Dreamly recenze a zkušenosti – když nemůžeš spát

Dreamly recenze. Problémy se spánkem trápí řadu lidí. Nemusí jít je o problém s usínáním, ale i s kvalitou spánku. Vzbudí vás sebemenší hluk, brzy ráno jste vzhůru, už nedokážete zabrat, a přesto se potom cítíte jako přejetí parním válcem. celý den pak nestojí za nic. Také se v tomhle popisu poznáváte?

Kratší a přechodné potíže se spánkem lze zvládnout. Naše těla jsou poměrně přizpůsobivá a krátkodobý deficit je možné poměrně bez problémů dohnat. Jestliže však vaše problémy se spánkem přetrvávají déle, mohou vyústit ve vážné zdravotní potíže. Proto je vhodné řešit jakékoliv nastávající potíže co nejdříve. A to ještě předtím, než se překlopí do čehokoliv vážnějšího. Prášky nebo léky na spaní by přitom měly patřit až mezi poslední řešení. Mnohem lepší bude sázka na přírodní prostředky.

⭐Bylinky vám mohou pomoci, ovšem v té správné koncentraci

Jak se však o kvalitu svého spánku postarat? Už naše prababičky používaly pro lepší spánek mnohé osvědčené prostředky, například meduňku nebo mateřídoušku. Ovšem pro ty správné účinky bylo nutné vpít leckdy i litry odvarů, a to po poměrně dlouhou dobu. Naštěstí díky moderním technologiím teď existuje mnohem lepší možnost.

Bylinné extrakty mají mnohem větší sílu než jen vylouhované sušené byliny v horké vodě. A právě také obsahuje i český přípravek Dreamly, který jsem měla možnost otestovat. I mě totiž v poslední době trápily nepříjemné noční okamžiky, nehezké sny, častá probuzení. Na mém pracovním výkonu se to podepsalo, stejně jako na mém osobním životě… A jak se mi tedy s Dreamly spalo?

Bylinný doplněk, díky kterému usnete do 30-60 minut

Dreamly je čistě přírodní prostředek složený jen z bylin a vitamínů. Celá kombinace je velmi pečlivě vybraná. Najdete tu jen prostředky, které jsou známé svými pozitivními účinky na naši mysl, spánek a samozřejmě i na psychický stav.

Budete-li Dreamly užívat pravidelně, měla by se jejich silná koncentrace postarat o to, abyste vždy usnuli do 30-60 minut od užití želatinových tobolek. Mimochodem, pro jeden večer jsou potřeba dvě.

Nejprve sami vyzkoušeli nespočet různých přípravků, včetně čajů a sirupů, které měly dobrý spánek pouze na obalu, jako chytrý marketingový tah, ale přitom působily pouze jako placebo. Rozhodli se tedy pro vlastní řešení.“ Přesně takhle tvůrci Dreamly začínali. A které látky se rozhodli do svého přípravku zařadit?

Kozlík, Mučenka a ti další

Účinných látek najdeme v přípravku Dreamly hned sedm. Čtyři z nich tvoří bylinky, zbylé dvě jsou vitamíny a esenciální mastná kyselina. A co je vlastně ve hře?

Bylinky sází na známé i neznámé hráče

O kozlíku nebo meduňce jste v souvislosti se zdravým a kvalitním spánkem určitě už slyšeli. Ale co takhle o šafránu nebo mučence? Jejich přítomnost dokládá inovativní složení tohoto produktu. A co konkrétně umí?

🌿Mučenka pletní dokáže „uklidňovat“ nervy. Ale nepředstavujte si ji jako jakési uspávadlo. Nezpůsobuje ospalost, ani nemá negativní vliv na naši schopnost soustředění. Nezpůsobuje ani návyk, a právě proto se řadí mezi jedny z nejlepších pomocníků proti nespavosti.

🌿Kozlík lékařský je všeobecně uvolňující. Postará se o úzkost, napětí i křeče. Jeho blahodárné účinky na spánek jsou známé už po staletí, i když dnes bývá spíše opomíjen. Kořen, vařený v horké vodě, totiž velmi nepříjemně páchne.

Měli byste vědět: Kromě potíží se spánkem může kozlík pomoci i ženám. Je totiž skvělý na menstruační potíže, a to zejména křeče.

🌿Meduňka lékařská přispívá k psychické pohodě. Zklidňuje stres a stará se i o naši psychickou pohodu, díky tomu všemu si dokáže poradit i s problémy se spánkem. Patří k prostředkům používaným již našimi babičkami.

