Ketonová dieta KetoMix recenze

Ketonová dieta KetoMix recenze Pokud chcete zhubnout opravdu trvale, zdravě a bez jojo efektu, musíte si najít takovou dietu, která vám padne jako ulitá a zohlední při tom všechny potřeby vašeho organismu. Ženy mají díky ketonové dietě KetoMix cestu o něco jednodušší. Ale je to opravdu takový zázrak, jak se říká? Otestovali jsme to za vás.

K testu se uvolila Simona L. (27 let, 84 kg po dvou dětech). Různých diet má za sebou několik, ale nikdy nevedly ke kýženému výsledku – naopak, návrat k běžné stravě šel vždy ruku v ruce s jojo efektem. Na cvičení příliš času nemá, větší část jejího jídelníčku tvoří dojídání „zbytků“ po dětech a čas od času si ráda zahřeší čokoládou nebo vínem po večeři. Také se poznáváte?

 

Ketonová dieta KetoMix recenze – úvod

Pokud stejně jako Simona trochu tápete v odborných pojmech, vysvětlíme si nejdříve, co je to Ketodieta. Jde vlastně o ověřený medicínský postup, při kterém je organismu dodáváno dostatečné množství živin a proteinů, ale téměř žádné okamžité zdroje energie, tzn, tuky a cukry. Tělo je tedy donuceno přirozeně sáhnout do svých tukových zásob a čerpat energii odtud.

Proteinový koktejl KetoMix – jahoda

Tehdy dochází k vyloučení tukových částeček tzv. ketonů (odtud ketonová dieta) do krve, která je dopraví až do svalů, kde budou využity jako primární zdroje energie. Tuk se tedy z těla v žádném případě „zázračně neodplaví,“ ale bude efektivně zužitkován při každodenních činnostech, aniž by bylo třeba nějak razantně měnit pohybové návyky.

Jak je to s poklesem hmotnosti?

Ketonová dieta KetoMix si klade za cíl zdravé a především trvalé hubnutí. Proto se proces hubnutí nastartovává pomaleji. Jen samotná ketóza vzniká v organismus až za tři dny po dodržování doporučeného jídelníčku. Abyste si snadněji ověřili, jak na tom jste, můžete si v lékárně koupit speciální keto proužky upozorňující změnou barvy právě na probíhající ketózu. I sebemenší dietetický prohřešek (třeba větrník v cukrárně) však tento proces naruší a spalování tuků se zastaví, což je v pozdějších fázích diety velmi dobrá motivace.

Pro pozvolný nástup hubnoucího procesu je i další dobrý důvod: v tuku se ukládají toxiny, které jsou z těla vylučovány játry. V prvních týdnech KetoDiety proto mohou být jaterní testy zvýšené, ale zdravý organismus si s tímto problémem dokáže bez problémů poradit.

 

Ketonová dieta KetoMix recenze – dieta, kterou si poskládáte na míru

Existují různé stupně ketonové diety.

 1. Plán na 4 týdny – pokud máte pár kilo navíc, tento dietní plán by vás jich měl zbavit během 4 týdnů. První týden zahájíte 1. fázi redukční diety, kdy jíte 5x denně chutné jídlo KetoMIX. Vybírat můžete z koktejlů, polévek, omelet nebo kaší. Další 3 týdny v rámci druhé fáze kombinujete 3x denně jídlo KetoMIX a 2x denně jiné nízko-sacharidové jídlo. Dobré je to, že Recepty na tato nízko-sacharidová jídla dostanete domů zdarma spolu s balíčkem.
 2. Plán na 6 týdnů – během 6 týdnů nastartujte zdravé stravovací návyky. Během prvních 2 týdnů budete na koktejlech, polévkách, omeletách a kaších. Dalších 4 týdny budete kombinovat 3x denně jídlo KetoMIX a 2x denně jiné nízko-sacharidové jídlo. Recepty a nápady na nízko-sacharidová jídla dostanete ve vašem balíčku, což je fajn.
 3. Plán na 9 týdnů Ketonová dieta na 9 týdnů je velmi oblíbený dietní plán. Pouze 4 týdny dodržujete 1. fázi, kdy jíte 5x denně jídlo KetoMIX. Dalších 5 týdnů už kombinujete 3x denně jídlo KetoMIX s 2x denně jinými nízko-sacharidovými jídly. Ve vašem balíčku také dostanete zdarma jídelníček na 7 dní, díky kterému se ve stabilizační fázi vyhnete jojo efektu.
 4. Plán na 14 týdnů – Pokud potřebujete vyšší redukci hmotnosti, pro vás je připravený dietní plán na 14 týdnů (3,5 měsíce). V této variantě ketonové diety jíte 6 týdnů pouze potraviny KetoMIX. Jídla KetoMIX vám dodají všechny potřebné látky a živiny a vy tak hubnete jednoduše, rychle a bez hladovění. Dalších 8 týdnů kombinujete 3x denně jídlo KetoMIX a 2x denně jiné nízko-sacharidové jídlo. Recepty na nízko-sacharidová jídla dostanete v balíčku zdarma.

