eSlim recenze a zkušenosti s oblíbenými tabletkami na hubnutí

Není ženy, která by si nepřála být krásná. Pokud se budete ptát lidí, co si představují pod pojmem krásná žena, dočkáte se několika faktorů, podle kterých ženu považujeme za krásnou. A jedním z nejčastějších faktorů je štíhlost. Dnešní společnost považuje štíhlost za jeden z nejdůležitějších faktorů krásy. A ačkoli se my ženy snažíme, seč můžeme, ne vždy naše snaha přináší výsledky. Proto na trhu existuje spousta „pomocníků“, které mohou pomoci.

🌿Pilulky na hubnutí

Velice populární jsou zejména pilulky na hubnutí. Ženy je užívají v dobré víře, že po nich zhubnout. Ano, pilulky na hubnutí skutečně mohou pomoci zhubnout, a jsou i dobrým motivačním faktorem, nicméně práci za vás neudělají. Pokud se rozhodnete zhubnout, budete muset začít jíst zdravěji, a pokud možno se taky trochu hýbat. Pilulky na hubnutí mohou hubnutí podpořit – ženy tak uvidí kýžené výsledky dříve, což je může motivovat v dalším hubnutí.

🌿eSlim pilulky na hubnutí

eSlim jsou taktéž pilulky, které vás mají podpořit v hubnutí. Od ostatních přípravků se liší tím, že se nejedná o zdravotní riziko. Složky jsou přírodního původu, obsažena není žádná chemie, takže hubnutí může probíhat i zdravě. Vzhledem k tomuto se nemusíte obávat nevolností nebo nějakých nepříjemných pocitů, které by užívání těchto pilulek mohlo způsobit. Různé přípravky na hubnutí mohou fungovat různými způsoby. eSlim působí tak, že pomáhá zrychlovat metabolismus, čímž dochází k rychlejšímu spalování tuků. Navíc také reguluje chuť k jídlu.

🌿eSlim složení

Všechny složky jsou pro tělo přirozené. Všechny jsou účinné při hubnutí. Mezi ně patří zelený čaj, divoký pomeranč, L-Karnitin, kofein, chilli a vitamín C. Už jen z tohoto výčtu je jasné, že přípravek musí fungovat. Pokud si budete vyhledávat, které potraviny fungují jako spalovač tuků, zjistíte, že je to zelený čaj, kofein a chilli. Právě tyto složky jsou častou součástí pilulek na hubnutí – ještě nikdy ale nebyly součástí jen jednoho jediného výrobku.

✅Zelený čaj (400 mg)

Příznivé účinky zeleného čaje na lidský organismus jsou všeobecně známé. Je bohatý na důležité vitamíny a antioxidanty, které tělo chrání před škodlivými látkami. Napomáhá také ke zlepšení fyzické kondice, zvyšuje vnímavost i duševní koncentraci.

Zelený čaj dále obsahuje i kofein a látky, které pomáhají udržovat normální hladinu cukru v krvi a zároveň urychlují i přeměnu potravin v těle. Pravidelné pití zeleného čaje také snižuje chuť k jídlu.

✅Citrus aurantium (400 mg)

Citrus aurantium bývá označován také jako pomerančový spalovač tuků. Urychluje metabolismus a spalování tuků a v kombinaci s kofeinem bývají tyto jeho účinky ještě více umocňované.

✅Kofein (200 mg)

Kofein působí na nervový systém povzbudivě, zvyšuje energii, stimuluje a přispívá k celkové koncentraci. Zároveň napomáhá i k vytváření energie z trávení potravy, čímž značně usnadňuje a urychluje proces hubnutí.

✅L-Karnitin (230 mg)

Tato důležitá aminokyselina se přirozeně vyskytuje ve svalech a v kombinaci s fyzickou aktivitou vede k redukci hmotnosti.

✅Vitamín C (40 mg)

Tento zázračný vitamín bývá součástí téměř každého přírodního produktu pro zdraví člověka. V eSlim se nachází především díky své schopnosti zpomalovat stárnutí buněk a působit jako antioxidant.

✅Chilli (40 mg)

Chilli je známé hlavně jako koření, ale látky, které se v něm nachází, mají tepelné účinky, čímž příznivě působí na spalování tuků, ale i celkové zlepšení trávení.

Kapsle, v níž se nachází účinná směs, je rostlinného původu.

🌿eSlim užívání

Jedno balení přípravku obsahuje 60 kapslí. Jejich spolknutí je snadné, nemusíte se bát toho, že se budete dávit nebo přípravek užívat se sebezapřením. Proto, aby bylo užívání pohodlné, je ale potřeba konzumovat hned dvě kapsle najednou (namísto jedné velké máte dvě malé kapsle), a to dvakrát denně. To, kdy budete přípravek užívat, je na vás, nejlepších výsledků ale dosáhnete, když budete jíst kapsle ráno a večer.

🌿Kdy se můžete těšit na první výsledky?

