Prodetox recenze a zkušenosti

jioijProdetox recenze a zkušenosti

Prodetox recenze a zkušenosti – Jak už název napovídá, jedná se o přípravek, který má napomoci organismu detoxikovat se. A to už za dva týdny. Detoxikace organismu probíhá tak, že se z těla (a hlavně z trávicího systému) odvedou všechny škodlivé volné radikály. Lidé, kteří si organismus nepročišťují, hromadí tyto odpadní látky uvnitř těla a jsou tak náchylnější ke vzniku nejrůznějších chorob.

 

Prodetox recenze a zkušenosti – co je to ?

Prodetox je detoxikační přípravek, který pomáhá tělu zbavit ho škodlivých látek. Je vhodný pro lidi, kteří se snaží zhubnout, pro lidi, kteří pociťují dlouhodobou únavu, a také pro lidi, kteří vědí, že nežijí zdravým životním stylem. Na hubnutí se Prodetox podílí tak, že odstraní z těla až 3 kg odpadních látek a nastartuje metabolismus. Vyčerpaným lidem pak dodá energii, kterou organismus spotřebovává při nesprávném fungování trávicího systému. Lidé, kteří kouří, pijí alkohol, jedí hodně tuků a málo ovoce a zeleniny se doporučuje detoxikace aspoň jednou za rok.

 

Prodetox recenze a zkušenosti – Složení

Složení Prodetoxu je přírodní. Skládá se ze speciální směsi látek, která je tak účinná, že stačí čtrnáctidenní kůra.

Hlavní složkou je bakterie LactoSpore, která zodpovídá za správnou funkci střev. Tato bakterie je odolná vůči kyselinám žaludku a dostane se až do střev, kde zahájí svou činnost.

Caromin a montmorillonit v tomto produktu působí jako antioxidanty, takže odvádí škodlivé látky ven z těla a snižují riziko vzniku nejrůznějšíchzánětů.

ji

Správnou funkci střev a trávicího ústrojí zajišťuje směs bylin. Byly vybrány takové byliny a extrakty z nich, které se běžně používají k detoxikaci.

Další silnou látkou Prodetoxu je přírodní vláknina, která prospívá zdraví střev a zároveň se stará o správnou imunitní funkci organismu.

 

Prodetox recenze a zkušenosti – Cena

Na začátku detoxikace doporučuje výrobce zakoupit balení 30 sáčků za 799 Kč. Pokud budete kůru opakovat častěji, můžete sehnat i ekonomická balení více kusů – 60 sáčků za 1399 Kč, 90 sáčků za 1999 Kč nebo 120 sáčků za 2499 Kč. Cena je tedy postavena dost vysoko v porovnání například s produktem Blendea, který je zároveň o úroveň výše.

 

Prodetox recenze a zkušenosti – Užívání

Přípravek Prodetox je rozdělen do několika malých sáčků, z nichž jeden sáček představuje jednu dávku. Tento sáček smícháte ve sklenici s 250 ml vody. Ihned po smíchání směs vypijte, aby nedošlo k usazení obsahu na dně sklenice. Měl by vám stačit jeden sáček denně, který vypijete ráno nalačno, jednu hodinu před jídlem, do jedné hodiny ho zapijte ještě aspoň jednou sklenicí vody.

Nezapomeňte na pravidelný pitný režim v rámci celého dne (vypijte tedy ještě aspoň 2 litry vody). Pokud u vás přetrvávají problémy, můžete užít ještě jeden sáček večer. Prodetox můžete užívat maximálně čtrnáct dní.  Prodetox mohou užívat i děti od 6 do 12 let, a to v polovičním množství dávky dospělého.

 

Prodetox recenze a zkušenosti – Co říká výrobce

Prodetox je detoxikační směs, která je speciálně vyvinutá k pročištění organismu, skládá se až z 25 látek. Celý proces očisty trvá 14 dní. Chuť produktu je příjemná, ovocná. Prodetox se prodává ve formě prášku, který se snadno rozpustí, takže užívání je jednoduché.

Prodetox recenze a osobní zkušenost

Prodetox recenze – Osobní zkušenost

 Kde koupit

Výrobek je možné koupit na oficiálních stránkách.

 

Doba doručení

Výrobci a distributoři výrobku se snaží o co nejkratší dobu doručení. Ta je proto 1-2 dny, abyste s detoxikací mohli začít co nejdříve. Cena poštovného se pak odvíjí od zvoleného dodavatele balíků. Možný je i osobní odběr zdarma.