VÍCE INFORMACÍ O DIETNÍCH PLÁNECH

 

Jaká je dieta s KetoMix?

Zajímá vás, jak to celé vypadá v praxi? Tady je první příkladový jídelníček pro čtyřtýdenní kúru, se kterým Simona svůj boj s nadbytečnými kily začala:

 • Snídaně: Koktejl KetoMix čokoláda (na výběr je mnoho příchutí)
 • Svačina: Koktejl KetoMix
 • Oběd: Proteinová omeleta KetoMix
 • Svačina: Polévka KetoMix zeleninová (na výběr více příchutí) doplněná čerstvými bylinkami
 • Večeře: Omeleta KetoMix s čerstvým sýrem a bylinkami (na výběr další příchuti)
 • Svačina: Proteinová kaše KetoMix

Jídelníček je možné různě upravovat a obměňovat díky široké nabídce příchutí a variancí z e-shopu KetoMix. Navíc lze jako doplněk používat čerstvé bylinky a doporučené druhy zeleniny, např, cukety, fazolové lusky, květák, brokolici, špenát, zelí, celer, dýni, pórek, kedlubny, červenou řepu a další. Povoleny jsou i různé druhy tvarohu nebo sýrů (např. olomoucké tvarůžky). Inspirovat se můžete recepty na stránkách KetoMix.

Všechna jídla KetoMix včetně zeleninové přílohy (stojíte-li o ni) se dají připravit během několika minut. I v skutečně nabitém pracovním rozvrhu tak můžete jídelníček s KetoMix snadno dodržovat.

Důležitou součástí diety je i pitný režim. Dva až tři litry tekutin během dne by měly být samozřejmostí, pro efektivní metabolismus bílkovin je to nezbytné.

Náš tip:
Nám příprava vaječné pórkové omelety včetně osmažení cukety na lžičce olivového oleje zabrala asi šest minut, s trochou cviku to bude jistě ještě rychlejší. Bylo to opravdu dobré jídlo. Pro přípravu do práce bychom male spíše volili polévku. Ty stačí jednoduše přelít horkou vodou, promíchat a nechat chvíli ustát. Za pět minut můžete jíst – takhle rychle se většinou ani nepřezujeme, abychom si zašli do kantýny.

Dvě fáze diety KetoMix

Cílem diety KetoMix není pouze zhubnout, ale také si váhu udržet. První čtyři týdny jsou proto zaměřeny právě jen na redukci hmotnosti. Jde o Fázi hubnoucí.

Stejně důležitá je ale i Fáze stabilizační. Ta při čtyřtýdenní KetoMix dietě trvá dalších pět týdnů, během kterých však můžete kombinovat hotová KetoMix jídla s dalšími bílkovinnými jídly – masem, mléčnými výrobky apod. A na konci stabilizační fáze přijdou na řadu i sacharidové potraviny, aby si vaše tělo opět přivyklo na běžný jídelníček.

