Hairplus sérum na řasy recenze a zkušenosti

Hairplus sérum na řasy – Možná jste i vy nespokojení se vzhledem svých řas a obočí od přírody nebo právě prochází složitým obdobím stresu a kolotoč onemocnění, které z vaší krásy ubírá doslova řasu po řase. Ráda bych se s vámi podělila se svými zkušenostmi s používáním přípravku Hairplus sérum na řasy a zároveň si vzala na paškál i nejrůznější mýty a nepravdy, které o této oblasti panují. Ale pěkně od začátku…

 

Hairplus recenze – Jak na nákup

Já své Hairplus sérum na řasy koupila v oficiálním e-shopu produktu. Rozhodně nedoporučuji nejrůznější „zaručeně originální kopie“ z e-Bay, Amazonu apod. Nejenom, že na ně dlouho čekáte, ale navíc jejich složení vůbec nemusí být identické nebo dokonce bezpečné! Jde o produkt, který si dáváte a oči, tak pozor na to! A z logiky věci navíc nemůže být nákup z druhé ruky levnější než od výrobce.

 

Hairplus sérum na řasy – první dojmy

Za vývojem tohoto produktu stojí společnost Skinso s.r.o. Oficiální název výrobku zní Hairplus – růstové sérum pro řasy a obočí. Potěšila mě rychlost dodání i celkem bytelné balení výrobku. Jen mě zarazilo, že se papír na spodní straně držáku rukojeti odlepoval, ale nebudu na základě jednoho produktu hned soudit. I mistr tesař se přece někdy utne.

Výrobek vypadá jako řasenka, na jejím konci je však místo klasického kartáčku tenký štěteček jako aplikátor. To je výhodné, když je třeba dostat maximální množství séra do tak miniaturního místa, jako jsou konečky řas na oční lince. Zatím vše vypadá na jedničku.

Jak vypadá složení proč je sérum na řasy účinné

O peptidech a vitamínech jsem už psala výše. Teď se pojďme na jejich působení podívat trochu podrobněji:

 • Bio peptidy posilují strukturu řas a obočí a snižují frekvenci jejich vypadávání. Silné řasy totiž vypadnou spíše někde u horní hranice své životnosti, a ta se pohybuje mezi 30-90 dny.
 • Vitamíny A, C a E prospívají pokožce očního víčka a udržují ji vyživenou a chráněnou před negativními okolními vlivy.
 • Ženšenový výtažek obsažený v produktu Hairplus přispívá k lepšímu prokrvení folikulů řas a jejich okolí, což zvyšuje lokální zásobování živinami.
 • Výtažky z květů a ovoce spolu s pantenolem pak řasové folikuly oživují.
Kompletní složení produktu Hairplus sérum na řasy
Aqua, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydralyzed Glycasaminaglycans, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Panthenol, Panax Ginseng Root Extract, Yeast Extract, Sodium Lactate, Sodium PCA, Proline, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Phenoxyethanol, Arctostaphylos Uva Ursi (Bearberry) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Myristol Pentapeptide – 17, Methylparabeb, Polysorbate 20, Hydroxyethylcellulose, Propylene  Glycol, Sorbitol, Tocopheryl Acetate, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.

 

Hairplus recenze – Co říkají studie

Podle výsledků klinické studie z oficiálních stránek produktu Hairplus bylo prokázáno, že k maximálnímu nárůstu délky řas dochází během šesti až osmi týdnů, a to až o velmi krásných 40-45 % jejich původní délky. To vypadá velmi dobře a zdá se, že mému snu o dlouhých, hustých a krásných řasách už nestojí nic v cestě. A jak to nakonec dopadlo?

Hairplus sérum na řasy

Jak na aplikaci a správné použití

Hairplus sérum na řasy stačí aplikovat 1x denně na oční linku. To je místo, které obvykle zvýrazňujeme tenkými tahy tekutých linek z drogerie. Může jít o horní i spodní linku, a pokud nejste spokojené se stavem svého obočí, tak klidně i tam. S tím já osobně problém nemám, takže tady nemohu sloužit.

Aplikace 1x denně je velmi příjemná. Stačí si totiž „vyživit“ oči těsně před spaním a zbytek nechat a přírodě. Při nanášení séra večer navíc není nutné obtahovat spodní linku – sérum na ni přirozeně steče. K nanášení slouží tenký štěteček. Podle mých zkušeností ho bylo třeba namočit vícekrát, aby vystačil na vše. To nanášení za pomoci štětečkové silikonové lopatičky u jiných produktů je trošičku lepší. Ale nevadí.

 

Ty máš sérum na řasy? Tak to budeš…

Když jsem svým kamarádkám řekla, jaký produkt zrovna testuji, reakce byla různé – ale vesměs negativní. Každá z nás totiž už měla nějakou tu zkušenost „se sérem za pětistovku“ z nejrůznějších podomácku nabízených katalogů. Také věříte těmhle mýtům jako moje kamarádky?

 • Budeš mít červené oči.

Ne, nebudu. Resp. objevila se mi asi na tři dny tenká červená linka, ale nešlo o nic, co by neschovaly oční stíny. Nic nepálilo ani nebolelo a po této době se stav sám upravil.

 • Musíš se obejít bez make-upu.

Taky vedle. Hairplus sérum na řasy totiž rychle zasychá, takže nebrání aplikaci další kosmetiky. Dvě minutky a je to.

 • Budeš mít bílé řasy.

Ne, Hairplus na řasách žádný nepříjemný povlak nezanechává. Nanášení řasenky tedy není třeba, pokud ji běžně nepoužíváte.

 • Stejně to dlouho nevydrží.

Představa, že mi hned následující den po ukončení testu polovina dlouhých řas vypadá mě rozesmála. A mimochodem, k ničemu takovému vážně nedošlo.

 • Je to drahé.

Jo, já vím, že cena za balení není zrovna malá, ale když to rozdělíte počtem měsíců, na které vám vystačí, nebudete už tak hrozné.

Hairplus sérum na řasy

Hairplus sérum na řasy – recenze

A jaké jsou výsledky mého testování? Zatím mám za sebou tři měsíce, což je už dostatečně dlouhá doba pro pozorování prvních výsledků. Na první pohled je vidět, že především řasy ve vnějším koutku oka se prodloužily. Přesné rozměry vám neřeknu, protože vytrhávat se mi je opravdu nechtělo, ale tak o třetinu to bude určitě. Navíc jsou tmavší a jakoby silnější. Jestli je jich víc neposoudím, ale skutečně to tak vypadá. Spíš ale půjde o efekt objemu.

V dalším období určitě plánuji v užívání pokračovat, ale prodloužím si frekvenci tak na obden. Dlouhé řasy mi totiž už začínají překážet – nosím brýle a nepříjemně se třou o jejich skla, což není zrovna výhra.

Věděli jste, že:
Hairplus nabízí také kosmetiku přímo s obsahem účinných látek? Například barevné oční linky, které v sobě spojují výživu a snadné nanášení. Tenhle koncept se mi líbí, takže až vypotřebuji klasické sérum, určitě je vyzkouším.

Hairplus

Hairplus
9.1

Hairplus

9/10

  Plus

  • - řasy tmavší a jakoby silnější
  • - řasy jsou objemnější

  Mínus

  • - vyšší cena

  Zatím žádné komentáře

  Napiš komentář