Blendea recenze a zkušenosti – 5 zdravých superpotravin v BIO kvalitě v 1 produktu

asdsadsadBlendea recenze – Pokud už jste se rozhodovali nad tím, který výrobek užívat, jistě jste byli zmateni. Zelený ječmen, spirulinu, chlorellu nebo mladá pšenice? Odpovědí je Blendea, která obsahuje všechny tyto produkty, a to navíc v BIO kvalitě. Užívat si tak můžete pozitivních vlastností všech těchto superpotravin.

Jedná se o zelený prášek, s jehož pravidelným užíváním můžeme dosáhnout spousty pozitivních změn. Prášek se snadno rozpustí v každé tekutině (vodě, džusu, smoothie). Nedoporučuje se přidávat ho do horkých nápojů, například čajů. Mezi pozitivními účinky výrobku můžeme jmenovat posílení imunity, ochrana před předčasným stárnutím, zlepšení trávicího systému, předcházení nejrůznějším chorobám a další.

 

🌿Blendea recenze – Složení

Složení produktu je velmi jednoduché, jedná se o syntézu následujících produktů v BIO kvalitě:

 • 30 % zelený ječmen – je v novozélandské kvalitě, dodává lidskému organismu energii a přispívá ke zdravému imunitnímu systému. Díky tomu, že chrání tkáně před škodlivými toxiny také rozzařuje pleť.
 • 30 % mladá pšenice – obsahuje aminokyseliny a proteiny. Působí jako antioxidant, zlepšuje trávení, snižuje zánětlivost a celkově podporuje imunitu člověka. Blendea obsahuje mladou pšenici z NovéhoZélandu.
 • 20 % spirulina – obsahuje velké množství bílkovin, oddaluje přirozené stárnutí a zmírňuje projevy některých chorob (diabetes, alergie, onemocnění srdce).
 • 15 % chlorella – odbourává cholesterol, čímž napomáhá srdečnímu zdraví, a napomáhá detoxikaci organismu.
 • 5 % máta pro dodání chuti.

Blendea recenze

 

 

🌿Blendea recenze – Užívání

Stačí jen jedna lžička produktu denně a zaručíte si dostatečný příjem užitečných živin, minerálů a antioxidantů. Tuto lžičku smícháme s vodou nebo ovocnou šťávou, přidat ji můžeme i do ranního smoothie a pořádně promícháme.

🌿Jak dlouho užívat zelené superpotraviny?

Každé tělo je jiné a má své zdravotní problémy. Různí se tak i důvody pro užívání superpotravin. Někomu stačí 2 měsíce a cítí se lépe. Někdo užívá dlouhodobě v řádech měsíců a je spokojený. Záleží na vlastním pocitu.

🌿Blendea recenze – Co říká výrobce

Výrobce se zaručuje za to, že všechny složky jsou v BIO kvalitě a pěstované na slunci. Blendea je speciálně vyvinutá pro to, aby zaručila správné fungování těla. Složení je 100 % přírodní bez přidaných cukrů či syntetických přísad. Blendea je silný antioxidant, a jako takový bojuje proti volným radikálům v těle. Dokáže tak předcházet spoustě nemocí, nebo výrazně zmírňovat jejich projevy. Výsledkem užívání Blendey je také čistší pleť, kvalitnější spánek, nižší cholesterol, více energie a mladší vzhled.

 

🌿Blendea recenze – Osobní zkušenost

 

🌿Blendea recenze –  Kde koupit

Výrobek můžete koupit na oficiálních stránkách této výjimečné zelené směsi superpotravin.

🌿Blendea recenze – Doba doručení a diskrétnost balení

Doba doručení se liší na základě výběru dodavatele dopravy. Pokud zvolíte dodání Českou poštou, počkáte si 2 pracovní dny na výrobek. Pokud zvolíte kurýra, můžete zboží dostat ještě dříve. Na Slovensko bude balíček putovat cca 5 dnů. Výrobce bohužel nenabízí dodání zdarma ani při větších objednávkách.

🌿1.dojem

Na první pohled se může zdát, že tento zelený prášek bude páchnout rybinou, protože velkou část z nich tvoří řasy (chlorella, spirulina). Avšak opak je pravdou. Blendea má příjemnou mátovou příchuť, i když nemůžu si pomoct, cítím tam jakoby řasu nebo podobného. Zkrátka jako když si loknete mořské vody. Takže pokud jste někdy užívali chlorellu či spirulinu, nemusíte se obávat jejich pachutí.