Stále je třeba dodržovat jídelníček ve formě šesti jídel každé tři hodiny, podle potřeby doplněných syrovou či vařenou doporučenou zeleninou, a to v maximálním množství 500 gramů denně!

 

Simona o dietě KetoMix

Nejvíce mi zachutnaly proteinové koktejly. Zpočátku mi  přišly hodně sladké, dávala jsem jen půl, později už chutnaly docela dobře i celé, asi jak si tělo odvyklo na jiná lákadla. Koktejly mi více chutnaly našlehané, než jen obyčejně promíchané lžičkou a daly se připravit i dopředu ,třeba do termosky do práce, když jsem se vracela pozdě.

 

Nejhorší byly úplně první tři dny. To ještě není nastartovaná ketóza, hladina krevního cukru kolísá (jak mi vysvětlili v poradně) a chuť na něco sladkého je vážně hrozná. Pak to ale samo nějak zmizelo.

Proteinové tyčinky KetoMix jsem si koupila navíc jako zásobu do auta – to když někde po cestě nemám přístup k ničemu jinému a zapomenu si připravit koktejl.

Občas jsem svůj jídelníček i porušila – hlavně co do doporučeného množství jídel, když jsem večer kvůli dětem usnula brzy nebo naopak ráno nestíhala snídat, prostě jsem tohle jídlo vynechala a nic se nedělo.

Opravdu mě překvapilo, že jsem během celé diety vůbec neměla hlad. I proteinový koktejl hodně zasytil. Nejvíc mi asi chyběla sklenka vína po večeři, ale nebylo to tak hrozné, jak jsem čekala.

Jakmile se vám nastartuje ketóza, je to velmi dobrá motivace nezhřešit ani na rodinné oslavě. Začít zase od začátku se všemi těmi chutěmi na sladké bych totiž asi nezvládla. Navíc jakmile na sobě začnete vidět první výsledky, jde to ještě líp.

Náš tip: Sami jsme některá jídla ochutnali. Proteinový koktejl chutná sám o sobě celkem příjemně, z příchutí nám nejvíce zachutnala lesní, která je kyselejší než všechny ostatní. Je to dobré osvěžení po ránu.

PODÍVEJTE SE NA VÝHODNOU NABÍDKU

 

Ketonová dieta KetoMix recenze – jaký je váhový úbytek?

Hubnutí s ketonovou dietou KetoMix je přirozené, každý týden přijdete o 1 až 2 kilogramy tuku. Ano, skutečně tuku, neztrácíte jen vodu nebo svalovou hmotu. To by se mohlo stát jen v případě, že byste svou dietu chtěli podpořit opravdu extrémními sportovními výkony, v takovém případě raději využijte poradnu na stránkách. Pravděpodobně vám doporučí dát si před takovým sportovním zápřahem jednu proteinovou tyčinku (nebo něco podobného) navíc.

Simona: jak jsem zhubla s KetoMix

Když jsem se poprvé postavila na váhu, ukazovala její ručička 84 kg. Zapsala jsem si to a stanovila si cíl: alespoň 15 kilo dolů, ať se příští léto nemusím v plavkách stydět.

První týden mě příjemně překvapil. Asi jsem svoje tělo trochu šokovala, takže mi váha ukázala o 2,8 Kg méně – samý tuk, který jsem shodila. V dalších týdnech se moje hubnutí stabilizovalo asi na 1,5 Kg týdně. Abych dosáhla svého stanoveného cíle, bylo mi doporučeno dodržovat hubnoucí fázi po 8 týdnů a fázi stabilizační dalších deset. Tady se přiznám, že už jsem to nevydržela a ukončila ji předčasně po šesti týdnech a pak už si jen dělala jedno proteinové jídlo každý den na snídani, abych spotřebovala všechny sáčky z balíčků.

A jaká je moje bilance? Po skočení hubnoucí fáze jsem vážila 74 Kg a na samém konci diety 69,5 Kg. Asi by to šlo ještě trochu níž, ale já už zkrátka byla se svou váhou i vzhledem spokojená a navíc peníze byly v rodině potřeba trochu jinde.