🌿Šafrán setý není jen drahé a velmi dobré koření. V našem organismu si poradí i s mnoha jinými věcmi, uklidňuje nás a postará se i o nadměrnou podrážděnost. A pokud se podíváme na jeho působení podrobně, zjistíme, že hraje velmi významnou roli při fungování naší nervové soustavy. Skvěle totiž přispívá k přenosu serotoninu, který je pro hluboký a spokojený spánek nezbytný.

🌿Vitamíny a L-Tryptofan

Začít musíme určitě esenciální mastnou kyselinou L-Tryptofan. Není náhodou, že právě tuto látku najdeme v řadě obdobných přípravkům s týmž deklarovaným účinkem. Tato kyselina v našem organismu podporuje tvorbu hormonu, který je pro hluboký a regenerační spánek nezbytný. Ano, jde o již zmiňovaný serotonin. Pokud ho v organismu máme málo, jsme podráždění a náladoví, a samozřejmě také trpíme nespavostí.

Vitamíny B jako šikovná podpora účinků všech bylin i L-Tryptofanu

A co ještě v Dreamly najdeme? Vitamín B3 alias Niacin a vitamín B6. Oba tyto vitamíny potřebujeme pro správné fungování nervového systému. Podílí se také na normální psychické činnosti a dalších důležitých procesech, jež v našich tělech probíhají. V Dreamly jsou proto, že se jim společně daří snižovat míru účinků a vyčerpání. Zároveň působí v synergii s ostatními složkami, čímž podporují jejich působení.

⭐Složení Dreamly

Účinná složka/ Obsah v 1 kapsli

Přijde vám to málo? Ale vůbec ne. Vzhledem k tomu, že je velikost kapsle přece jenom omezená, bylo nutné získat z každé byliny maximálně koncentrovaný extrakt. A právě ten v Dreamly najdete.

Jak vlastně Dreamly funguje?

Zajímá vás, co všechno tyhle bylinky umí? V jednom balení najdeme 60 kapslí, což by vám vzhledem k frekvenci užívání mělo vystačit na měsíc. A kdy ji užít? V návodu mi bylo doporučeno vzít si svou „dávku“ 30-60 minut před usnutím. chvíli mi trvalo, než jsem se naučila si Dreamly dobře časovat.

Je totiž opravdu důležité, aby dávka byla užita vždy jen před spánkem. Nikdy jindy. Takže dávat si Dreamly ke snídani jako svoje oblíbené „céčko“ by rozhodně nebyl dobrý nápad.

Recenze Dreamly, aneb jak se mi spalo

Musím říct, že prvních pár dní se nic moc nedělo. Ale to mě vlastně nepřekvapilo. Bylinky zkrátka potřebují nějaký ten čas, než začnou působit. V krvi se musí vytvořit nějaká ta hladinka. Ovšem jakmile uběhl týden, začala jsem si všímat změn.

Nejdřív e mi zdálo, že je moje usínání o něco rychlejší. Jak se mi vždy před hlavou honily hlavou nejrůznější myšlenky a tu spoustu plánování (samozřejmě zbytečného) se mi jen málokdy podařilo odbourat. Ale to postupně zmizelo. Lehnu a spím, doposud skoro nevídáno.

Taky se mi zdají sny. To prý znamená, že mám spánek hlubší a ráno se pomaleji, a hlavně postupně probírám. Také příjemná změna, svůj poslední sen si pamatuju snad někdy ze střední. Pak sem ta nějaká noční můra (ne žádná se mi v minulém tetováním měsíci nezdála) a jinak nic.

Nakonec pak přišla ta nejlepší změna – začala jsem se cítit lépe i přes den. Když je člověk odpočatý, jeho tělo pak lépe regeneruje. Takže jak bych působení Dreamly shrnula?

 • Lépe se mi usíná. Celý proces je rychlejší a příjemnější.
 • Lépe a kvalitněji spím.
 • Zdají se mi příjemné sny.
 • Přes den se cítím odpočatá.

Tedy, ne že by moje problémy s nočním buzením úplně ustaly, ale už se mi to neděje tak často. Tak jednou nebo dvakrát do týdne. Což je rozhodně plus. A rána jsou lepší všeobecně.