🌿Účinky – osobní zkušenost

Blendea slibuje zlepšení ve spoustě oblastí lidského zdraví. Měla by pomoci i při hubnutí, i když nepřímo, protože obsahuje vlákninu a antioxidanty, které detoxikují organismus. Pročištěné orgány pak mohou pracovat lépe, a tím i rychleji odbourávat tuk. Důležité je ale celkově odlehčit svůj jídelníček, čímž podpoříte účinky výrobku Blendea. Osobně po 3 týdnech pozoruji nejvíce antioxidační účinky. Zkoušela jsem dříve chlorellu i spirulinu. Zde je nesporná výhoda, že vše je obsaženo v jednom produktu.

Doplnění po měsíci užívání:
Užívám jednou denně, za měsíc jsem zhubla 4kg, když jsem trošku začala cvičit. Zlepšilo se mi zažívání a údajně mám hezčí pleť 🙂

🌿Blendea recenze – Zkušenosti uživatelů

Uživatelé měli obavu z toho, jaká bude příchuť tohoto produktu. Všichni ale byli příjemně překvapeni svěží mátovou chutí. Pochvalovali si také to, že nemuseli kupovat čtyři složky produktu Blendea zvlášť – získali je všechny z jednoho balení. Byli tak zbaveni rozhodování, který z produktů používat. Co se týká slibovaných účinků (lepší trávení, více energie, výborná imunita), zdá se, že produkt zabral tak, jak zákazníci očekávali. Jediné, na co si zákazníci stěžovali, bylo poměrně malé balení.

 

🌿Blendea recenze – Otázky a odpovědi posbírané z internetu

Zákazníky velmi často zajímalo, zda je možné výrobek užívat v průběhu těhotenství či kojení. I když se jedná o přírodní produkt plný zdravých složek, užívání v těhotenství ani při kojení se nedoporučuje. Ohledně složení se zákazníci ptali na to, zda výrobek obsahuje přidané konzervanty, cukry apod. Kromě uvedených pěti složek však Blendea neobsahuje nic navíc. Balení výrobku zaručuje jeho dlouhou životnost.

 

🌿Blendea recenze – Na co si dát pozor

Výrobek vypijte ihned po smíchání s tekutinou, aby nedošlo k tomu, že se jeho obsah usadí na dně sklenice.

Neberte větší množství výrobku, než je doporučené dávkování (1-2 lžičky denně). Mohly by nastat zdravotní obtíže, jako je zácpa, bolest břicha.

🌿Blendea recenze – Plusy a mínusy

Výhodou produktu je to, že ho mohou užívat i lidé s nesnášenlivostí lepku a laktózy, protože produkt je bezlepkový a bez laktózy. Navíc neobsahuje produkt žádný cukr a je vhodný i pro vegany.

Další výhodou je snadnost použití – stačí rozmíchat v tekutině a máte hotovo.

Velkým mínusem může být vyvolání alergické reakce – tento případ je však zcela ojedinělý. Někteří uživatelé si stěžovali také na pálení v ústech a škrábání v krku, svědění kůže, což jsou projevy alergie. Pokud se u vás vyskytne některý z těchto projevů, okamžitě přestaňte výrobek užívat a poraďte se svým lékařem.

Mezi nežádoucí účinky patří bolesti hlavy, nespavost a problémy s trávením, které mohou být ale způsobeny nedostatečným pitným režimem.

Blendeu by neměly užívat těhotné ani kojící ženy.

🌿Blendea recenze – Cena

Cena produktu je 499 Kč za cca 30 porcí.

TIP!  Použijte slevový kód:  10usetrim  a ušetřete 10%

 

Chci Slevu 10% na produkt BLENDEA

🌿Blendea recenze – Závěr

Protože je Blendea směsí čtyř různých superpotravin, můžete tak získat z jedné lžičky zdraví prospěšné látky ze všech těchto superpotravin. Vyplatí se tedy vyzkoušet jeden přípravek, než kupovat každou složku zvlášť. Navíc je přípravek vhodný jak pro ty, kteří potřebují shodit nějaké to kilo, tak také slouží jako vynikající přípravek při detoxikaci organizmu. Právem tedy řadíme Blendeu na průběžné 1.místo mezi přípravky na hubnutí a detoxikaci. Tento přípravek si to prostě zaslouží.

A co Vy, máte zkušenost s tímto produktem? Pokud ano, podělte se s námi v komentáři.

Aktualizace 13.6.2022

Blendea Supergreens

Blendea Supergreens
9.6333333333333

Účinky

10/10

  Rychlost účinku

  10/10

   Cena

   10/10

    Plus

    • - 4 superpotraviny v jednom produktu
    • - Kladné hodnocení uživatelů
    • - Mátová chuť
    • - Certifikát BIOKVALITY

    Mínus

    • - nevhodný pro těhotné a kojící

    Komentáře

    1. Teri Hušková 10 října, 2021
    2. Katka 11 října, 2021

    Napiš komentář

    Blendea - top přípravek na detoxikaci se slevou - slevový kód: SLEVA10CHCI SLEVU