Ale nevadí. Když budu chtít zhubnout ještě víc, půjdu do toho jednoduše zas. Až na první tři dny byla celá dieta super. Necítila jsem se unavená, ani bez energie. Občas mě trochu bolela hlava, ale to bylo spíš tím, jak jsem zuřivě sledovala hodinky, aby si svou další svačinku dala včas. Ale hlad jsem neměla. Sem tam mě sice honila mlsná při připravování obědů pro rodinu (za kuře na kari bych vraždila), ale jinak opravdu pohoda.

Ketonová dieta KetoFit recenze

Ketonová dieta KetoMix recenze

Naučila jsem se jíst pravidelných 5 až 6 porcí denně, což je oproti mému předchozímu stravování vážně pokrok. Najela jsem na zdravý jídelníček (nic extrémního, hlavně tmavé pečivo, hodně zeleniny a tak) a kila se stále nevrací, ani po půl roce.

Co byste ještě měli vědět o dietě KetoMix?

Na závěr naší recenze vám chceme prozradit ještě několik zajímavých faktů o dietě KetoMix, které vám ji ukáží ještě v docela jiném světle.

Původně byl KetoMix navržen českými specialisty na výživu pro vrcholové sportovce.

KetoMix nemusí být nutně spojen se sportováním, nicméně pokud zařadíte do svého denního programu alespoň trochu pohybu, budou výsledky ještě lepší.

Díky široké nabídce potravin a různých pochutin nejde o klasickou těžce udržitelnou dietu. Můžete si občas i zahřešit a přitom stále hubnout. Díky pečlivě sestavenému jídelnímu plánu navíc není nutné studovat žádné tabulky s kalorickými hodnotami nebo jiné podklady. Hubnout můžete začít teď hned. KetoMix se o dostatečný příjem výživných látek, vitamínů a minerálů postará za vás.

CHCI KONEČNĚ ZHUBNOUT

Ketonová dieta KetoMix se hodí hlavně pro ženy. Právě jejich organismus je vůči ketóze mnohem vnímavější, než je tomu u mužů. Proto odborníci z KetoMix přidávají do svých produktů i vitamíny a minerály důležité pro krásu a zdraví pokožky, nehtů či vlasů. Další stopové prvky zase významně ovlivňují ženskou imunitu. KetoMix dieta proto na rozdíl od těch ostatních zdraví skutečně prospívá.

Dieta není vhodná pro soby trpícími problémy s játry nebo ledvinami – právě kvůli vyplavovaným ketonům, jenž by mohly zdravotní stav těchto vnitřních orgánů ještě zhoršit. Proto rozhodně doporučujeme konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Dieta není vhodná ani pro těhotné nebo kojící ženy.

Závěrem stručně to nejdůležitější o dietě KetoMix

Ketonová dieta KetoMix je zaměřená na omezení sacharidů a zvýšení příjmu bílkovin. Cílem je zdravé a trvalé hubnutí. Proces hubnutí začíná pozvolně, po třech dnech dodržování doporučeného jídelníčku v těle vzniká ketóza, což je stav, kdy se tělesný tuk rozkládá a vylučuje se jako ketonové molekuly do krve, které jsou použity jako zdroj energie pro svaly. Ketonová dieta KetoMix je k dispozici ve formě instantního nápoje nebo kapslí a je možné ji sestavit na míru s využitím různých plánů a receptů. Někteří lidé tvrdí, že je účinná při hubnutí, ale někteří odborníci upozorňují na rizika spojená s nedostatkem sacharidů a na možné negativní vlivy na zdraví, pokud není správně sestavená nebo dodržována.

 

KetoMix – nejčastější dotazy FAQ

Zde je několik nejčastějších otázek a odpovědí týkajících se proteinové diety KetoMix:

 1. Co je proteinová dieta KetoMix?

Proteinová dieta KetoMix je vysoce proteinová strava, která se zaměřuje na konzumaci potravin s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem sacharidů. Cílem této diety je podporovat proces ketózy, což je stav, kdy tělo začne spalovat tuky místo sacharidů jako hlavní zdroj energie.