Nejlevněji ZDE

Dreamly – pomoc z přírody, která není návyková

A ještě jednu věc musím v souvislosti s tímto bylinkovým pomocníkem zmírnit. Opravdu není návykový. O tom se můžete přesvědčit díky tomu, že Dreamly má všechny potřebné certifikace i atesty. Není tedy nijak škodlivý a určitě nehrozí, že byste bez něj po pár měsících vůbec neusnuli. Když ho vysadíte, nic se nestane. Účinky budou odeznívat tak pomalu, jak pomalu předtím nastoupily. To je velký rozdíl oproti klasickým lékům na spaní, které se musí vyřazovat postupně a nesmí se užívat déle, než nějaký vymezený čas. Není to žádný „oblbovák.“Určitě víte, o čem mluvím. Po něčem takovém se potom vzbudíte, jako kdybyste měli pořádnou kocovinu. A o odpočinku se také nedá mluvit. Spíše vám pak připadá, že byste si raději zase zalezli do postele. Ale jak říkám, Dreamly tohle s vaším tělem neudělá.

Má i nějaké nevýhody?

Upřímně jsem na žádné nepřišla. Tobolky jsou malé a dobře se polykají. Nezůstává po nich žádná pachuť, ani mi po nich není těžko od žaludku nebo tak něco. Snad jediné, s čím je třeba počítat, je nutnost užití Dreamly v ten správný okamžik před spánkem. Ale na to se dá poměrně dobře zvyknout.

A měla bych také zmínit, pro koho není přípravek vhodný. Zatím léky na spaní mají celou řadu výjimek, u Dreamly jsou výjimky jen tři. Není vhodný pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy také pro kohokoli, kdo by mohl být alergický na některou ze složek. Jde ale o standardní doporučení pro všechny doplňky stravy, takže ani v tomto ohledu se Dreamly nijak neodlišuje od standardu.

Recenze Dreamly od dalších uživatelů

A jak jsou s tímto přípravkem spokojeni i jiní lidé, kteří měli problémy se spánkem? Vybrali jsme pro vás něco na ukázku.

📜„Dreamly jsem objevila náhodou. Už jsem byla zoufalá, že nemohu pořádně spát. Moc jsem tomu nevěřila, vyzkoušela jsem už všechno možné a tady se mi zdá, že je to ONO. Začínám brát teprve druhou dávku /2 tablety /. Už se nebudím každou hodinu, jsem ráno odpočatá. Doporučuji vřele, na každého to působí jinak.“

👩Trefilová S.

📜„Jelikož pracuji v oboru IT a občas až pozdě do večera, musím se denně potýkat s modrým světlem z obrazovek. Usínání je potom samozřejmě problém, takže jsem musel hledat řešení. 1 tableta mi nepomohla, ale podle dávkování je možno užívat 2, které už na mě účinkují více a spánek je o mnoho lepší. Doporučuji Dreamly vyzkoušet.“

👨Petr Urbánek

📜„Dreamly je super, užívám jej pravidelně a dobírám už druhé balení. Vyzkoušela jsem spoustu doplňků, včetně čajů, ale žádný nebyl tak účinný. Měla jsem strach, že si tělo na Dreamly zvykne, ale mám pocit, že postupem času zabírá lépe.“

👩Nikola Holušová

Dreamly výhody a nevýhody

A jak bych svoji spokojenou recenzi shrnula?

Výhody

 • Přírodní složení
 • Jen bylinky, vitamíny a L-Tryptofan
 • Rychlý účinek
 • Pomoc se spánkem a usínáním
 • Vysoká kvalita vstupních surovin
 • Synergické složení
 • Jednoduché užívání

Nevýhody

 • Nutnost přesného načasování užití
 • Pro někoho možná trochu vyšší cena

dav

Kde si pomocníka pro spokojený spánek pořídit

Jde o český doplněk strav, který pořídíte výhradně v přímé distribuci. Je tedy třeba ho objednat přes internet. A to přímo od výrobce. Nemusíte se tedy bát žádného navýšení ceny nebo jiných přirážek, které tak prodražují doplňky stravy dostupné v lékárnách. A jestliže navíc vsadíte na dvoj nebo dokonce trojbalení, můžete se těšit i na výhodnější cenu.

Nejlevněji ZDE

⭐Závěr

A co říci na konec? Já byla s Dreamly spokojená, a i když nevyřešil moje problémy se spánkem úplně na 100 %, účinky byly opravdu znatelné. Navíc mě těší, že není návykový a snadno se užívá. Od té doby spím rozhodně lépe. Přidáte se ke mně také?

Dreamly

Dreamly
9.7

Dreamly

10/10

  Plus

  • - Rychlý účinek
  • - Pomoc se spánkem a usínáním
  • - Přispívá k boji proti stresu
  • - Nezpůsobuje závislost

  Mínus

  • - Měl by se brát pravidelně

  Komentáře

  1. Kryštof 10 října, 2021
  2. Milan 11 října, 2021

  Napiš komentář