Zdravé hubnutí je hubnutí postupné. První výsledky se dostaví za jeden až dva měsíce pravidelného používání. Dlouhodobého užívání se rozhodně nebojte, kapsle byly k tomuto účelu stvořeny. Už jen samotné užívání tablet přispěje ke štíhlejší postavě. Pokud chcete docílit rychlejších a viditelnějších účinků, upravte svůj jídelníček, dodržujte pitný režim a zahrňte i nějakou tu fyzickou aktivitu. Jedině tak je možné dosáhnout zdravého BMI, což je spolehlivý ukazatel toho, jak na tom jste. Tento ukazatel je uznávaný celou řadou odborníků a bez ostychu vám poví, že jste obézní.

🌿S čím vám eSlim pomůže?

Přípravek má hned několik účinků na lidské zdraví:

 • urychluje metabolismus,
 • urychluje spalování tuků,
 • pomáhá při procesu termogenézy,
 • podporuje látkovou přeměnu,
 • snižuje chuť k jídlu,
 • podporuje trávení,
 • odvádí nadbytečnou vodu z organismu.

🌿Cena tabletek na hubnutí eSlim

To, co mnohé z nás zajímá, je samozřejmě také cena výrobku. S tím, že na první účinky si musíme měsíc až dva počkat, je jasné, že si musíme koupit dostatek balení na celou tuto dobu. Berete-li čtyři tablety denně a balení má 60 tablet, pak vám jedno balení vydrží na 15 dní. Cena jednoho balení je 759 Kč, což znamená, že měsíční dávka vás vyjde na 1 518 Kč. Některé diety ale mohou být zdlouhavé a některé z nich jsou hazard se zdravím, vyplatí se tedy investovat do něčeho, co vám pomůže k rychlejším výsledkům. Když uvidíte, že skutečně hubnete, bude vás to motivovat k dalšímu hubnutí.

🌿Pro koho je přípravek vhodný?

Přípravek mohou užívat ženy i muži, jejichž přáním je zhubnout a zůstat hubení. Vzhledem k obsahu kofeinu ale existují také lidé, kteří by přípravek užívat neměli. Jsou to osoby s věkem pod 18 let, těhotné a kojící ženy a také lidé, kteří mají některé z kardiovaskulárních onemocnění. Jinak je užívání tohoto přípravku bezpečné, pokud samozřejmě nebudete překračovat denní povolené množství (což jsou 4 kapsle denně).

🌿Prokoho je eSlim nevhodný

Tabletky eSlim se nedoporučuje užívat:

 • lidem s kardiovaskulárními problémy vysokým krevním tlakem
 • jednotlivcům s onemocněním jater vředy
 • osobám s alergií na některou z výše zmíněných látek
 • těhotným a kojícím ženám
 • mladým, kteří ještě nedovršili 18 let

🌿eSlim výhody

 • Účinné složení, které napomáhá hubnutí i bez nutnosti změny životního stylu (ten se ale vřele doporučuje).
 • Určený ke dlouhodobé spotřebě.
 • Výborné zkušenosti uživatelů na internetu
 • Přírodní složení.
 • Nezpůsobuje problémy s trávením.
 • Dobře se polyká.
 • Má další přínosné účinky na lidské zdraví.

🌿eSlim nevýhody

 • Užívání velkého množství kapslí denně.
 • Prvních účinků si všimnete za dva týdny až měsíc
 • Balení by mohlo zahrnovat množství kapslí pro užívání aspoň na jeden měsíc. Jedno balení vystačí pouze na 15 dní.

Nejlevněji zakoupíte ZDE

 

🌿eSlim zkušenosti uživatelů

Několik málo zkušeností a hodnocení posbíráno napříč internetem.

✉️Zkusila jsem několik tabletek na hubnutí bez úspěchu. Proto jsem raději příliš neočekávala. Počáteční nedůvěra ale brzy opadla. Po 6 týdnech šla kila dolů a nyní po třech měsících mám 9 kg dole. Ještě 3kg a budu dokonale spokojena. Takže hodnotím na jedničku. Ale abych jen nechválila, vadí mi množství tablet, které musím denně polykat. Na to jsem si ale zvykla po prvním týdnu. Alena Káňovská, Mělník.

✉️Chut nic moc, ale tak tablety nijak nechutnaji. Dulezitejsi je ucinost a tady jsem spokojena, celkem pecka. Po mesici 4kg a to jsem nemusel nic meni, zadne behani a podobne kraviny. Koupim zase i jsem doporucila kamoskam. Martina H, Ostrava.

🌿eSlim hodnocení

Hlavní výhodou výrobku eSlim je jeho přírodní složení. Nemusíte se bát, že do svého těla budete cpát nějakou chemii. Možná to je ale důvod toho, proč je potřeba sníst tolik kapslí výrobku denně. Někoho může odradit cena výrobku, nicméně pokud se rozhodnete prohledat internet, narazíte na nadšené komentáře žen, které výrobek již vyzkoušeli. Skutečně se jim podařilo zhubnout. Navíc to, že přípravek nepatří mezi nejlevnější, bylo také důvodem toho, že je to motivovalo k zodpovědnějšímu přístupu k hubnutí.

eSlim

eSlim
9.7

eSlim

10/10

  Plus

  • - Funkční hubnutí
  • - Přírodní složení
  • - Poměr cena/výkon

  Mínus

  • - Užívání více tabletek denně

  Komentáře

  1. Jarka Hlusková 3 října, 2021
  2. Hanka Kucerova 10 října, 2021

  Napiš komentář