 1. Proč bych měl zvážit proteinovou dietu KetoMix?

Lidé, kteří se rozhodnou pro proteinovou dietu KetoMix, mohou očekávat řadu přínosů pro zdraví, včetně snížení hmotnosti, zlepšení hladiny cukru v krvi a krevního tlaku, a dokonce i snížení rizika vzniku některých druhů rakoviny.

 1. Co mohu jíst na proteinové dietě KetoMix?

Na proteinové dietě KetoMix byste měli konzumovat potraviny s vysokým obsahem bílkovin, jako jsou maso, ryby, vejce, mléčné výrobky s nízkým obsahem tuku a luštěniny. Měli byste také omezit příjem sacharidů, včetně pečiva, rýže, těstovin a sladkostí.

 1. Je proteinová dieta KetoMix bezpečná?

Proteinová dieta KetoMix může být bezpečná pro některé lidi, pokud je správně sestavená a je dodržována po dobu krátkodobého nebo střednědobého užívání. Je však důležité poznamenat, že tato dieta může být obtížná na dodržení a může vést ke ztrátě zdraví, pokud je používána dlouhodobě nebo bez odborného dohledu. Je proto vždy lepší konzultovat s lékařem nebo dietologem, než se rozhodnete pro proteinovou dietu KetoMix nebo jakoukoli jinou změnu ve vašem stravování.

 1. Jaké jsou vedlejší účinky proteinové diety KetoMix?

Některé možné vedlejší účinky proteinové diety KetoMix zahrnují bolesti hlavy, únavu, závratě, nevolnost, průjem, křeče a snížení svalové hmoty. Tyto vedlejší účinky jsou obvykle dočasné a mohou být zmírněny přidáním více tekutin do stravy nebo přechodem na méně přísnou formu diety.

 1. Můžu použít proteinovou dietu KetoMix trvale?

Není doporučeno používat proteinovou dietu KetoMix trvale, protože tato dieta může být nedostatečná ve živinách a může vést k dlouhodobým zdravotním problémům. Místo toho byste měli zvážit dlouhodobé změny ve stravovacích návycích, které jsou zdravé a udržitelné. Je vždy lepší konzultovat s lékařem nebo dietologem, než se rozhodnete pro jakoukoli změnu ve své stravě.

 1. Můžu použít proteinovou dietu KetoMix, pokud mám nějaké zdravotní problémy?

Pokud máte nějaké zdravotní problémy, může být proteinová dieta KetoMix nevhodná nebo dokonce nebezpečná. Je důležité konzultovat s lékařem nebo dietologem, než se rozhodnete pro tuto nebo jakoukoli jinou změnu ve stravě. Některé zdravotní problémy, které mohou znemožňovat použití proteinové diety KetoMix, zahrnují cukrovku, onemocnění ledvin, onemocnění srdce nebo jaterní problémy.

 1. Je proteinová dieta KetoMix vhodná pro děti nebo těhotné ženy?

Proteinová dieta KetoMix není vhodná pro děti nebo těhotné ženy, protože může být nedostatečná ve živinách, které jsou pro tyto skupiny lidí zvláště důležité. Děti a těhotné ženy by měly konzumovat zdravé a vyvážené stravy, které poskytují dostatek živin pro růst a vývoj. V případě těhotenství je vždy lepší konzultovat s lékařem nebo dietologem o vhodné stravě.


KetoMix

KetoMix
9.65

Chuť

10/10

  Účinek

  10/10

   Plus

   • - dostatečný příjem výživových látek
   • - široký výběr a dobrá chuť
   • - možnost zakoupení výhodných balíčků
   • - PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ KETONOVÁ DIETA

   Mínus

   • - není vhodná pro těhotné nebo kojící ženy

   Komentáře

   1. Bára 8 září, 2018
   2. Deniss 29 září, 2018
   3. Danka 13 ledna, 2019
   4. Lucka Holubova 24 ledna, 2019
   5. Lucina 27 dubna, 2019

   Napiš komentář

   KETOMIX - sleva pouze do konce týdne !!!CHCI SLEVU