DetoxActive recenze a zkušenosti

DetoxActive recenze – o detoxikaci nebo také odkyselení organismu se v poslední době hodně mluví, zejména v souvislosti s civilizačními chorobami nebo nezdravým životním stylem. Jen málokdo se k tomu však odhodlá, protože jde o proces složitý, náročný a především nepříjemný. Nebo ne? Naše DetoxActive recenze vám ukáže, že to jde i jinak.

Tzv. zelené potraviny jsou v současné době velmi populární. Chlorella, zelený ječmen nebo mořská řasa spirulina jsou doslova nadupané účinnými látkami, které mohou v našem těle spustit žádoucí ozdravné procesy, ale kdo někdy pil smoothie nebo koktejl připravený z těchto složek, nejspíš se neubránil pokřivenému výrazu naprostého zděšení z nepříliš vábné chuti

Detoxikační přírodní doplněk stravy DetoxActive se přednostmi a vlastnostmi „green food“ inspiruje, ale zároveň je nabízí v mnohem dostupnější a snadněji vstřebatelné formě v podobě kapslí užívaných s vodou.

DetoxActive recenze

DetoxActive recenze – složení

V přípravku DetoxActive najdete unikátní kombinaci 100% přírodních látek podporujících očistu a detoxikaci organismu. Najdete tu již výše zmíněné zelené potraviny a i tzv. superpotraviny v čele acai. Tady je kompletní seznam.

 • Chlorella – tato jednobuněčná řasa pomáhá čistit organismus od toxinů, podílí se na optimální funkci trávicího traktu a celkově podporuje obranyschopnost a imunitní systém.
 • Spirulina je také druhem řasy. Užívá se jako antioxidant při ochraně těla před volnými radikály, podporuje obranyschopnost i imunitní systém a přispívá k efektivní kontrole tělesné hmotnosti.
 • Mladá pšenice představuje bohatý zdroj vitamínů a minerálů, přispívá k normální funkci trávicího traktu a ovlivňuje i udržení té správné hladiny krevního cukru.
 • Zelený ječmen má pro organismu stejné přínosy jako mladá pšenice, ale kromě toho přispívá také k vitalitě jater a žlučníku a funguje jako antioxidant.
 • Ostropestřec mariánský se také stará o zdraví jater a jako detoxikační a ozdravný prostředek je znám už po staletí.
 • Aloe vera podporuje celkové očištění a detoxikaci organismu a pečuje i o dostatek energie a zdraví pokožky.
 • Maqui berry je nejnovějším hitem mezi superpotravinami díky vysokému obsahu aktivních a výživových látek.
 • Acai berry je velmi známým antioxidantem a dodavatelem cenných výživových látek.
Složení v 1 kapsli
Množství Složka Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
100 mg Chlorella pyrenoidosa Přirozená obranyschopnost
Pročištění
Normální trávení a funkce jater, pročištění
100 mg Spirulina (Arthrospira platensis) Antioxidant
Normální hladina cukru v krvi
Přirozená obranyschopnost – imunitní systém
Tonus, vitalita
Kontrola tělesné hmotnosti
Svalová hmota – hubnutí
100 mg Mladý ječmen (zelený, extrakt)
100 mg Mladá pšenice (extrakt) Vitamíny a minerální látky
20 mg Aloe vera (Barbadensis Miller, extrakt) Normální hladina cukru v krvi
Přirozená obranyschopnost – imunitní systém
Napětí – únava
Antioxidant
Čištění a detoxikace
Normální stav pokožky
Normální činnost gastrointestinálního traktu
20 mg Acai berry (Euterpe oleracea)
20 mg Maqui berry (Aristotelia chilensis)
10 mg Ostropestřec mariánský (Silybum marianum, extrakt) Normální trávení a funkce jater, pročištění
Antioxidant
Normální hladina cukru v krvi
Normální činnost srdce
Přirozená obranyschopnost – odolnost

Ale nejde jen o náhodně vybrané účinné složky, sestavené tzv. na efekt. Unikátní receptura složení se opírá především o takzvanou synergii, při níž se jednotlivé komponenty navzájem podporují v působení a dodávají tak organismu energii a vitalitu.

DetoxActive recenze – co všechno umí

A jaký efekt slibuje výrobce přípravku DetoxActive?

