lépe přilne a ušetříte minimálně polovinu času strávenou nanášením. Jakmile dorazí vaše spokojenost, sérum můžete používat už jen pro udržování, výsledky už neztratíte.

Hairplus sérum je dalším přípravkem, který také stojí za zvážení a patří dnes do naší top trojky. Samozřejmě podobně jako předchozí a následující je celý jeho správný účinek postavený na složení a již zmíněných peptidech. K růstu nám ještě k tomu budou napomáhat ženšenové výtažky, které prokrvují folikuly  řas.

 

 • pokožka kolem řas a obočí bude vyživená a chráněná díky vitamínům A, C a E
 • první viditelné efekty do 4 týdnů, aplikace 1x denně
 • tmavší řasy i obočí
 • nárůst až o 40-45% původní délky
 • cena cca 2 280,-

Nejlevněji k dostání zde 

3 – GigaLash recenze – VÍTĚZ SROVNÁNÍ

Jako poslední, ale ne na posledním místě, tady máme GigaLash. GigaLash, jak už první polovina slova napovídá, vám řasy nejen prodlouží, ale také zvětší jejich objem. Obsahuje enzymy EPM, speciálně vyvinuté pro prodloužení řas, a proto můžete očekávat první výsledky už po 7 dnech aplikace. Při nastudování složení a superlativů GigaLash séra, neuvidíte nikde nic jiného než 100%, 100% a znovu 100%. Dále pak rychlost a jednoduchost.

Určitě netřeba zmiňovat, že ač se nejedná o žádnou soutěž, vše nasvědčuje tomu, že GigaLash ze všech zmíněných přípravků, vychází nejlépe. Účinky se zdají až neuvěřitelné v poměru k ceně, ale věřte tomu, je to tak. Pokud patříte mezi ty ženy, které by nejraději měly všechno hned, nebo vás čeká v nejbližších dnech akce, kde chcete okolí omámit svým svůdným a hlavně přirozeným pohledem, GigaLash je ta nejlepší volba. Cena je přijatelná a první opravdu viditelné výsledky se dostaví už během týdne. Vaše řasy nebudou nijak citlivé, usnadní se vám práce s nanášením líčení a posléze i s jeho odličováním. Jen pozor na jednu věc, a sice po jeho nanesení počkejte ještě zhruba dalších 5 minut než se pořádně vstřebá, abyste zbytečně nenanášeli sérum a líčení a efekt bude od nuly k nule. GigaLash je zárukou kvality a opravdového výsledku, kterého si všimnete nejen vy, ale i vaše okolí.

 

 • 100% přírodní
 • 100% hypoalergenní
 • 100% trvanlivý
 • řasy se nejen prodlouží, ale také ztmavnou a zhrubnou
 • možné použít i na obočí
 • první výsledky již po 7 dnech, aplikace 2x denně
 • cena cca 890,-

Nejlevněji k dostání zde

Co víc říci závěrem. My ženy se vždy budeme pokoušet o to, abychom byly krásnější a zároveň nepůsobily uměle. Naše tělo si vyžaduje více péče než to mužské a co si budeme povídat, jsou na nás také kladeny mnohem větší nároky. O to víc chceme s péčí ušetřit čas, peníze a zároveň chceme přirozené účinky. V takovém případě tomu musíme trochu pomoct a pro krásné řasy jsou séra ideální variantou.

Komentáře

 1. Monca 29 září, 2018
 2. Martina klocova 5 června, 2019

Napiš komentář