 

1.dojem

Na první pohled se Prodetox může jevit jako sladký nápoj, kterých je na trhu spousty. Pokud ale porovnáte jeho složení s konkurenčními výrobky, zjistíte, že složky jsou zcela přírodní. Až výrobek vyzkoušíte, zjistíte, že vás opravdu pročistí, budete se cítit lehčeji. Nečekejte ale, že rozdíl poznáte po prvním dnu. Účinky hodnotím po 14denním užívání. Plus body zde musím dát za chuť, která je jako 100% pomerančová šťáva s nádechem máty. Co se chuti týká, zde před konkurenčními přípravky zcela jistě vede Prodetox.

xde

Účinky – osobní zkušenost

Detoxikační kůra s Prodetoxem je velmi jednoduchá. Stačí si dát jeden sáček ráno denně a zapít ho dostatečným množstvím vody. V průběhu dne je pak potřeba dbát na dostatečný pitný režim a odlehčenou stravu. V rámci tohoto programu je možné zhubnout i několik kilogramů a získat více energie. Už po třech dnech se dostavily první účinky. Protože se však jedná o krátkodobou detoxikaci, je třeba ji časem opakovat. Jako motivace na dodržování zásad zdravého životního stylu se může stát o něco vyšší cena produktu.

Prodetox recenze a zkušenosti – Zkušenosti uživatelů

Uživatelé, kteří začali s detoxikačním procesem, většinou brali kůru zodpovědně. Odlehčili svůj jídelníček, pili dostatek tekutin, a tak účinky pocítili poměrně rychle. Někteří uživatelé si stěžovali na to, že sáčky jdou obtížně otvírat. Tento problém ale už výrobce řeší, takže v budoucnu byste se do sáčků měli dostat bez použití nůžek. Uvidíme..

 

Prodetox recenze a zkušenosti – Otázky a odpovědi posbírané z internetukjoi

Zákazníci, kteří si Prodetox koupí, se často ptají, jestli s pomocí tohoto výrobku mohou zhubnout. Odpovědět se nedá ano, ani ne. Detoxikace těla jako taková může nepřímo pomoci hubnutí tím, že pročistí orgány, které jsou zodpovědné za odbourávání tuku. Čistý orgán pak pracuje rychleji a lépe než zanesený. Zhubnout takto můžete 3 kg odpadních látek, které se běžně v těle nachází. Pro další hubnutí je potřeba zařadit pohyb a vyvážený jídelníček (žádné sladkosti, mastná a smažená jídla).

 

Prodetox recenze a zkušenosti – Na co si dát pozor

V průběhu užívání Prodetoxu dbejte na dodržování pitného režimu. Tělo v detoxikačním režimu spotřebuje více vody k ředění stolice a dalším procesům. V rámci detoxikace aktivujete i některé další orgány, které byly dosud v nečinnosti, a i ty potřebují vodu.

 

Prodetox recenze a zkušenosti – Plusy a mínusy

Nevýhodou tohoto produktu je to, že se musí opakovat, stejně jako každá detoxikace. Pro trvalý efekt je potřeba změnit stravovací návyky a začít žít zdravým životním stylem, například aktivním životem. Výhodou ovšem je to, že Prodetox můžete užívat opakovaně a znovu tak detoxikovat organismus.

Výhodou je rychlá účinnost výrobku – a to už po dvou až třech dnech. V těchto dnech si můžete všimnout například úlevy od pocitu nafouklého břicha, pálení žáhy, případných křečí. Detoxikace prospívá nejen trávicímu ústrojí, ale také pleti. Ta se projasní a pročistí. Měli byste se zbavit i akné.

Nevýhodou se někomu může zdát to, že samotný výrobek nezaručí zhubnutí. Zpočátku přijdete pouze o 3 kg odpadních látek. Na druhou stranu ale máte nastartovaný metabolismus, který když podpoříte zdravou stravou, zhubnete.

Jako mínus berou někteří uživatelé to, že museli častěji navštěvovat WC, což je ale běžný průběh detoxikace organismu.

Prodetox recenze a zkušenosti – Závěr

Prodetox je poměrně nový přípravek na trhu, který si postupně získává na oblibě. Lidé, kteří mají s tímto přípravkem zkušenosti, jsou mile překvapeni a hodnotí ho pozitivně. Ne všichni zhubli, někteří z nich ale zaznamenali větší množství energie, lepší náladu a snížení obtíží s trávením. Když ale vezmeme v potaz cenu, kvalitu a účinek, pak určitě vhodnější volbou jak při detoxikaci, tak  i hubnutí bude jednička v našem srovnání, přípravek Blendea.

Prodetox

Prodetox
6.85

Účinná detoxikace

8/10

  Pomoc při hubnutí

  7/10

   Rychlost účinků

   8/10

    Cena

    5/10

     Plus

     • - odstraňuje toxiny - účinná detoxikace
     • - pomoc při hubnutí jako vedlejší účinek
     • - přírodní produkt
     • - výhodná cena při koupi většího balení

     Mínus

     • - jen pouhým užíváním pravděpodobně trvale nezhubnete

     Jeden komentář

     1. Martina 8 prosince, 2016

     Napiš komentář

     Blendea - top přípravek na detoxikaci se slevou - slevový kód: SLEVA10CHCI SLEVU