Mahulena Bočanová Ketomix – jak je známá herečka spokojená s dietou Ketomix

Ano, je to tak. I známá a populární herečka Mahulena Bočanová má pozitivní zkušenost s oblíbenou proteinovou dietou Ketomix.

A proč je s dietou spokojená? Zeptali jsme se přímo jí a tady je odpověď: „Baví mě, když je vidět rychle výsledek. Což u KetoMix diety opravdu je. Jídla se připravují taky bleskově. Nemusím počítat kalorie ani se hýbat, když nemám chuť. Jsem skoro závislá na koktejlu s jahodovou příchutí. Ten s sebou beru všude. A navíc vás KetoMix naučí přemýšlet o tom, co jíte. Najednou vidíte, v čem všem je cukr. Zjistíte, že i jídla, která se navenek tváří jako zdravá, jsou plná umělých sacharidů.“

 

Ketomix produkty

Produkty Ketomix jsou skvělým způsobem, jak se dostat do ketózy, a mohou vám pomoci se v ní udržet! Nabízejí celou řadu produktů, které vám pomohou s vašimi cíli v oblasti hubnutí, a mají také několik produktů, které vám pomohou udržet si ketogenní životní styl. Ketomix má také řadu doplňků stravy, které vám mohou pomoci vytěžit z keto diety maximum, a mají na výběr z široké škály příchutí. Ať už hledáte způsob, jak nastartovat svou keto cestu, nebo jen hledáte něco, co vám pomůže udržet se na správné cestě, Ketomix má to, co potřebujete.

TIP: Přečti si recenzi oblíbené diety Ketomix

Ketomix výsledky

Výsledky užívání produktů Ketomix se mohou lišit v závislosti na konkrétním člověku, ale mnoho lidí uvádí, že dochází k úbytku hmotnosti, zvýšení hladiny energie a zlepšení duševní jasnosti. Někteří lidé také zjišťují, že se snižuje jejich chuť na nezdravé potraviny a že jsou schopni snadněji dodržovat keto dietu. Ať už chcete zhubnout, získat energii nebo se jen celkově cítit lépe, Ketomix vám může pomoci dosáhnout vašich cílů.

 

Ketomix a alkohol

Při keto dietě můžete pít alkohol, ale je důležité si uvědomit, že to může zastavit hubnutí a způsobit opětovné nabrání váhy, kterou jste případně ztratili. Alkohol také snižuje vaše zábrany, což může vést k přejídání a špatnému výběru potravin. Pokud se rozhodnete pít alkohol, Ketomix doporučuje držet se vína nebo lehkého piva a vyhýbat se sladkým míchaným nápojům. Měli byste se také omezit na jeden nebo dva nápoje denně, protože nadměrné pití může rychle zmařit veškerou vaši tvrdou práci.

 

 

Jste v ketóze?

Z lékařského hlediska je ketóza diagnostikovaná, pokud hladina ketonů v krvi dosáhne určité úrovně. Ale když se ketony v krvi, moči nebo dechu měří, působí to medicínsky, nepřirozeně a obvykle to svým klientům nedoporučuji. Budu raději, když budete jíst podle sestaveného jídelníčku, než když se budete stresovat tím, že jste ještě nedosáhli kýženého počtu ketonů. Kromě toho, když se naučíte věnovat pozornost svému tělu, dokážete stav ketózy rozpoznat sami. Mezi příznaky ketózy patří úbytek váhy, stálá hladina energie bez obvyklých odpoledních propadů, typických pro spalování glukózy, a minimální pocit hladu nebo chutě k jídlu. To, že zmizí chutě, je právě jedním z nejspolehlivějších příznaků ketózy. Pacienti, kteří neustále museli bojovat sami se sebou a s hladem, když se stravovali sacharidy, říkají, že fakt, že nemají hlad a současně hubnou, je jednou z nejúžasnějších věcí na této dietě.

Jakmile dosáhnete standardní úrovně ketózy, můžete zase začít normálně cvičit. Pravidelná fyzická aktivita prospívá každému. Abyste svůj výkon podpořili, hlídejte si dostatečný přísun kalorií a hlavně tuků. Jestli jste po cvičení zničení, nabízejí se dvě řešení: buď můžete dodat trochu více paliva nebo snížit intenzitu cvičení. Jestli je váš trénink hodně fyzicky náročný, tělo bude používat jako palivo glukózu, ať jste na ketóze nebo ne. Takže pokud se rozhodnete pro třicetidenní jídelní plán, je rozumné během něj zvolit střední intenzitu cvičení, při kterém se spalují tuky. Pokud přejdete na životní styl zahrnující cykly ketózy trvale, můžete si naplánovat intenzivní pohyb na dny, kdy jíte více sacharidů. Tento přístup vám umožní spojit velký fyzický výdej s trvalým přínosem ketózy.

Věřím, že vyzbrojit vás dostatečným množstvím informací je cestou k úspěchu, ale informace samotné nestačí. Keto plán nebude fungovat, pokud nebudete ochotní udělat jednoduché, ale podstatné změny. Neexistuje žádné kouzelné mávnutí proutkem, kterým byste rázem změnili své zdraví. Jediným řešením je nechat diet, jejichž principem je hladovění, a začít se životním stylem, který povede k dlouhodobě dobrému, udržitelnému fyzickému stavu. Když se budete stravovat podle uvedeného jídelníčku, výsledky se dostaví rychle. Nesmíte si ale myslet, že se jedná jen o chvilkovou změnu – než dosáhnete hladin cukru nebo váhy, kterou chcete. Pokud jste se rozhodli převzít odpovědnost za své zdraví, musíte se tomu věnovat každý den, s každým jídlem.

Malá uklouznutí jsou přirozená. Vyčítat si to je kontraproduktivní a pravděpodobněji s programem přestanete. Uvědomte si, že jste se odchýlili od svého plánu a pokračujte dál. Každé jídlo je příležitostí k nové volbě v souladu s vaším dlouhodobým cílem.

Tohle není žádný sprint. Ani maraton. Neexistuje cílová páska. Když se zavážete akceptovat pravidla ketózy, volíte si nový způsob stravování, který ale nasměruje vaše tělo k celoživotnímu zdraví. Stojí to za to: budoucnost s vitalitou bez nemocí.

KETOMIX - sleva pouze do konce týdne !!!CHCI SLEVU