 • detoxikaci a očistu organismu
 • podporu přirozené obranyschopnosti a správného fungování imunitního systému
 • příznivý efekt při únavě
 • podpora zdraví jater
 • lepší kontrola tělesné hmotnosti
 • udržení normální hladiny cukru v krvi
 • bohatý přírodní zdroj vitamínů a minerálů
 • zdroj antioxidantů chránící buňky před působením volných radikálů
 • efekt zdravé a krásné pokožky

Jak se užívá?

DetoxActive se prodává v praktickém balení – jedna lahvička obsahuje 120 kapslí a je určeno hned pro dva typy užívání:

 • intenzivní kúra: 2x denně 4 kapsle
 • dlouhodobé užívání: 1x denně 2 kapsle

DetoxActive recenze

Způsob užívání závisí na vašich důvodech detoxikace. Pokud je vaším záměrem úleva od některých zdravotních problémů (optimalizace zažívání, zlepšení stavu pleti, obnovení narušené imunity apod.), doporučujeme právě intenzivní kúru. Balení DetoxActive pak vystačí a 15 dní, po kterých je dobré pokračovat ještě s jedním balením pro trvanlivější efekt a skutečně dokonalou očistu organismu.

Jestliže se o své zdraví staráte po celý rok, a plánujete si dopřát pouze jednoduchou detoxikační kúru v jarních nebo podzimních měsících, zvolte frekvenci dlouhodobého užívání, při níž jedno balení DetoxActive vystačí na dva měsíce.

Užívání je jednoduché a příjemné, stačí kapsle zapít vodou nejlépe 15 minut před jídlem. Nemají žádnou pachuť ani výraznou vůni, takže budou vyhovovat i majitelům slabých žaludků, kteří nedají bez pořádné snídaně ani ránu.

A jaká je cena?
Jedna tabletka vyjde v průměru asi na 3 Kč (v současné době běží slevová akce 30% z ceny), což není mnoho, ať už přihlédneme ke standardnímu nebo intenzivnímu užívání.
Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není učeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Bez obsahu laktózy a bez lepku.

DetoxActive recenze uživatelů

Zajímá vás, jak byli s tímto produktem spokojeni jiní zákazníci? Zjistit to můžete přímo na oficiálních stránkách přípravku. Vybrali jsme pro vás několik z nich:

„Dobrý den, po týdnu užívaní velmi pozitivní vliv na mé astma, teď je to o hodně lepší. Poměrně znatelné zlepšení pleti, metabolismu stolice i trávení, cítím se odlehčeně. Není mi těžko a nejsem již denně unavená. 🙂 VELMI Dobrý produkt, to jsem ani nečekala takové výsledky. Budu užívat dlouhodobě. MOC DĚKUJI „ Naděžda
„Užívám pravidelně po 2 kapslích denně. Mám rád zelené potraviny a tato kombinace za tyto peníze mně přijde super. Jsem spokojený!“Pavel

DetoxActive recenze

Záruka kvality a spokojenosti

Přírodní doplněk stravy DetoxActive je vyráběn v závodech pod systémem analýzy a kontroly HACCP na území České republiky. Použity jsou pouze nejkvalitnější suroviny s certifikovaným původem s pečlivou vstupní i výstupní kontrolou. Pro maximální účinnost produktu je důležitá síla intenzity použitých extraktů (čím vyšší, tím lepší), použitých v souladu nejnovějšími vědeckými studiemi a výzkumy.

Bonus navíc: Garance spokojeného nákupu

Pokud vám nebude DetoxActive z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, stačí nerozbalené nebo i částečně vypotřebované balení vrátit, a dostanete zpět plnou cenu. Na oficiálních stránkách je poskytována také garance rychlosti, která říká, že pokud nebude DetoxActive odeslán nejpozději následující den od objednávky, získáte slevu 200 Kč. Už žádné dlouhé čekací lhůty. A potěší také lidová cena za poštovné 39 Kč. Tu však platit nemusíte, pokud si zakoupíte alespoň dvě balení DetoxActive nebo jakéhokoli jiného doplňku stravy od stejného výrobce. Nákupem DetoxActive tedy rozhodě nic neriskujete. A to je velmi sympatické.

DetoxActive

DetoxActive
8.7

Účinky

9/10

  Rychlost účinku

  9/10

   cena

   9/10

    Plus

    • - garance rychlosti
    • - garance vrácení peněz
    • - přírodní doplněk

    Mínus

    Komentáře

    1. Eleonora Holmanova 9 února, 2018
     • Míša 11 února, 2018

    Napiš komentář